3:5
    Nikola KUCHAŘOVÁ
    (Bachmaierová)

KM automatik FBK Jičín - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:5
branky: 13. Gabriela Žůrková, 39. Michaela Pavlíková, 60. Nikola Kuchařová - 13. Patricie Suchanová, 25. Hana Chaloupková, 36. Vanessa Rebecca Keprtová, 38. Eliška Chudá, 55. Eliška Poláková; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 0 + Sára Čelišová 5:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alena Vokatá 26 - Hana Ranochová 28; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:1
60:00 Poměr střel v poslední části hry: Jičín 12 - Chodov 7.
59:29 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #20 Nikola Kuchařová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (3:5)
58:24 Ještě jedna kombinace mezi Erbanovou a Pavlíkovou, střela opět příliš vysko.
57:10 Zbývají tři minuty do konce utkání. Třígólový rozdíl už domácí zřejmě nestáhnou, ale troufám si říct, že takhle těžké utkání favorit z Prahy nečekal.
54:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #9 Eliška Chudá (2:5)
54:12 Fatální chyba domácí hráčky, kterou Chodov využívá a zřejmě rozhodl o osudu utkání.
53:00 Čas, který má Jičín na to, aby srovnal stav utkání, se rychle krátí.
50:52 Chudá skryla svoji střelu za hordu těl, Vokatá reagovala až na poslední chvíli.
49:38 Další šance domácích. Bachmaierová napálila Ranochovou přímo do masky.
45:45 Ani druhou nabídnutou přesilovku Jičín nedokázal využít. Nicméně dnes rozhodně není horším týmem.
44:55 Po střele Bachmaierové zazvonila tyč, míček pak spadl na brankovou čáru a odkulil se ven.
44:15 První minuta přesilovky přinesla jednu velkoou šanci, kterou Ranochová zvládla zneškodnit.
43:14 Vyloučen hráč #9 Eliška Chudá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:55 Tak dlouho si domácí nahrávaly, až o míček přišly. Bleskový návrat do obrany, ale chodovský postup rychle zastavil.
40:35 Po střele Paulovičové zazvonily snad všechny tři tyče.
40:01 Poslední třetinu zahajují na míčku domácí hráčky. Žůrková hned střílí, střela sražená nad.
40:00 Poměr střel v druhé části hry: Jičín 11 - Chodov 16.
39:00 Opět několik spojených gólů. Chodov se ujal již tříbrankového vedení. To po krásné nahrávce od Erbanové stáhla Pavlíková. Proti jejich kombinaci byla Ranochová bez šance.
38:37 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #99 Michaela Pavlíková, asistoval #13 Karolína Erbanová (2:4)
37:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #92 Vanessa Rebecca Keprtová (1:4)
35:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #92 Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval #10 Daniela Frantíková (1:3)
35:05 Velmi podobná gólová situace. První střelu Vokatá pouze vyrazila před sebe a následovala jednoduchá dorážka.
33:58 První jičínské pětice dělá Chodovu hodně starostí.
31:46 Erbanová připravila soupeřky o míček, ale její střelu Ranochová za svá záda nepustila.
31:16 Ani v této přesilovce gól nepadl.
30:52 V brankovišti zůstala ležet Bachmaierová. Nakonec odchází po svých a ještě zbývá necelá půlminuta přesilovky.
29:35 Hned v úvodu přesilovky skrumáž před brankou Ranochové.
29:16 Vyloučen hráč #71 Kristína Belicová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání
28:15 Oba týmy jsou při přechodu poloviny hřiště dost zbrklé a o ztráty míčku není nouze.
26:22 Vokatá teď doslova sebrala gól z chodovských hokejek!
24:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Hana Chaloupková, asistoval #14 Ivana Vachovcová (1:2)
24:55 První střelu Chaloupkové si Vokatá pohlídala, míček ale vyrazila tak nešťastně, že se odrazil zpět k Chaloupkové a tu už jej doťukla za brankovou čáru.
23:50 Po střele Erbanové míček poskakoval Ranochové na brankové čáře!
22:52 První pětka Jičína se dokázala celkem dlouho udržen na míčku na útočné polovině. Chodovská obrana zvládla střely zblokovat.
20:23 Jičín přestál pětiminutové oslabení rozdělené do dvou třetin bez inkasované branky.
20:01 Druhou třetinu začíná na míčku Chodov, kterému ještě zbývá část přesilovky.
20:00 Poměr střel v první části hry: Jičín 8 - Chodov 8
19:15 Žůrková se dostala v oslabení ke střele, Ranochová pozorná.
18:14 Skvělý zákrok Vokaté, tahle střela mířila přímo k tyči.
16:45 Jičín oslabení docela umí, ale 5 minut je dlouhá doba. Jak s nabídnutou šancí Chodov naloží?
15:30 Ou, tak tohle je hodně přísné. Čelišová poslala soupeřku za mantinel a rozhodčí jí posílají na trestnou lavici na pět minut.
15:22 Vyloučen hráč #27 Sára Čelišová družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minuty za hrubost
13:00 Máme tu dva rychlé góly. Jičín se sice ujal vedení po gólu Žůrkové, ale hned z následující akce Chodov srovnal.
12:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Patricie Suchanová bez asistence (1:1)
12:27 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:0
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #25 Lucie Paulovičová (1:0)
11:48 Dobré napadání jičínské druhé lajny! Střela Pavlíkové mířila nad branku.
11:12 Utkání nám zatím žádnou vyloženou šanci nepřineslo.
08:42 Suchá po seběhnutí do brankoviště dostala přihrávku, ale pálí nad.
06:58 Nenápadné nahození Hanzlíkové od půlky bylo tečované a Vokatá mohla být ráda, že nakonec míček zamířil mimo tyče.
06:14 I Vokatá si připisuje první složitější zákrok po chybě jičínské obrany.
05:04 Další práce pro Ranochovou, tentokrát po kombinaci první jičínské lajny.
03:57 Pavlíková zkusila nachytat Ranochovou, když rovnou z volného úderu nahodila směrem na bránu.
03:13 Úvod utkání je z obou stran opatrný.
01:35 Oba týmy v úvodu utkání velmi rychle střídají, aby si všechny hráčky osahaly palubovku.
00:01 Úvdní buly utkání pro tým Chodova.
00:00 Jičín dnes před sebou má poslední utkání základní části na domácí půdě. Tým podpořený včerejší výhrou nad Židenicemi se pokusí o malý florbalový zázrak.