60
  • 60 59:39
    9:1

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS 9:1
branky: 1. Kristýna Jirásková, 9. Barbora Klinerová, 19. Hana Chaloupková, 34. Hana Chaloupková, 37. Monika Škorpová, 47. Adriana Hýsková, 52. Lucie Bohumínská, 54. Dominika Horáčková, 60. Dominika Horáčková - 24. Anna Žitná; rozhodčí: Marek Střída - Jan Brak; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Karolina Bačková 17 - Aneta Fryčová 42; po třetinách: 3:0, 2:1, 4:0
59:59 Komentář trenéra hostujícího týmu pana Pavla Fryče: Vstup do zápasu nám trval což bylo vidět na stavu 1.třetiny. Druhá třetina se nám podařila o poznání lépe. Komentář trenéra domácícho týmu pana Karla Štefka: Od začátku dobré tempo a chtění dávat góly, pak postupem hry bohužel střed hřiště prázdný a spousta chyb v obraně. Nejlepší třetí třetina. Střely na bránu: Chodov 15 BA 2, Střely celkem Chodov 51: BA 18
59:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #39 Dominika Horáčková, asistoval #35 Hana Chaloupková (9:1)
53:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:1
51:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Lucie Bohumínská, asistoval #29 Barbora Fáčková (7:1)
50:19 Timeout BLACK ANGELS
46:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #2 Adriana Hýsková, asistoval #28 Vendula Kolkusová (6:1)
39:59 střely na bránu: Chodov 20 BA 5
36:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #32 Monika Škorpová, asistoval #11 Lucie Bohumínská (5:1)
33:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Hana Chaloupková, asistoval #31 Kristýna Jirásková (4:1)
28:28 Chodov na míčku a krásná situace končí spojnicí
23:54 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Anna Žitná, asistoval #33 Aneta Fryčová (3:1)
15:04 Chodov výborně brání a nepouští BA k míčku
13:49 Vyloučen hráč #39 Dominika Horáčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:52 BA v pěti
10:30 BA ve veliké šanci
09:52 Vyloučen hráč #9 Denisa Vachulová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
08:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Barbora Klinerová, asistoval #90 Sabina Siňorová (2:0)
08:44 Klinerová sama před bránou a pohotovou dorážkou dává branku
06:40 oba týmy si pomalu vytvářejí zajímavé šance
00:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #39 Dominika Horáčková (1:0)