3:4
    Filip LANGER
    (Havlas)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Tatran Teka Střešovice 3:4p
branky: 27. Šimon Leško, 41. Adam Hemerka, 57. David Coufal - 20. Petr Brautferger, 41. Matěj Havlas, 58. Martin Pánek, 65. Filip Langer; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Kuhn 38 - Tomáš Jurco 14; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:2, 0:1
65:00 Vyjádření nejlepšího hráče a trenéra hostí najdete zde.
65:00 Vyjádření nejlepšího hráče a trenéra domácích najdete zde.
65:00 Střely celkem: domácí - 17, hosté - 42.
65:00 Střely v prodloužení: domácí - 1, hosté - 5.
65:00 Ukončení prodloužení
64:37 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:4
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #37 Matěj Havlas (3:4)
64:06 Kuhn předvedl další neuvěřitelný zákrok proti Pánkovi.
63:36 Sládeček trefuje tyč Jurcovi brány.
62:39 Langer se vytočil do středu a našel volného Havlase, toho neuvěřitelným zákrokem vychytal Kuhn.
61:27 Langerovu střelu chytá Kuhn.
60:59 Němeček táhl brejk hostů, který skončil střelou Havlase do masky Kuhna.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve třetí třetině: domácí - 4, hosté - 16.
59:42 Domácí ustáli neuvěřitelný tlak hostující druhé lajny i za pomoci asi tří dotyků brankové konstrukce.
59:01 Meliš z vykroužení, Pánek z dorážky. Kuhn a branková konstrukce teď drží Hattrick.
57:46 Pánek si odskočil na středu a i s trochou štěstí protlačil balonek za Kuhna.
57:45 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:3
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #70 Milan Meliš (3:3)
57:22 Hosté v šesti.
56:54 Slezák posunul balonek na Coufala, a ten dokázal vyvěsit levý horní rožek Jurcovi brány.
56:53 Timeout Tatran Teka Střešovice
56:53 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 David Coufal, asistoval #21 René Slezák (3:2)
56:02 Kostka tečoval Coufalův nához, Jurco chytá.
55:51 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
54:42 Meliš se vykroužil od mantinelu, ale střílel mimo Kuhnovu bránu.
52:41 Brom střílí těsně nad Jurcovu bránu.
52:01 Vlachův bekhend chytá Jurco.
50:35 Langer našel krosem Němečka, ten míjí odkrytou bránu.
49:42 Klápa střílel těsně vedle Kuhnovi brány.
48:35 Sládeček po krosu trefuje pouze blok Němečka.
46:28 Němeček střílel jen do clonícího Havlase.
46:09 První lajna Tatranu zase vaří domácí.
44:22 Hronkovu střelu chytá Jurco.
43:43 Domácí jsou v plném počtu.
42:43 Vítovcova dělovka do pravého horního rohu a Kuhn vyráží helmou.
41:43 Vyloučen hráč #12 Marek Fuchs družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:43 Hemerka vyslal dělovku zápěstím na zadní tyč Jurcovi bránu a bleskově srovnává na 2:2.
40:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #82 Adam Hemerka, asistoval #21 René Slezák (2:2)
40:24 Chyba v rozehrávce domácích a hosté trestají krásným brejkem. Langer předložil Havlasovi prázdnou bránu, a ten neodmítl.
40:23 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #29 Filip Langer (1:2)
40:00 I druhá třetina je již minulostí a opět jsme viděli jen jeden gól. O srovnání stavu se postaral domácí Leško, který si zároveň připsal první superligový gól.
40:00 Střely ve druhé třetině: domácí - 9, hosté - 7.
39:42 Coufal se vytočil kolem Vítovce, ale střílel jen do připraveného Jurca.
39:35 Kuhn chytá Pánkovu střelu do šibenice.
38:23 Vítovcova střela zaplavala těsně vedle Kuhnovi brány.
37:58 Hostující první lajna teď zavřela domácí na dobrou minutu, ale zatím tomu chybí střelba.
36:35 Horákovu střelu z otočky chytá Jurco.
34:15 Kličkovanou Juhaňáka zastavil až poslední obránce hostů.
33:25 Nyní sledujeme pasáž plnou nepřesností na obou stranách.
31:05 Leško nahrával na střed Hronkovi do velké šance, ale Jurco vytáhl velmi dobrý zákrok.
30:45 Sládeček dokázal zastavit brejk hostů.
29:35 Slezák se na brankovišti snažil protlačit balonek za záda Jurca, ale byl neúspěšný.
