• 59 58:18
    2:8
    (Škorpová)

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:8
branky: 30. Andrea Balcárková, 30. Andrea Balcárková - 6. Barbora Fáčková, 29. Emilie Skalíková, 41. Emilie Skalíková, 42. Klára Pabiánová, 47. Lucie Bohumínská, 51. Barbora Chmelařová, 55. Adriana Hýsková, 59. Emilie Skalíková; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Šárka Černá 32 - Nicola Králová 29; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:6
60:00 Střely ve třetí třetine Tigers 6 Chodov 16, Střely celkem: Tigers 31: Chodov 40
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu pana Karla Štefka: První dvě třetiny jsme byli nejistí na balonku, místy byla hra ustrašená a v třetí třetině jednoznačná dominance. Děkujeme soupeři a těšíme na odvetu.
60:00 Komentář trenéra domácího týmu Adama Štegla:1. třetina nám nevyšla úplně podle představ, prohráli jsme jí 2:0. 2. třetina lepší, konečně jsme proměnili nějaké šance a do 3. třetiny jsme šli za nerozhodného stavu, bohužel nám nevyšel vstup do 3. třetiny kdy jsme inkasovali 2 rychlé góly a pak jsme i díky neproměňování šancí nedokázali výsledek utkání zvrátit. Nicméně jsem na holky pyšný.
58:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #62 Emilie Skalíková, asistoval #32 Monika Škorpová (2:8)
57:30 V závěru zápasu mohla snížit Jakešová. Její střela končí nad bránou.
54:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #2 Adriana Hýsková bez asistence (2:7)
53:24 Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
53:10 V závěru oslabení další brejk Tigers, šanci Klecové chytá Králová.
52:23 Monika Halamová po samostatném úniku pálí do tyče.
51:11 Vyloučen hráč #30 Zuzana Mervartová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
50:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #37 Barbora Chmelařová, asistoval #22 Karolína Majerová (2:6)
48:20 Chodov má nyní územní převahu, hráčky Tigers hrozí pouze z brejků.
47:30 Střelu Břeské po přihrávce Halamové chytá Králová.
46:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Lucie Bohumínská, asistoval #37 Barbora Chmelařová (2:5)
42:42 Hráčky Chodova jsou od začátku 3. třetiny více na míčku a svůj tlak zužitkovaly ve dvougólový náskok.
41:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #56 Klára Pabiánová, asistoval #31 Kristýna Jirásková (2:4)
40:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #62 Emilie Skalíková bez asistence (2:3)
40:00 Střely ve 2. třetině: 13:13
37:30 Hra je velmi bojovná, oba týmy vydávají maximum.
34:20 Po přihrávce Sojkové pálí Šťástková.
33:05 Střela Bohumínské končí vedle.
31:46 Hráčky Tigers úspěšně brání.
30:26 Vyloučen hráč #30 Zuzana Mervartová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
29:36 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 2:2
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #21 Andrea Balcárková, asistoval #48 Andrea Břeská (2:2)
29:29 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:2
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #21 Andrea Balcárková, asistoval #43 Michaela Poláčková (1:2)
28:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #62 Emilie Skalíková, asistoval #29 Barbora Fáčková (0:2)
27:50 Střelu Horáčkové vyráží Černá.
26:22 Další střela Terezy Pekové je zblokována.
24:30 Velká šance Pekové.
23:50 Střela Škorpové končí vedle.
21:00 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
20:00 střely v 1. třetině: 12:11
18:50 Opět střílí Halamová.
16:14 Aktivitu nyní přebírají hráčky Tigers Start. Ke střele se dostaly Šťástková, Sojková a Halamová.
13:20 Střelu Jiráskové opět kryje Černá.
11:05 Střelu chodovské Horáčkové chytá Černá.
10:20 Další pěkná kombinace Balcárkové s Břeskou.
09:40 Střelu z dálky vyslala Klára Němcová.
08:20 Do velké šance se probojovala Andrea Břeská a po ní ještě dorážející Andrea Balcárková. Akce však gólem nekončí.
07:30 Hráčky Chodova jsou nyní aktivnějším týmem.
05:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Barbora Fáčková, asistoval #80 Sofie Skalíková (0:1)
03:30 První střelu vystřelily hráčky Chodova.
01:50 Hra je zatím vyrovnaná, žádný z týmů si nevypracoval větší šanci.
00:10 Úvodní buly vyhrály hráčky Chodova.