2:4
    Jan BĚLOCH
    (Nicklas)

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí 2:4
branky: 3. Dominik Emlar, 56. Jan Běloch - 24. Václav Vavruška, 24. Filip Vybíral, 32. Josef Novák, 38. Vladimír Trčka; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Daniel Váradi 26 - Marek Netopilík 26; po třetinách: 1:0, 0:4, 1:0
60:01 Komentář trenéra domácích Petra Pánka: 'Výborný výkon soupeře, podpořený skvělým brankářem. Za nás škoda výpadku ve druhé třetině, která nás stála lepší výchozí pozici do třetí třetiny, kdy jsme místy i přes velký tlak nebyli schopni dát gól. Máme na čem pracovat, děkujeme soupeři a skvělým divákům.'
60:01 Komentář trenéra hostí Vladimíra Trčky: 'Dnes jsme navázali na povedené výkony z přípravných zápasů a zaslouženě odvážíme cenné tři body. Škoda, že jsme si v prvních dvou třetinách nevytvořili výraznější náskok, šance jsme na to měli. Děkujeme soupeři a divákům za zápas.
59:59 Střely na branku: 13-10
58:01 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny
55:58 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #11 Jan Běloch, asistoval #10 Daniel Nicklas (2:4)
55:50 Domácí v šesti
54:43 Klápa opět přestřeluje
54:21 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
53:30 Váradi skvěle vyřešil nebezhpečné přečíslení 3 na 1
51:29 Vary mají šance, trápí se však v koncovce
49:15 Domácí mají přesilovku, tak uvidíme, zda se dočkáme zdramatizování
49:14 Vyloučen hráč #13 David Stummer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
48:11 Ústí presinkem znepříjemňuje domácí rozehru
46:05 Hra nám teď nabrala na tempu
44:14 Fantastický zákrok Netopilíka, který skokem zabránil jistému gólu
42:32 Domácí tlačí, zatím neúspěšně
40:40 Domácí nastupují do třetí třetiny s upravenou sestavou, tak uvidíme, zda se jim to vyplatí
39:59 Střely na branku: 6-9
37:59 Další nedůraz v domácí obraně končí čtvrtým gólem
37:58 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #25 Filip Vybíral (1:4)
36:45 Menší roztržku mezi Emlarem a Pavelkou řeší rozhodčí dvouminutovým trestem pro oba
36:44 Vyloučen hráč #13 Dominik Emlar družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
36:44 Vyloučen hráč #33 Vít Pavelka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení
35:44 Další těžký zákrok zapisuje Váradi
33:54 Korbel v ideální střelecké pozici vysoko přestřeluje
33:23 Novák orazítkoval břevno
31:11 Novák teď našel skulinu mez Váradim a tyčí a zvyšuje v polovině zápasu na 3:1
31:10 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Josef Novák, asistoval #33 Vít Pavelka (1:3)
29:03 Kalaš a Trčka teď zaměstnali oba brankáře
26:13 Domácí si proti dobře branícím hostům nemohou vytvořit šanci
23:47 Domácí si počínali velmi laxně a Ústí dvěma góly překlápí vývoj zápasu na svou stranu
23:46 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #25 Filip Vybíral, asistoval #17 Vladimír Trčka (1:2)
23:18 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Václav Vavruška, asistoval #99 Jiří Šafařovský (1:1)
08:24 Nyní hrajeme delší chvíli bez větší šance
06:37 Hostující hráč už se chystal k samostatnému úniku, ten mu však překazil rozhodčí, jelikož odpískal faul
05:03 Ústí je sice méně na balónku, kdykoliv se ho však zmocní tak je nebezpečné, nyní opět musel zasahovat Váradi
02:53 Klápa našel před brankou zcela volného Emlara a ten otevírá skóre
02:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Dominik Emlar, asistoval #44 Michal Klápa (1:0)
02:26 Domácí jsou zatím více na míčku
01:00 První zákrok Váradiho
00:37 Útok Varů končí faulem
00:01 Úvodní buly prvního zápasu sezóny 2020/2021 vyhrávají domácí