28:22 Šindelář si chtěl povídat s rozhodčím a za odměnu si půjde popovídat se stolkem časoměřičů.
28:21 Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
28:12 Coufal střílel na bližší tyč Jurcovi brány, ale ten se nenechal nachytat.
27:33 Brejk Slezáka dokázal zastavi Němeček.
27:15 Vítovcům bekhend vyráží Kuhn nohou.
26:22 Langer trefuje tyčku Kuhnovi brány.
26:02 Odražený balonek dokázal Leško protlačit za Jurcova záda.
26:01 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #19 Šimon Leško, asistoval #31 David Hrazdira (1:1)
25:20 Hemerka nedokázal propíchnout balonek za Jurca.
24:55 Výborný brejk hostů končím bekhnedovým zakončením Meliše těsně nad Kuhnovu bránu.
22:05 Hrazdíra se už už chystal zakončovat po sklepnutí Leška, ale Jurco byl rychlejší.
21:11 Hosté zahájili třetinu aktivním napadáním, které způsobuje domácím značné problémy.
20:01 Domácí začnou druhou třetinu na balonku po úspěšném buly Fuchse.
20:00 Střely v první třetině: domácí - 3, hosté - 14.
20:00 Máme za sebou první třetinu zápasu, ve kterém padl pouze jeden gól, a to v poslední minutě po střele Brautfergera. Nutno ale podotknout, že nesledujeme zápas na 0:1, ale spíše na 3:3, akorát útočnící míjí / brankáři chytají. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začne cca v 15:38.
19:38 Havlas uklidnil balonek a našel na střed sebíhajícího Brautfergera, který se prosazuje střelou nad nohu Kuhna.
19:37 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #99 Petr Brautferger, asistoval #37 Matěj Havlas (0:1)
19:13 Pánkovu přízemní střelu vyrazil Kuhn nohou.
18:42 Coufal přeloboval Jurca, ale o malý kousek i hostující bránu a skóre se tak nemění.
18:28 Langer předložil Němečkovi, ale ten nedokázal potrestat chybu v domácí rozehrávce.
17:53 Langer se prosmýkl kolem Fuchse a střílel těsně vedle.
17:22 Nyní sledujeme klidnější fázi zápasu.
15:40 Domácí nedokázali potrestat chybu v rozehrávce hostů.
14:42 Nejprve Vítovec zablokoval Bromovu střelu, a poté se stalo to stejné na druhé straně akorát v prohozených rolích.
12:27 Langerovu střelu od mantinelu vyrazil Kuhn na břevno.
11:18 Šindelář se výtáčel z poza brány, ale narazil na připraveného Kuhna.
11:03 Vyloučen hráč #26 Matěj Kostka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
09:45 Divoká pasáž hry nejdříve vytáhl Kuhn super zákrok, a poté na druhé straně zachraňoval jasný gól poslední obránce Tatranu.
09:10 Hemerka střílel zápěstím pouze do připraveného Jurca.
08:25 Havlas po signálu trefuje jen dobrý Sládečkův blok.
08:18 Havlas našel nahrávkou z první Brautfergera na středu, ale ten minul Kuhnovu bránu o pořádný kus.
06:45 Hemerka z brankoviště střílí těsně vedle.
06:00 Protiútok domácích končí střelou Sládečka do bloku.
05:25 Langer se dostal od mantinelu a střílel na zadní tyč Kuhnovi brány, ten jej vychytal pravou rukou.
03:15 Tlapák tečoval nához jen do břicha Kuhna.
02:57 Dvořákova střela z půlky, pozorný Jurco chytá.
01:30 Hemerka vystihl nahrávku hostů a táhl protiútok, ve kterém předložil Coufalovi prázdnou bránu, ten ji ale odmítl.
00:25 Dlouhý balon sbírá Sládeček a hosté ihned presují.
00:01 Úvodní buly vyhrává Vítovec a Tatran začne na balonku.
00:00 Po restartu soutěže odehráli oba dva týmy po jedno zápasu. Hattrick prohrál se Spartou 5:4 a Tatran rozstřílel Ostravu 11:3. Papírovým favoritem tak jsou určitě hosté, ale uvidíme na "Majlontu" se soupeřům nikdy nehreja dobře, a to i bez domácích fanoušků.
00:00 Dobrý den, vítejte u textového online přenosu zápasu 9. kola Livesport Superligy florbalu, ve kterém se utká domácí Hattrick Brno, proti hostům z Tatranu Střešovice. Oba týmy prožívají rozdílný vstup do sezony Tatran je aktuálně na druhém místě, zatímco domácí jsou jedenáctí.