• 60 59:57
    2
    Adam ŠUBERT

FBC Kutná Hora - FBC LETOHRAD Orel Orlice 3:5
branky: 4. Martin Hampl, 18. Lukáš Staňo, 60. Martin Hampl - 2. Petr Doleček, 26. Jan Skalický, 34. Jiří Skalický, 52. Jan Skalický, 53. František Majvald; rozhodčí: Lukáš Baloun - Martin Preclík; vyloučení: 2:4; využití: 0:2; diváků: 65; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 26 - Daniel Jiruška 14; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:2
60:00 |2/2| Pokračování komentáře domácího trenéra: Když nevystřelíme na bránu a nedáme gól, nemůžeme vyhrát. Jednoduchá rovnice. Děkujeme soupeři, přejeme hodně štěstí soupeři do zbytku sezony a šťastnou cestu domů.
60:00 |1/2| Komentář domácích FBC Kutná Hora - Luboš Rauer: To, co jsme dneska na hřišti předvedli, tak nemělo s florbalem moc společného. Naprosto jsme se přizpůsobili hře soupeře a nepředvedli jsme vůbec nic z toho, co jsme chtěli hrát. Podruhé za sebou se na domácím hřišti prezentovat tak ostudným výkonem je vůči našim fanouškům zlé.
60:00 Komentář hostů FBC Letohrad - Petr Adamec: V dnešním utkání jsme potřebovali nutně zvítězit, protože jsme po předešlých dvou prohrách cítili lehkou deku. I přes špatnou produktivitu jsme dokázali díky perfektní defenzívě zvítězit. Zaslouženě vezeme první tři body v sezóně. Děkuji všem hráčům i pořadatelům Kutné Hory a přeji hezký zbytek prodlouženého víkendu.
59:57 Vyloučen hráč #40 Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za vysoká florbalka
59:36 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #8 Šimon Špaček (3:5)
55:50 Domácí to zkouší v 6ti. Uvidíme zda se risk vyplatí.
55:42 Timeout FBC Kutná Hora
55:42 Vyloučen hráč #41 Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za vysoká florbalka
54:40 Hosté blokují střely domácích.
53:30 Hosté se snaží udržet vítězný stav zápasu ale domácí bojují.
53:09 Vyloučen hráč #19 Marek Švec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra bez florbalky
52:15 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #8 Jan Skalický (2:5)
51:36 Vyloučen hráč #62 Lukáš Staňo družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:04 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #38 Martin Novák (2:4)
48:00 V 8 minutě stále čekáme na první střelu domácích.
44:35 Na domácí půlce Špaček ztrácí míček a hosté se okamžitě pustili do útoku.
41:05 Aktivitu obou týmů vidíme hned od začátku 3. třetiny.
40:00 Střely na branku: Kutná Hora- 7, Letohrad- 11.
39:10 Lehký střet s domácím brankářem. Po narovnání masky zápas pokračuje.
35:50 Domácí více tlačí a snaží se dorovnat brankový rozdíl.
33:08 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #6 Jiří Skalický, asistoval #5 Ondřej Pokorný (2:3)
31:33 Vyloučen hráč #78 Petr Listík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
31:15 Chalupa pálí z první z místa před brankou. Gólman hostí krásným skokem vyráží míček maskou.
30:10 Hra nám ještě přitvrdila. Vidíme krásné a čisté souboje.
27:40 Domácí hráč Chalupa zboural 2 hráče najednou.
26:25 Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #77 Roman Martínek.
25:41 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #6 Jiří Skalický (2:2)
25:41 Po čtyřech vyražených střelách pátá prošla za záda domácího gólmana. Stav je vyrovnán.
23:26 Po nechtěné srážce se hostující hráč těžce zvedá ze země.
20:25 Tutovou šanci Zeleného vychytal brankář hostí
20:00 Střely na branku: Kutná Hora - 4, Letohrad - 12.
19:45 Krásná kombinace od hostů ale brankář domácích opět chytá.
18:00 Petráskův krásný individuální průnik málem skončil brankou.
17:11 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #62 Lukáš Staňo, asistoval #33 Ondřej Spurný (2:1)
15:07 Přesilovka z pohledu domácích nebyla velmi vydařená.
13:07 Vyloučen hráč #40 Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:20 Hra začíná přitvrzovat. Vidíme ostré souboje.
08:35 Hosté měli krásnou střelu na branku ale brankář domácích si s ní poradil.
07:10 Domácí jsou častěji na míčku.
03:41 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #48 Jiří Petrásek (1:1)
03:41 Střela z půlky rozvlnila síť hostů
03:00 Domácí se snaží rychle odpovědět.
01:39 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 0:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #42 Petr Doleček, asistoval #11 David Derka (0:1)
00:00 Dobrý podvečer z Kutné Hory. Vítáme vás u online přenosu ze zápasu 3. kola mužské divize. Dnes se utká domácí Kutná Hora s Letohradem.