• 60 59:58
    2
    Zdeněk PROKŮPEK

FBŠ SLAVIA Plzeň - Panthers Praha 4:6
branky: 5. Adam Stejskal, 9. Vladimír Buzický, 40. Matěj Švácha, 45. Adam Stejskal - 12. Lukáš Vejlupek, 19. Jan Waldhauser, 23. Karel Petrák, 34. Jakub Žiška, 36. Karel Petrák, 58. Michael Kočandrle; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 5:7; využití: 1:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Daniel Dolák 26 - Dominik Moravec 18; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:1
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Slavia 7 - Panthers 12, celkem 22 - 32
60:00 Komentář trenéra hostů (Míka Patrik): Pouze ve druhé třetině jsme předvedli naši hru, kdy jsme si vytvářeli spoustu šancí. Bohužel kvůli nízké produktivitě , polevení v koncentraci a zbytečným vyloučením jsme Slavii vrátili do hry. Díky soupeři za skvělý zápas ze vysokém tempu.
60:00 Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): kvalita v útoku Panterů je skvělá, dobrou obranou jsme ji trochu eliminovali, ale na výsledek to nestačilo. Škoda druhé třetiny, kdy jsme byli slabší a měli obrovské množství ztrát. Jinak super zápas, děkujeme za něj a těšíme se na další!
59:58 Vyloučen hráč #47 Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
59:58 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
59:48 Vyloučen hráč #81 Michael Kočandrle družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
57:36 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
57:36 GÓL Panthers Praha! 4:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #77 Jaroslav Petrák (4:6)
44:43 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #15 Filip Blažek (4:5)
40:34 Vyloučen hráč #15 Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Slavia 6 - Panthers 12
39:23 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #15 Filip Blažek (3:5)
37:31 Vyloučen hráč #79 Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky
37:31 Vyloučen hráč #10 Filip Hajžman družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
35:57 GÓL Panthers Praha! 2:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #76 Jan Waldhauser (2:5)
33:51 GÓL Panthers Praha! 2:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #49 David Mašát (2:4)
31:50 Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra na zemi
26:36 Vyloučen hráč #15 Michal Derevlanyj družstva Panthers Praha na 2 minuty za zvedání florbalky
22:33 GÓL Panthers Praha! 2:3
20:00 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely po 1. třetině: Slavia 9 - Panthers 8
18:19 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #6 Kryštof Novotný (2:2)
14:33 Vyloučen hráč #79 Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
11:20 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #10 Filip Hajžman (2:1)
09:07 Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka
08:24 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #20 Vladimír Buzický bez asistence (2:0)
05:25 Vyloučen hráč #76 Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
04:40 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0