4:7
    Matyáš ŠINDLER
    ()

ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice  4:7
branky: 16. Dominik Bartoš, 19. Lukáš Ujhelyi, 23. Matěj Čermák, 47. Michal Zeman - 13. Lukáš Hájek, 29. Lukáš Hájek, 49. Ondřej Sidunov, 57. Rostislav Gattnar, 57. Lukáš Hájek, 60. Adam Delong, 60. Matyáš Šindler; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Beneš 26 - Lukáš Souček 20; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:5
60:00 Střely celkem: 1. SC Tempish Vítkovice- 31,  ACEMA Sparta Praha- 24.
60:00 Střely po třetí třetině: Vítkovice- 9, Sparta- 6. Odkaz na rozhovory po utkání
59:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler bez asistence (4:7)
59:58 Snaha o odražení balónku končí vlastním gólem.
59:43 Sparta i přes gól do prázdné brány zkouší hru v šesti.
59:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #23 Martin Nehera (4:6)
59:11 Sparta zkouší hru bez brankáře.
59:00 Oba týmy hrají zpět v plném počtu.
58:33 Sparta získává míček a posílá ho dopředu, kde si ho zpět sbírají Vítkovice.
57:58 Sparta se snaží jít do útoků, ale stále drží formaci.
57:04 Vítkovice si v klidu zavírají Spartu na jejich polovině a jako již klasicky si nahrávkami heldají možnost střely.
57:00 Vyloučen hráč #14 Marek Zouzal družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
56:29 Timeout ACEMA Sparta Praha
56:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #17 Jan Šebesta (4:5)
56:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #17 Jan Šebesta (4:4)
56:03 Prudká střela hostů vyrovnává.
55:59 Střelu od volného hráče na středu hřiště Beneš odráží.
54:03 Dobře bránící Vítkovice překazili domácím střelu.
52:40 Domácí jsou pod tlakem,ale stále umí zahrozit s brejkem.
52:03 Beneš zakročuje do souboje u brány a bere hráčům míček přímo před nosem.
50:37 Prudká střela Sparty se, naštěstí pro Vítkovice, odráží pouze od mantinelu.
49:58 Garčar odkopává míček pryč od brány.
48:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Ondřej Sidunov, asistoval #86 Marek Matejčík (4:3)
48:39 Hosté berou Spartě míček a zavírají ji nahrávkami na domácí polovině.
47:32 Vítkovice vybojovaly míček zpět a v rychlosti se nahrávkami přesouvají na útočnou polovinu.
46:33 Vypadalo to na další nadějnou střelu Sparty, ale míček střelci z čepele sjel.
46:06 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #28 Michal Zeman, asistoval #89 Mikuláš Krbec (4:2)
46:00 Sparta získává balnek ale zakončující střela ze středu hřiště se odráží od golmana.
44:02 Halou se již od začátku druhé třetiny ozývají Sparťanští fanoušci stojící před halou s bubny a silnými hlasivkami.
43:17 Střelu sparťanského útoku odráží golman rukou, až to plesklo.
42:01 Střelu hostů odráží obrana Sparty vlastním tělem.
41:46 Vítkovice se drží na míčku.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají Výtkovice.
40:00 Střely po druhé třetině: Vítkovice- 12, Sparta- 10.
39:43 Oba týmy se i na konci nevzdávají a chodí do útočných akcí.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:48 Obrana na Spartu, nacházející se nebezpečně blízko brány, tlačí a nedává jim možnost poslat míček do brány.
37:57 Sparta střílí, ale golman se stíhá přesunout a míč chytit.
36:23 Míček od Sparty dvakrát končí v síti, ale rozhodčí těsně před doletem do sítě hru zastavují a góly neuznávají.
35:37 Zouzal běží sám na bránu, ale aktivní golman střelu chytá.
34:58 Standartní situaci na útočné polovně, kazí SPartě dobře postavená obrana.
34:10 Sparta lehce klidní hru a nahrávkami na své polovině hledá možnost útoku.
32:13 Vítkovice se dostávají na míček a drží se na domácí polovině.
28:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #86 Marek Matejčík (3:2)
28:33 Míček poslán pod vlastní nohou Vítkovic skáče rovnou do brány.
27:10 Oběma týmům stoupá agrese.
25:46 Nahrávku na střed Sparta odráží za mantinel.
24:02 Sparta získává míček při souboji před brankou, ale střelu golman odráží.
22:16 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #24 Jan Marvánek (3:1)
22:15 Po geniální přihrávce Marvánka mezi nohama dává Čermák třetí branku Spartě.
21:40 Střelu Sparty ze zátahu odráží spoluhráč clonící před bránou golmanovi.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vahrála Sparta.
20:00 Střely po první třetině: Vítkovice- 10, Sparta- 8.
19:28 Backhandová střela Sparty míří mimo branku.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:12 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #27 Michal Pažák (2:1)
18:11 Rýchlý přesun Sparty do útoku a střela ze zátahu zvyšuje dnešní skóre.
16:43 Beneš ve stoje a na špičkách získává pro Spartu míček.
15:48 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #6 Dominik Bartoš, asistoval #14 Marek Zouzal (1:1)
13:59 Další akce dva na jednoho z pozice Vítkovic, ale Beneš vystřelený míček ve skoku chytá.
12:20 Radost z padnutého gólu Spartě kazí rozhodčí, který branku neuznal.
12:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
12:06 Akce dva na jednoho končí prvním gólem dnešního utkání.
11:39 Nepovšimnutý míček nebezpečně blízko domácí brány odráží obránce Sparty pryč.
10:11 Střela Vítkovic letí Benešovi přímo do dlaní.
08:25 Obrana Sparty nenechá hráče, natahujícího se ke střele z rozehrávky, vystřelit.
07:45 Kolstrunkovi nahrávka na dorážku projíždí pod čepelí a míček se dostavá zpět k hostům.
05:24 Nebezpečný souboj na hostecké polovině končí bez zakončení.
04:28 Zemanovu střelu z otočky golman chytá.
03:26 Beneš vyjíždí proti střele a míček se brány ani nedotkl.
02:04 Sparta nastoupila do zápasu velmiaktivně.
01:02 Vítkovice se dostávají na míček a drží se na své polovině.
00:36 Vítkovice si dost vyjíždí a nutí tím Spartu k rychlé akci.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrála Sparta.