2

3.

série

K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians 5:6pn
branky: 3. Michaela Sabolová, 12. Viktorie Fuchsová, 38. Nela Kotačková, 49. Zuzana Žampachová, 52. Radka Puldová - 20. Nela Kočvarová, 28. Aneta Faltová, 31. Veronika Mandíková, 41. Veronika Bímová, 50. Aneta Faltová, N Lidija Luklynska; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Alena Večeřová 13 - Anna Urbanová 12; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:2, 0:0
Ukončena trestná střílení
65:00 Komentář trenérky hostí D.Steinbachové: Tuto sezonu zatím hrajeme se všemi soupeři vyrovnaně a hrozně se nadřeme na výhru. Ale už jsme dokázaly aplikovat některé věci z tréninku a přineslo nám to další body. Holky ukázaly velkou bojovnost a nakonec byly i v nájezdech šťastnější. Díky soupeři a divákům.
65:00 Komentář trenéra domácích Zdeňka Franka: 'Za dnešní výkon musím holky bezvýhradně pochválit. Bohužel nás zlomila agresivní a tvrdá hra soupeřek až za hranicí únosnosti. Nemluvě o přísných a diskutabilních vyloučeních. Ale morál holek byl dneska ukázkový. Emoce vládly... Děkujeme za zápas a divákům za skvělou podporu.'
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #91 Lidija Luklynska a vstřelil rozhodující gól (5:6).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #21 Aneta Faltová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #2 Kateřina Strnadová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #2 Anna Klvačová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #31 Nela Kotačková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #37 Viktorie Fuchsová a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Začnou hráčky týmu Bohemians
65:00 Začínají trestná střílení
65:00 Ukončení prodloužení
64:31 Vyloučen hráč #91 Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
63:00 Židenice tlačí soupeře, nedaří se jim ale dostat ke střele.
62:05 Hra je napínavá, žádný z týmů nechce udělat chybu.
60:01 Počet střel ve třetí třetině : Židenice - 8 Bohemians - 4
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 A právě vstupujeme do prodloužení
59:03 Tento napínavý zápas se schyluje k nerozhodnému konci.
57:38 Ke konci hrací doby jsou zase lepším celkem Židenice, soupeře zatlačily na jejich polovině.
55:58 Židenice i Bohemians nyní měli vyloženou šanci, nikdo ale neodskočil na rozdíl jedné branky.
53:55 Bohemians aktuálně jsou lepším týmem, v posledních několika sekundách si vytvořily hromadu šancí, gól se jim ale nepodařil dát.
51:24 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #16 Radka Puldová, asistoval #31 Nela Kotačková (5:5)
51:24 Bohemians se dlouho neradovaly z vedení, Radka Puldová (Židenice) se prosadila po střele z poloviny hřiště.
50:11 Bohemians jdou znovu do vedení po sólové akci Anety Faltové.
49:54 GÓL FbŠ Bohemians! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Aneta Faltová, asistoval #2 Kateřina Strnadová (4:5)
48:43 A Židenice vyrovnávají skóre po kombinaci na hranici vápna.
48:34 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #2 Anna Klvačová (4:4)
47:47 Židenice přečkaly tlak od hostujících a ubránily se v početní nevýhodě.
46:53 Bohemians v početní výhodě tlačí na soupeřovu branku, nedaří se jim ale vystřelit.
45:49 Hostující celek jde znovu do početní výhody.
45:46 Vyloučen hráč #35 Adéla Veselá družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost
44:59 Židenice zatlačily soupeře na polovině, gól se jim ale nedaří vsítit.
43:30 Židenice právě měly zajímavou akci, brankářka Bohemians je ale v pozoru.
42:13 Bohemians kombinují na své polovině a Židenice se jim snaží vzít balonek.
40:39 GÓL FbŠ Bohemians! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Veronika Bímová, asistoval #91 Lidija Luklynska (3:4)
