Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

KM automatik FBK Jičín - FbŠ Bohemians 6:3
branky: 20. Gabriela Žůrková, 22. Karolína Erbanová, 31. Lucie Paulovičová, 50. Gabriela Žůrková, 55. Kristýna Bachmaierová, 56. Kristýna Bachmaierová - 10. Klára Minářová, 15. Hana Poláková, 47. Anna-Marie Divišová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 4:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Alena Vokatá 30 - Karolína Červová 27; po třetinách: 1:2, 2:0, 3:1
60:00 Komentáře k utkání
60:00 Poměr střel v poslední části hry: Jičín 14 - Bohemians 17.
59:59 Nebyl to nejpohlednější zápas, ale body zůstávají v Jičíně.
59:44 Bohemka v 6 proti 4, ale o výsledku utkání je rozhodnuto.
59:00 Volný úder z hranice brankoviště Bohemce vůbec nesedl.
58:15 Na hřišti je teď více prostoru, trestné lavice jsou plné.
58:04 Vyloučen hráč #85 Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
57:42 Vyloučen hráč #48 Gabriela Vaníčková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:00 Zbývají tři minuty do konce základní hrací doby. Jičín v kompaktním obranném bloku proti 6 hráčkám Bohemky.
56:00 Bohemka to už teď zkouší bez golmanky.
55:19 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová bez asistence (6:3)
55:19 Bachmaierová narušila rozehrávku a propasírovala míček Červové mezi nohama.
54:24 GÓL KM automatik FBK Jičín! 5:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #25 Lucie Paulovičová (5:3)
54:24 A Jičín využívá i druhou přesilovku!
53:49 Jičín usazen na útočné polovině.
53:28 Vyloučen hráč #94 Adéla Bočanová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
53:23 Bachmaierová nedokázala v běhu míček trefit.
51:00 Jičín hýří aktivitou.
49:13 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (4:3)
49:13 Jak naložit s volným úderem předvedla Žůrková, která si jen nechala přiťuknout od Bachmaierové a pak propálila všechno před sebou.
47:55 Střely rychlosti projektilů létají směrem k brance Bohemky, ale nejsou mířené úplně přesně.
46:33 GÓL FbŠ Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Anna-Marie Divišová, asistoval #22 Kristýna Dvořáková (3:3)
46:33 Těsně po uplynutí přesilovky se ale Bohemka přeci jen prosazuje a máme opět srovnáno.
46:29 Jičín i toto oslabení ustál.
44:29 Vyloučen hráč #24 Šárka Egrtová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
44:15 Bohemka tlačí. Signalizované vyloučení pro Jičín.
43:10 Bachmaierová po krásné přihrávce od Žůrkové mimo bránu.
41:49 Poláková vystihla rozehrávku domácích, střela hodně nad.
40:17 Bachmaierová na konci oslabení ještě v šanci ale Cervová proti.
40:01 Třetí třetinu začíná Jičín ještě v oslabení. Na míčku po buly právě domácí.
40:00 Poměr střel ve druhé části hry: Jičín 12 - Bohemians 6.
39:35 Po souboji před brankou odchází Štainerová spěšně na střídačku a z nosu jí teče krev. Snad to nebude nic vážného.
38:17 Vyloučen hráč #5 Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
38:17 Máme tady vyloučení na domácí straně a Bohemka dostává příležitost srovna stav utkání.
36:20 Krásná souhra domácích, Žůrková z náběhu pálí nad.
35:00 Hra se nám přiostřuje. Rozhodčí zatím zákroky řeší domluvou.
34:13 Bohemka usazená na útočné polovině. Míček projel teď Vokaté brankovištěm, na dorážku byly všechny hráčky Bohemky daleko.
31:40 Chybu v rozehrávce domácích mohla Bohemka potrestat, Vokatou zachránila spojnice tyček.
30:16 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #25 Lucie Paulovičová, asistoval #20 Nikola Kuchařová (3:2)
30:16 Pohlednou souhru domácích zakočují nahrávající Kuchařová a Paulovičová, která z první pálí do odkryté branky.
28:18 Za zády Cervové zazvonila po střele Pavlíkové tyč.
27:29 Jičín tlačí, ale teď hrozícímu gólu z rychlého protiútoku musela zabránit Vokatá.
24:59 Jičín oslabení zvládl.
23:55 První minuta přesilovky je pryč. Jičín zatím zodpovědně brání.
22:59 Vyloučen hráč #18 Denisa Kárníková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:59 Úplně zbytečný faul v podání Fischerové a přesilovku si zahrají hráčky Bohemians.
22:35 Bachmaierová směřovala dorážku mezi nohy Cervové, ta ale skulinku nenechala.
21:08 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #13 Karolína Erbanová, asistoval #5 Lucie Růžičková (2:2)
21:08 A máme tady premiérový gól Karolíny Erbanové, která na začátku druhé třetiny srovnává stav utkání.
20:51 Jičínská pětka zvládla celou dobu kombinovat kolem poloviny hřiště, ale na dostřel se nedostaly.
20:01 Druhou třetinu začínají na míčku hráčky Jičína.
20:00 Poměr střel v první části hry: Jičín 7 - Bohemians 10.
19:55 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #25 Lucie Paulovičová (1:2)
19:55 Nabídnutou početní výhodu Jičín chvíli před koncem třetiny využívá a gólem do šatny snižuje rozdíl ve skóre.
19:25 Vyloučen hráč #24 Veronika Štajnerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky
18:12 Jičín se proti papírově silnějšímu soupeři rozhodně nedrží zpátky.
16:10 Další výborný zákrok Cervové, tentokrát si počkala na střelu Pavlíkové.
14:14 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #94 Adéla Bočanová (0:2)
13:12 Žůrková pohotově našla Paulovičovou, ta pálí přímo do Cervové.
12:00 Erbanová vymíchala tři soupeřky, následně míček ale projel těsně vedle tyčky.
09:15 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Klára Minářová, asistoval #41 Eliška Císařová (0:1)
06:09 Velmi dobré jičínské střídání. Cervová svými zákroky působí velmi jistě.
05:03 Začátek zápasu je ve vysokém tempu, zatím však bez výraznějších šancí.
03:03 První zákrok Červové proti technické střele Mullerové.
02:13 Volný úder Bohemky po "malé domů" zastavila jičínská obrana.
01:54 Střela Kuchařové mimo branku.
01:15 Jiíčn narušuje rozehrávku Bohemky vysoko na jejich polovině. Paulovičové k zisku chyběl kousek.
00:01 Úvodní buly utkání pro tým Bohemians, míček si ale záhy berou domácí.