56
  • 56 55:24
    2

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - MITEL Florbalová akademie MB 9:3
branky: 6. Klára Zelinková, 12. Kristina Zlatníková, 18. Kateřina Kovaříková, 20. Kateřina Kovaříková, 26. Veronika Balejová, 31. Kateřina Kovaříková, 34. Kateřina Kovaříková, 44. Karolína Laura Hornová, 47. Kateřina Kovaříková - 45. Marie Jirková, 47. Petra Beránková, 50. Alena Machačová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 21 - Marie Topolová 4, Eva Klementová 25; po třetinách: 4:0, 3:0, 2:3
60:01 Vyjádření trenérů a nejlepších hráček
60:00 Nejlepší hráčky: Tigers - #42 Kateřina Kovaříková FAMB - #12 Karolína Janatková
59:59 Střely ve třetí třetině byly Tigers Start98 = 13, Florbalová akademie MB = 11
58:06 Krásný lob na branku hostujících dává Ema Šlopková, ale bez úspěšně
56:28 Holky z Tigers se  i přes tu nevíhodu, že jsou ve čtyřech, dostaly do útoku
55:24 Vyloučen hráč #11 Klára Zelinková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:20 Tak nám hraje Tigers ve čtyřech
54:05 Neproměněný útok na hostující branku
53:20 Krásný ochranný zákrok  Šnajberkový
50:41 Hostující tým se rozhodl, že se nebude hrát na jejich polovině a tak se hraje na straně domácích
49:18 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 9:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #95 Alena Machačová, asistoval #12 Karolína Janatková (9:3)
49:18 Ze špatné rozehrávky domácích, padl další gól pro Mladou Boleslav
48:34 Míček běhá z jedné strany na druhou
47:06 Tak tu máme přestřelku s 2 góly, oba týmy si připisují jeden
46:47 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 9:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #95 Alena Machačová (9:2)
46:35 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 9:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (9:1)
46:02 Vyloučen hráč #12 Karolína Janatková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:46 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 8:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #12 Karolína Janatková (8:1)
44:46 A máme tu první gól hostujících, který dává Marie Jirková
43:08 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 8:0
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #61 Karolína Laura Hornová, asistoval #48 Anežka Pěnkavová (8:0)
42:23 Petra Němcová běží na volnou branku ale neproměňuje
40:40 Balejová střílý na hostující golmanku, ale bez úspěchu
39:59 Střely ve druhé třetině byly - Tigers Start98 = 14,Florbalová akademie MB = 9
39:20 Šnajberková střílý z půlky na hostující golmanku a ta ho vyráží
38:29 Rychlý protiútok Žabkové,  střílí na Janglovou ale ta si s toho nic nedělá a vklidu chytne míček do jedné ruky
37:20 Krosová nahrávka Fousové zakončená Balejovou do brankářky
35:20 Tigers kombinuje na hostující polovině
33:21 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Eva Klementová družstva MITEL Florbalová akademie MB
33:19 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 7:0
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #61 Karolína Laura Hornová (7:0)
32:10 Tigers se teď usadil na hostující polovině
30:41 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 6:0
30:41 Tak a máme tu první hattrick Kateřiny Kovaříkové
28:10 Další pokus o gól ze strany domácích bohužel neproměněný
25:47 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 5:0
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #84 Veronika Balejová bez asistence (5:0)
25:47 Krásný gól na prázdou branku hostujících  dává Veronika Balejová
24:30 Klára Zelinková chrání golmanku domácího týmu za každou cenu
21:40 Na hostující branku střílý Markéta Baťková ale míček se přes brankářku nedostal
20:30 První pořádná střela na Janglovou
19:59 Střely v první třetině byly - Tigers Start98 = 11, Florbalová akademie MB = 4
19:35 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 4:0
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #48 Anežka Pěnkavová (4:0)
17:24 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 3:0
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #42 Kateřina Kovaříková bez asistence (3:0)
17:24 A další gól letí pozemi těsně vedle nohy hostující golmanky díky Kateřině Kovaříkové
15:40 Holky z Mladé Boleslavy do toho šláply a pasivně útočí na domácí branku
13:25 Holky z Tigers zase zaútočily na hostující branku
11:14 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 2:0
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #84 Veronika Balejová (2:0)
11:14 A další body  do kanadského bodování přilétají  Kristýně Zlatníkové
08:11 Nepovedená střela hostujích na branku domácích
06:20 Hraje se z jedné strany na druhou
05:09 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:0
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #11 Klára Zelinková, asistoval #30 Zuzana Mervartová (1:0)
05:09 Tak a máme tu první gól končící v brance Mladé Boleslavy
01:00 Oba dva týmy vlítly  do zápasu s velkou energií
00:01 Uvodní vhazování vyhrává tým hostujících.
00:00 Vážení diváci vítám vás u online přenosu zápasu mezi domácím týmem Start Tigers 98 a hostujícím týmem FA Mladá Boleslav