• 61 60:41
    2:3
    (Nováková)

FbŠ Bohemians - Panthers Praha 2:3p
branky: 3. Gabriela Vaníčková, 60. Veronika Štajnerová - 4. Markéta Žbánková, 53. Veronika Zittová, 61. Veronika Zittová; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karolína Červová 21 - Kristýna Míková 13; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:1, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
60:41 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #66 Karolína Nováková (2:3)
60:41 Střely v prodloužení: 0:1
60:41 Je rozhodnuto. Zittová trefuje přesně a rozhodla o vítězství hostí.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve třetí třetině 5:8
60:00 Základní hrací doba nerozhodla. Následovat bude 5 minutové prodloužení.
59:16 Vyrovnáno. Dorážkou se prosazuje Štajnerová.
59:15 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #24 Veronika Štajnerová, asistoval #71 Tereza Havlová (2:2)
58:42 Červová chytá míček a domácí jdou do šesti.
57:38 Nováková v brejku a Červová chytá.
54:43 Slaná teď otravuje rozehrávku domácích a vybojovala míček.
53:21 Po skrumáži v brankovišti měli hosté výhodu nájezdu a ten proměňuje Zittová.
52:58 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #96 Veronika Zittová z trestného střílení (1:2)
52:04 Loudová vyvezla míček a je faulována a může se vystřídat.
50:29 Zápas stále vyrovnaný. Oba týmy hrají aktivně, ale šancí moc není.
48:24 Hernandezová teď zastavuje Žbánkovou a rozjíždí útok.
46:58 Císařová dobře přečetla rozehrávku hostí.
45:27 Bohemka na míčku a Bočanová hledá Polákovou, ta jen do Horňákové.
43:03 Císařová dobře zastavila protiútok Panthers.
40:53 V první šanci domácí Poláková, ale střílí těsně mimo.
40:18 Třetí třetina začíná. Průběh prvních dvou třetin předpovídá drama až do poslední minuty.
40:00 Střely ve druhé třetině: 3:9
40:00 Druhá třetina končí a gól jsme neviděli. Vyrovnané a bojovné utkání. Třetí třetina začne přibližně 16:15
39:32 Poslední minuta a dvě šance Bohemky, nejprve Bočanová a poté i Poláková.
36:36 Zittová selhala v tutové šanci.
34:44 Hernandezová skvěle technicky, ale Divišovou poté svojí přihrávkou nenašla.
31:32 Tůmová z první a Červová reflexivně maskou.
30:08 Poláková si chytře počkala na faul a ani hosté svou přesilovku nevyužívají.
28:37 První přesilovka pro Panthers. Štajnerová dobře drží míček v útočném rohu.
27:52 Vyloučen hráč #67 Veronika Loudová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra rukou
27:48 Minářová dobře zablokovala Zittovou.
26:31 Bohemka přesilovku nevyužila a Žbánková na hřišti.
25:30 Skvěle Zittová a Tůmová z dorážky jen do tyčky.
24:35 První přesilovka v utkání. Bohemka si chystá míček a na hřišti to nejlepší.
24:24 Vyloučen hráč #76 Markéta Žbánková družstva Panthers Praha na 2 minuty za zvedání florbalky
24:17 Havlová teď dobře zastavila přihrávku na Valešovou.
23:25 Aktivní hra obou týmů a několik šancí.
22:28 Bočanová v dobré šanci, ale pálí mimo.
20:21 Úvodní útok mají hráčky Panthers.
20:00 Střely v první třetině: 7:6
20:00 První třetina za námi. Vyrovnané utkání se spoustou sekání. Druhá část začne přibližně 15:36.
18:44 Žbánková nebezpečně od mantinelu. Oba týmy střídají.
16:22 Tyčka po průniku a střele Loudové.
15:37 Červová skvěle proti Zittové.
13:44 Poláková vyhrává souboj nad Žbánkovou a následně nebezpečně střílí.
11:03 Na hřišti poprvé vidíme třetí lajnu domácích a Červová hasí šanci po střele Žbánkové.
09:20 Štajnerová je dnes aktivní a stále si hledá místo k zakončení.
08:05 Bohemka zatím pouze na dvě formace, uvidíme, kdy se do zápasu podívá třetí lajna.
06:24 Vaníčková v další šanci, tentokrát Horňáková pozorná.
03:17 Také první střela také Panthers se ujala. Žbánková se prosazuje z výběhu.
03:03 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #2 Kristýna Gocová (1:1)
02:19 První branka domácích hned z první střely. Horňáková neměla šanci a Vaníčková se prosazuje přesně do horního rohu.
02:18 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Gabriela Vaníčková, asistoval #77 Anna-Marie Divišová (1:0)
01:37 Zápas začíná dost ostře a je zde zatím spousta faulů převážně hokejek.
00:01 Úvodní buly pro Bohemians.
00:00 Vážení diváci vítejte u dnešního online přenosu z 10. kola extraligy žen mezi domácí Bohemkou a hosty Panthers Praha. Favorita v dnešním utkání je těžké hledat, ale domácí budou určitě chtít odčinit včerejší zaváhání s Tigers.