• 44 43:28
    13:1
    (Kukla)

FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB  13:1
branky: 2. Filip Smutný, 5. Jakub Horník, 6. Adam Zoubek, 6. Ondřej Cejnar, 13. Jakub Faksa, 13. Štěpán Sázavský, 15. Ondřej Cejnar, 22. Ondřej Cejnar, 29. Ondřej Cejnar, 32. Ondřej Cejnar, 40. Filip Smutný, 43. Jakub Faksa, 44. Štěpán Sázavský - 34. Michal Fišera; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Andreas Karel Vogt 18 - Martin Navrátil 22; po třetinách: 7:0, 2:0, 4:1
45:00 Komentář trenéra hostí: Liberec na nás nastoupil a rozhodl už v první třetině. Zasloužené vítězství, soupeř byl ve všem lepší. Jsem rád, že jsme zápas nevzdali a a až do konce bojovali. Kluci musí takové zápasy hrát co nejvíce.
45:00 Komentář trenéra domácích: První třetinu jsme hráli tak, jak bychom se chtěli letos prezentovat. V dalších dvou částech jsme byli už moc složití. Díky Bolce za to že to nezabalila a hrála až dokonce.
45:00 Střely po 3.třetině: FBC Liberec - 13, Předvýběr.CZ Florbal MB - 7
43:28 GÓL FBC Liberec! 13:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #20 Štěpán Sázavský, asistoval #93 Petr Kukla (13:1)
42:54 GÓL FBC Liberec! 12:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa bez asistence (12:1)
39:25 GÓL FBC Liberec! 11:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Filip Smutný, asistoval #69 Jakub Horník (11:1)
33:49 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB ! 10:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #5 Michal Fišera, asistoval #33 Jakub Šourek (10:1)
31:15 GÓL FBC Liberec! 10:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (10:0)
30:00 Střely po 2.třetině: FBC Liberec - 10, Předvýběr.CZ Florbal MB - 5
28:04 GÓL FBC Liberec! 9:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #71 Lukáš Dolejš (9:0)
21:12 GÓL FBC Liberec! 8:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #35 Richard Malý (8:0)
15:00 Střely po 1.třetině: FBC Liberec - 13, Předvýběr.CZ Florbal MB - 7
14:46 GÓL FBC Liberec! 7:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar bez asistence (7:0)
12:46 GÓL FBC Liberec! 6:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #20 Štěpán Sázavský, asistoval #42 Adam Zoubek (6:0)
12:30 GÓL FBC Liberec! 5:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #22 Filip Smutný (5:0)
05:30 GÓL FBC Liberec! 4:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (4:0)
05:24 GÓL FBC Liberec! 3:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Adam Zoubek bez asistence (3:0)
04:42 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #22 Filip Smutný (2:0)
01:48 GÓL FBC Liberec! 1:0
00:00 Krásné nedělní dopoledne! Vítáme Vás u online přenosu z turnaje dorostenců. V prvním zápase dnešního dne, se utkají celky z Boleslavi a Liberce. Zápas začíná v 9:00!