6:7
    Jan BESTA
    (Řezáč)

DDQ Florbal Chomutov - TJ Slovan Havířov 6:7p
branky: 14. Tadeáš Melíšek, 18. Lukáš Staněk, 19. Petr Řezáč, 29. Tomáš Novotný, 35. Tadeáš Melíšek, 41. Ondřej Halej - 15. Michal Kozelský, 22. Michal Sládek, 25. Michal Kozelský, 50. Matěj Erbs, 54. Michal Sládek, 55. Michal Kozelský, 62. Jan Besta; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 21 - Petr Gurkovský 29; po třetinách: 3:1, 2:2, 1:3, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
62:59 Komentář nejlepšího hráče Michala Sládka a trenéra Václava Komačky (TJ Sokol Havířov): https://www.youtube.com/watch?v=7DP7GCMyHXQ
62:59 Komentář nejlepšího hráče Jakuba Šterby a trenéra Martina Bociana (Florbal Chomutov): https://www.youtube.com/watch?v=E7iNLFD0XJg
62:59 Závěrečnou střelu dává tým hostů.
61:01 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:7
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #26 Jan Besta, asistoval #91 Petr Řezáč (6:7)
60:53 Odehrává se tu právě neuvěřitelná hra.
60:38 Hosté jsou již od začátku zatím na míčku.
60:01 Úvodní buly při prodloužení vyhrál tým hostů.
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Střely na branku po třetí třetině - Chomutov: 9 Havířov: 8.
59:31 Hraje se poslední minuta a borci mají ne celých 30sekund na to vstřelit gól jinak se přejde k prodloužení.
58:37 Blíží se k nám poslední minuta a zatím to vypadá na prodloužení.
57:36 Hra nabírá na obrátkách.
56:52 Ta hra je zde neskutečně rychlá a napínavá.
55:31 Hosté se dostávají do vedení o míček.
54:28 Timeout DDQ Florbal Chomutov
54:28 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #91 Petr Řezáč (6:6)
54:28 Hosté vyrovnávají skóre na 6:6 a domácí si berou oddychový čas.
53:56 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #4 Michal Sládek, asistoval #87 Matěj Erbs (6:5)
53:56 Netrvalo dlouho od posledního komentáře a hosté se urychleně chopili míčku a byl vstřelen gól.
53:45 Již delší dobu se hraje převážněji na straně hostů.
52:17 Hosté nabírají sil v posledních minutách zápasu a přebírají si vedení nad míčkem.
51:46 Štěpánek opět vychytal.
50:31 Domácí tým přišel o míček.
49:33 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #4 Michal Sládek (6:4)
49:30 Hosté vstřelili gól, kterým mění skóre na 6:4. Stále je ve vedení, ale tým domácích.
49:27 Velmi rychlá a napínavá hra se tu odehrává už neuvěřitelné tři třetiny.
48:12 Děkujeme všem divákům zde ve sportovní hale i divákům u online přenosu, že tu i přes tyto chvíle jste. Dnes nás tu v hale je až neuvěřitelných 185 diváků. Děkujeme vám mockrát a přejeme krásné požitky ze hry.
47:32 Melíšek málem vstřelil opět branku, ale bohužel to bylo těsně vedle.
46:29 Halej zazářil ve střele na hosty, ale branky se nechytila.
45:24 Hostům se nedaří dostat přes obranu domácího týmu.
44:41 Melíšek vyhrál souboj o míček v rohu a ihned se chopil šance na střelu, ale k té bohužel nedošlo.
43:53 Hosté nouzově odhodili míček, aby mohli vystřídat.
42:31 Holovej vyhrál boj o míček.
41:58 Domácí se drží na míčku.
40:58 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #88 Jiří Giptner (6:3)
40:58 Třetí a také poslední třetina za dnešek a domácí už ze začátku vstřelili gól.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích.
39:59 Střely na branku po druhé třetině - Chomutov: 18 Havířov: 10.
39:31 Poslední minuta se odehrává převážně na straně hostů.
38:21 Hosté se nemůžou najít ve střelách domácího týmu.
37:55 Hosté se dostali k míčku, ale domácí je okamžitě napadají.
36:32 Hosté se stále brání střelám domácích.
