Eliška MÍDOVÁ
    (Pitterlingová)
3

Panthers Praha - FBC ČPP OSTRAVA 3:7
branky: 14. Veronika Zittová, 32. Veronika Zittová, 39. Eliška Mídová - 6. Michaela Mlejnková, 19. Nela Kapcová, 23. Michaela Mlejnková, 25. Anežka Hněvkovská, 27. Nela Kapcová, 32. Denisa Kotzurová, 38. Denisa Kotzurová; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 5:0; využití: 0:4; zásahy brankářů: Kristýna Míková 33 - Jana Dupčáková 21; po třetinách: 1:2, 2:5, 0:0
60:00 Záznam z předzápasového studia si můžete připomenout zde.
60:00 Sestřih všech branek si můžete pustit zde.
60:00 Ohlasy trenérů a nejlepších hráček najdete zde.
60:00 Střely na bránu celkem Panthers-24 Ostrava-40
60:00 Střely na bránu ve třetí třetině Panthers-4 Ostrava-11
57:57 Bartušková s Vlachovou si teď v rozehrávce moc nerozuměly. Naštěstí pro ně Kapcová v šanci, která následovala, netrefila bránu.
56:46 Nováková protlačila míček přes všechny hráčky před sebou až za golmanku. Na poslední chvíli ale míček odpálila pryč Schindlerová.
55:06 Hurníková po přihrávce přes šířku hřiště vystřelila z první pod břevno, ale Horňáková stihla zareagovat.
52:15 Vlachová vyzkoušela pozornost brankářky Ostravy. Ta střelu z dálky vyrazila na posledn chvíli nad.
51:44 Rybičková si na středu udělala prostor ke střela. Nemířila ale přesně.
48:55 Dnešní zápas můžete také sledovat skrze tradiční komentovaný stream s Martinem Mattesem a Láďou Hrmou!
48:54 Zittová prošla přes dvě protihráčky a přihrála na Bartuškovou, jejíž pokus skončil jen v bloku.
47:10 Novotná se tlačila k dorážce ale netrefuje bránu.
46:16 Panterky skvěle ubránily nebezpečnou standartní situaci ze středu hřiště.
45:28 Florianová probouchala míček o mantinel až k Zikmundové. Její střela ale neměla gólové parametry.
40:00 Střely na bránu v druhé třetině Panthers-13 Ostrava-12
38:40 GÓL Panthers Praha! 3:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #15 Eliška Mídová, asistoval #20 Tereza Pitterlingová (3:7)
38:40 Mídová skvěle vybojovala míček na polovině soupeře. Následná střela pod víko byla nechytatelná.
37:13 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:7
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #17 Nikola Chalupová (2:7)
37:13 Hráčky Ostravy bez potíží proběhly obranou Panthers. Akci zakončila povedenou střelou Kotzurová.
31:26 GÓL Panthers Praha! 2:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #19 Anna Bartušková (2:6)
31:26 Zittová se prosazuje po přihrávce Bartuškové. Jedná se bohužel spíše jen o kosmetickou úpravu skóre.
31:11 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:6
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #9 Veronika Rybičková (1:6)
31:11 Začíná to být poněkud repetitivní.
30:16 Vyloučen hráč #76 Markéta Žbánková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
30:16 Z dnešního zápasu si jako pozitivní věc mohou panterky vzít fakt, že si nacvičily oslabení. Je vidět, že je to potřeba, zatím úspěšnost 0/4.
26:11 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:5
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #68 Nela Kapcová, asistoval #10 Denisa Kotzurová (1:5)
26:11 Menší déjà vu. Kapcová se v přesilové hře prosazuje po přihrávce Kotzurové.
25:57 Vyloučen hráč #25 Monika Zikmundová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
25:57 Panterky dnes svému trenérovi rozhodně nedělají radost. Tentokrát na trestnou míří Zikmundová.
24:50 Timeout Panthers Praha
24:50 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:4
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil #13 Anežka Hněvkovská (1:4)
24:50 Slaná sice dostala míček do brány, bohužel do té svojí. Ostrava tedy v přesilovkách stoprocentní.
24:30 Kapcová se po zblokované přihrávce ocitla s míčkem břed bránou Horňákové. Gól ale nedává.
23:40 Vyloučen hráč #2 Kristýna Gocová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
23:40 Další tvrdý sekec mazec znamená další, dnes třetí přesilovku pro Ostravu.
22:10 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #9 Veronika Rybičková (1:3)
22:10 Mlejnková se po nepřehledné situaci před bránou zorientovala lépe než hráčky Panthers a přidává tak svou druhou branku v zápase.
20:17 Ostrava ve velké šanci hned na začátku třetiny. Hurníková ani na druhý pokus branku nevstřelila.
20:00 Střely na bránu v první třetině Panthers-7 FBC Ostrava-17
18:34 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:2
18:34 Ostrava využívá i druhou přesilovou hru. Po pěkné kombinaci se prosadila Kapcová.
17:49 Vyloučen hráč #66 Karolína Nováková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
17:49 Ticho v hale přerušila Nováková seknutím do hole protihráčky. Pochopitelně tak odchází na trestnou lavici.
17:30 Slaná těsně před golmakou ztečovala pokus Pitterlingové. Dupčáková situaci zvládla bez problému.
15:42 Retová záhadně protlačila míček skrz tři protihráčky až na Slanou. Ta v těžkém úhlu střelou ze vzduchu bránu míjí.
13:54 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #96 Veronika Zittová bez asistence (1:1)
13:54 Zittová šikovně zasáhla do rozehrávky hostí a v situaci 2 na 1 překonala Dupčákovou prudkou střelou k tyči.
11:17 Škopková propálila blok protihráčky, ale vystřelila jen do míst, kde byla připravená Horňáková, která si poradila i s dorážkou Kapcové.
08:58 Havlíková obdržela přihrávku nikým nehlídaná na středu hřiště. Logicky se tedy rozhodla prověřit Dupčákovou, ta ale se zneškodněním střely neměla problém.
06:33 Bartušková dlouho přemýšlela, komu při rozehrávce nahrát. I tak ale našla jen čepel protiihráčky.
05:17 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (0:1)
05:17 Hráčky Ostravy na nic nečekaly a prosadily se hned z první střely v přesilovce.
05:08 Vyloučen hráč #88 Karolína Vlachová družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení
05:08 Vlachová si v souboji u střídačky pomohla nepovoleným způsobem a oslabuje tak svůj tým na 2 minuty.
03:30 Bačová se od pravého mantinelu dostala kličkou přes dvě protihráčky na levou stranu hřiště, odtud ale vypálila jen do bloku.
01:59 Jedna z hráček hostí měla problém s naskočením na hřiště a povalila celou řadu mantinelů.
00:00 Pěkné odpoledne ze zatažené Rudné. Panterky tu dnes sehrají svůj druhý víkendový mač, tentokrát proti v tabulce druhé Ostravě. Podaří se domácím hráčkám navázat na včerejší úspěšný souboj s Židenicemi, nebo se opět, jako v lize pokaždé, budou radovat zástupkyně žlutomodré kombinace?
00:00 Dnešní zápas můžete také sledovat skrze tradiční komentovaný stream s Martinem Mattesem a Láďou Hrmou, ještě o deset minut dřív na stejném místě pak začíná předzápasové studio, k jehož sledování vás tímto srdečně zveme!