• 59 58:27
    4:16
    (Kuncman)

ASK Orka - FbŠ Bohemians 4:16
branky: 6. Tomáš Sadil, 40. Václav Kramel, 44. Tomáš Sadil, 53. Václav Kramel - 8. Matyáš Krebner, 9. Lukáš Kuncman, 9. Pavel Čihák, 19. Jakub Buršík, 24. Pavel Čihák, 28. Patrik Kieler, 29. Matyáš Krebner, 34. Jan Dobisík, 36. Filip Forman, 37. Matyáš Krebner, 40. Pavel Čihák, 42. Kryštof Krbec, 46. Vojtěch Zezulka, 52. Viktor Kopecký, 56. Patrik Šebek, 59. Vojtěch Zezulka; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3:2 + Daniel Cabejšek 5 + TT; využití: 0:2; diváků: 38; zásahy brankářů: Aleš Zetek 45, Jiří Marvan 1 - Tomáš Hyršl 18; po třetinách: 1:4, 1:7, 2:5
59:59 Komentář trenéra hostí Michala Jedličky: Dneska jsme zápas pojali jako přípravu na pondělní zápas proti Liberci. Hráli jsme v kompletní sestavě a chtěli jsme si vyzkoušet aktivní hru po celý zápas a to se nám dařilo. Soupeř měl spoustu brejkových příležitostí, ale nebyl produktivní, proto jsme ve druhé třetině odskočili a zápas si nadále užívali.
59:59 Komentář trenéra domácích Michala Schwana: Dneska Bohemka jasně lepší. Kočka myš. Jsme kopyta. V klidu se můžeme soustředit na ligu. Pochvala našemu golmanovi. Bohemce přejeme hodně úspěchů v Superlize. Děkujeme za zápas.
59:59 Počet střel: Orka: 6 Bohemians: 23
58:27 GÓL FbŠ Bohemians! 4:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Vojtěch Zezulka, asistoval #39 Lukáš Kuncman (4:16)
58:23 Vyloučen hráč #77 Daniel Cabejšek družstva FbŠ Bohemians do konce utkání - technický trest
58:23 Vyloučen hráč #77 Daniel Cabejšek družstva FbŠ Bohemians na 5 minuty za hrubost
58:23 Vyloučen hráč #4 Jaroslav Verner družstva Orka na 2 minuty za sekání
57:00 Poslední tři minuty zápasu.
55:06 GÓL FbŠ Bohemians! 4:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #98 Kryštof Krbec (4:15)
53:41 Vyloučen hráč #12 Mikuláš Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
52:58 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:14
Branku družstva Orka vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #29 Jan Sedlák (4:14)
51:37 GÓL FbŠ Bohemians! 3:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #9 Matyáš Krebner (3:14)
50:43 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #17 Viktor Kopecký.
50:43 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Jiří Marvan družstva Orka
50:33 Orka se trochu probrala a kontroluje míček.
48:47 Bohemka se stále tlačí do brány.
46:14 Pěkná střela Čiháka končí mimo bránu.
45:47 GÓL FbŠ Bohemians! 3:13
44:38 Vyloučen hráč #19 Ondřej Tichý družstva Orka na 2 minuty za sekání
43:18 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:12
Branku družstva Orka vstřelil #27 Tomáš Sadil, asistoval #77 Daniel Richtr (3:12)
42:51 Tento zápas sleduje 38 diváků.
41:39 GÓL FbŠ Bohemians! 2:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Kryštof Krbec, asistoval #88 Adam Růžek (2:12)
41:39 Krbec chytrou střelou ze středu navyšuje skóre.
39:59 Počet střel: Orka: 7 Bohemians: 18
39:29 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:11
Branku družstva Orka vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #26 Michal Němeček (2:11)
39:12 GÓL FbŠ Bohemians! 1:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Pavel Čihák, asistoval #9 Matyáš Krebner (1:11)
36:50 GÓL FbŠ Bohemians! 1:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #3 Vojtěch Zezulka (1:10)
35:53 GÓL FbŠ Bohemians! 1:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #21 Jakub Buršík (1:9)
35:53 Forman střílí z první a dává gol.
34:33 Vyloučen hráč #3 Lukáš Zadák družstva Orka na 2 minuty za sekání
33:20 GÓL FbŠ Bohemians! 1:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Jan Dobisík, asistoval #39 Lukáš Kuncman (1:8)
33:20 Výborná samostatná akce Dobisíka končí golem.
30:10 Bohemka vůbec nepůjčuje míček Orce.
28:53 Kramel se prezentoval hezkou střelou, ale brankář Bohemky připraven.
28:19 GÓL FbŠ Bohemians! 1:7
27:24 GÓL FbŠ Bohemians! 1:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #39 Lukáš Kuncman (1:6)
26:13 Přesilovka Orky zatím moc nevypadá jako přesilovka.
24:28 Vyloučen hráč #21 Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
23:29 GÓL FbŠ Bohemians! 1:5
23:29 Překrásná akce Bohemky končí v brance Orky.
22:56 Bohemka opět kontroluje míček a udává tempo hry.
21:15 Pěknou akci předvedla vražedná dvojice bratří Němečků.
19:59 Počet střel: Orka: 9 Bohemians:21
18:45 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #7 Patrik Šebek (1:4)
17:08 Sadil pěknou střelou prověřil brankáře Bohemky.
14:12 Zetek zatím předvádí parádní výkon.
10:24 Forman sám před bránou, ale na Zetka si nepřišel.
09:33 Pěkný zákrok předvedl Zetek.
08:32 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Pavel Čihák, asistoval #84 Marek Ďopan (1:3)
08:11 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #39 Lukáš Kuncman, asistoval #66 Patrik Kieler (1:2)
08:10 Pěkná akce Bohemky končí golem.
07:02 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
05:40 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:0
Branku družstva Orka vstřelil #27 Tomáš Sadil, asistoval #19 Ondřej Tichý (1:0)
05:40 Krásná střela Sadila na zadní tyč končí golem.
04:04 První střela Orky málem skočila v brance.
02:38 Pěkný blok od Vernera.
01:46 Bohemka zatím kontroluje míček.