35:31 Oba týmy předvádí úžasný výkon, ale na míčku se stále drží domácí.
34:05 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #39 Lukáš Staněk (5:3)
34:05 Je to tu velmi aktivní! Jedna střela za druhou a do toho počítáme také střelu Melíška co se Staňkem vstřelili gól a mění tak skóre na 5:3.
33:48 Melíšek krásný zákrok před bránou.
32:32 Domácí se delší dobu drží na straně hostů.
31:44 Štěpánek předvádí úžasné zákroky.
30:38 Míček nám tu létá ze strany na stranu.
29:44 Domácí nám tu běhají s hosty ze stranu na stranu.
28:30 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #10 Erich Kellermann (4:3)
28:30 Domácí využili své šance na střelu a Erich Kellermann společně s Novotným mění skóre na 4:3.
27:56 Hosté po jednom střídají, ale domácí toho ihned využívají a útočí.
26:51 Domácí se už delší dobu drží na straně hostů.
25:55 Domácí se chopili míčku a ihned se snaží skóre změnit.
25:45 Hosté mají delší dobu míček.
24:43 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #4 Michal Sládek (3:3)
24:43 Druhá třetina a hosté vyrovnávají na 3:3.
23:37 Hosté své přesilové hry zatím nevyužívají a domácí se drží na míčku.
22:47 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou
22:47 Hosté dnes budou hrát již svou druhou přesilovou hru.
22:33 Ihned ze začátku se nám tu opět odehrává velmi, ale velmi napínavá hra.
21:06 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #4 Michal Sládek, asistoval #42 Kryštof Fusek (3:2)
21:06 Netrvalo dlouho od začátku a hosté vstřelili gól a mění tím skóre na 3:2.
20:52 Hosté se chopili míčku a ihned střílí.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
19:59 Střely na branku po první třetině - Chomutov: 11. Havířov: 9.
19:31 Poslední minuta se odehrává na straně domácího týmu.
18:01 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:1
Vlastní branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Petr Řezáč (3:1)
18:01 Netrvalo dlouho po gólu domácího týmu a hosté si vstřelili vlastní gól.
17:54 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #39 Lukáš Staněk, asistoval #68 Jiří Pecháček (2:1)
17:54 Pecháček se Staňkem nám předvedli úžasnou střelu, která skóruje na 2:1.
16:59 Hosté se chopili míčku a okamžitě běží vystřelit, ale to je domácí nenechali.
15:30 Hra je zde velmi rychlá a domácí jsou zatím na míčku.
14:58 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #87 Matěj Erbs (1:1)
14:58 Netrvalo dlouho od prvního gólu a hosté vyrovnávají střelou mezi nohama. Skóre je zatím 1:1.
14:25 Hosté zatím své přesilové hry nevyužili a domácí se tudíž i ve čtyřech stále drží.
13:23 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:0
13:23 Staněk přihrál Melíškovi a ten se svojí jedovatou střelou skóruje na 1:0¨.
12:55 Vyloučen hráč #86 Ondřej Halej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
12:55 Hosté si dnes vyzkouší svojí první přesilovou hru.
12:47 Hosté hrají už minutu v šesti, ale zatím se jim to nevyplácí.
11:39 Hosté se snaží získat balónek, ale domácí je nenechávají.
10:38 Tolik střel, ale zatím žádný gól.
09:59 Odehrává se zde velmi napínavá hra.
08:33 Štěpánek nám právě ukázal vynikající výkon když vychytal tři rychlé napínavé střely za sebou.
07:51 Štěrba se výborně drží na míčku.
06:27 Melíšek málem zaskóroval, ale hráč hostů mu míček vzal chvíli před střelou.
05:34 Napínavý souboj o míček nám ukázal Huňat.
04:02 Hosté neváhali a své šance, že mají míček ihned stříleli. Štěpánek se však nedal a vše vychytal.
03:13 Holovej předvedl úžasnou střelu na brankáře hostů, ale ten to však vychytal.
02:29 Hosté získali míček, ale domácí je ihned aktivně napadají a snaží se jim míček sebrat.
01:50 Hosté jsou stále bez šance získat míček.
00:15 Domácí okamžitě využili toho, že mají míček a ihned využívají svých šancích na střely.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.