40:34 Bohemians právě vstřelily čtvrtou branku a jdou do vedení.
40:01 Střely na bránu ve druhé třetině : Židenice - 4 Bohemians - 10
40:00 Začala třetí třetina.
39:00 Zuzana Žampachová (Židenice) šla sama na bránu, ale neprosadila se.
37:32 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #31 Nela Kotačková bez asistence (3:3)
37:32 A Židenice se právě prosadily v početní nevýhodě po chybě v obraně Bohemians.
37:15 Bohemians tlačí domácí celek v početní výhodě, nemůžou ale trefit bránu.
36:39 Vyloučen hráč #18 Michaela Sabolová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
36:39 Hostující tým bude mít znovu přesilovou hru. Michaela Sabolová (Židenice) dostala trest za sekání.
36:03 Hra je střídavá, ani jeden z týmů nemá vyloženou šanci, hráčky přebíhají z jedné půle na druhou.
32:08 Vyloučen hráč #76 Zuzana Žampachová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání
32:08 Bohemians budou mít početní výhodu, Židenice špatně střídaly.
32:08 Bohemians budou mít výhodu přesilové hry, Židenice špatně střídaly.
30:07 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Veronika Mandíková, asistoval #19 Nela Kočvarová (2:3)
28:40 Luklynska Lidija (Bohemians) byla faulována v rohu a zůstala ležet na zemi v bolestech.
27:28 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Aneta Faltová, asistoval #44 Lucie Hernandezová (2:2)
27:28 Hostující celek se opět prosadil v početní výhodě. Aneta Faltová (Bohemians) dostala míček na třetině a vymetla pravý horní růžek židenické branky.
26:18 Vyloučen hráč #35 Adéla Veselá družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
26:18 A Bohemians budou mít další možnost prosadit se. Budou mít totiž opět početní výhodu.
24:52 Bohemians uzavřeli Židenice na jejich půlce, ale nemůžou se dostat ke střele.
22:28 Michaela Sabolová (Židenice) se dostala do breaku, hostující brankářka ale nezaváhala
21:28 Hra je střídavá, oba týmy se dostaly do šancí, ale nevyužily je.
20:01 Počet střel na branku: Židenice - 5 Bohemians - 4
20:00 A právě nám začala druhá třetina.
19:43 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #19 Nela Kočvarová bez asistence (2:1)
19:43 Bohemians využily přesilovku už po 13 sekundách a snižují skóre.
19:30 Vyloučen hráč #16 Radka Puldová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
19:30 Početnou výhodu nyní budou mít hostující hráčky.
18:27 Židenice byly právě v obrovské šanci, brankářka Bohemians ale tuto zkoušku obstála.
16:44 Boheminas zatlačily soupeře na půlce a obstřelují je, gól ale vsítit nemůžou.
14:21 Židenice si právě vytvořily pár šancí, avšak ani jedna neskončila v bráně hostů.
11:05 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Viktorie Fuchsová, asistoval #76 Zuzana Žampachová (2:0)
11:05 A Židenice se právě podruhé prosadily. Po tlaku hostujícího týmu se dostaly do šance a využily ji.
10:48 Bohemians si právě vytvořili několik šancí na polovině soupeře, avšak neprosadily se.
09:02 Hráčky Bohemians právě trefily tyč domácí družstva.
08:00 Ani jeden z týmů se nemůže dostat do vyložené šance, obrana funguje skvěle.
06:42 Přesilová hra končí. Židenice nevyužily přesilovou hru a Bohemians jsou v plném počtu.
04:42 Vyloučen hráč #25 Karla Batíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání
04:42 Hostující tým se dopustil špatného střídání a Židenice budou mít šanci ve tvaru přesilové hry.
04:15 Domácí celek zatlačil hosty na polovině a nechce je pustit ven.
02:56 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #18 Michaela Sabolová, asistoval #31 Nela Kotačková (1:0)
02:56 A právě padl prví gól utkání. Domácí Michaela Sabolová unikla sama do breaku a nekompormisně se prosadila.
01:14 Bohemians právě zatlačil soupeře ne jejich polovině a obstřeloval branku.
00:00 A zápas právě začal.