• 45 44:20
    8:7
    (Kubinec)

FBŠ SLAVIA Plzeň B - Florbal Sokolov B 8:7
branky: 10. Filip Horčička, 10. Matěj Soukup, 22. Matěj Soukup, 27. Jan Husák, 31. Jan Bílý, 34. Jan Pelikán, 38. Pavel Honzík, 45. Michal Povolný - 2. Ondřej Rachunek, 3. Ondřej Rachunek, 23. Petr Hoch, 24. Dalibor Berka, 34. Filip Sivák, 39. Tomáš Durný, 44. Tomáš Durný; rozhodčí: Nikola Staňková - Václav Patera; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Jaroslav Jůna 8 - Martin Horvát 17; po třetinách: 2:2, 2:2, 4:3
44:20 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 8:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #5 Michal Povolný, asistoval #18 Lukáš Kubinec (8:7)
44:20 Možná ne. Kubinec nahrával před branku, kde svým náběhem udělal velký zmatek Procházka. Balonek se dostal až k Povolnému, který překonal Horváta a je to 8:7
43:49 GÓL Florbal Sokolov B! 7:7
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #12 Tomáš Durný bez asistence (7:7)
43:49 SOkolov využívá přesilovku a vyrovnává. UVidíme další prodloužení?
43:15 Sokolov to zkouší v 6
42:19 Timeout Florbal Sokolov B
42:19 Vyloučen hráč #43 Jan Husák družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nesportovní chování
40:15 Balonek se dostal do domácí branky, ale hra byla předtím přerušena pro faul na brankáře
38:06 GÓL Florbal Sokolov B! 7:6
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #12 Tomáš Durný, asistoval #13 Filip Sivák (7:6)
38:06 Sokolov se ale nevzdává. Sivák nahrává Durnému, který měl před sebou téměř prázdnou branku. Je to znovu pouze o gól
37:32 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 7:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #28 Pavel Honzík bez asistence (7:5)
37:32 Honzík obral sokolovského obránce o balonek a nedal Horvátovi šanci. Slavia vede 7:5
34:51 Jůna skvěle vychytal Durného
33:31 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 6:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #63 Jan Pelikán, asistoval #16 Jan Bílý (6:5)
33:31 Už to zase neplatí. Pelikán nadvakrát překonal Horváta a vrací Slavii vedení 6:5
33:07 GÓL Florbal Sokolov B! 5:5
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #13 Filip Sivák, asistoval #30 Dalibor Berka (5:5)
33:07 Teď už ale ne. Berka vyslal do brejku Siváka, který srovnal na 5:5
32:32 Sivák obešel Petráka a hledal před brankou spoluhráče, domácí obrana pozorná
30:53 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 5:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #16 Jan Bílý, asistoval #63 Jan Pelikán (5:4)
30:53 Střelu Pelikána doráží do branky k radosti jeho rodinného fanklubu Honza Bílý a Slavia vede 5:4
26:13 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #43 Jan Husák, asistoval #85 Vít Procházka (4:4)
26:13 Po faulu na Procházku měli Slávisté volný úder z bezprostřední blízkosti. Procházka nahrál Husákovi a ten prostřelil zeď Sokolova a srovnává na 4:4
24:54 Myška natáhl ke střele, ale ta letěla těsně vedle
23:14 GÓL Florbal Sokolov B! 3:4
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #30 Dalibor Berka, asistoval #12 Tomáš Durný (3:4)
23:14 Střela Berky proletěla přes několik hráčů a možná byla ještě někým tečována. Každopádně skončila až v domácí brance a Sokolov vede 4:3
22:19 GÓL Florbal Sokolov B! 3:3
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #11 Petr Hoch, asistoval #12 Tomáš Durný (3:3)
22:19 Po střele Hocha je znovu vyrovnáno
21:09 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #96 Matěj Soukup, asistoval #93 František Jíra (3:2)
21:09 Slavia se dostává do vedení. Se střelou Jíry si ještě Horvát poradil. Dorážku Soukupa už ale zastavit nedokázal
20:08 Vyloučen hráč #70 Ondřej Rachunek družstva Florbal Sokolov B na 2 minuty za sekání
19:00 HRa se zatím odehrává převážně na polovině Sokolova
17:35 Jíra z úhlu pálí pouze do připraveného Horváta
15:26 Procházka střílel po volném úderu, Horvát nohou vykopl balonek do rohu
13:59 Kubinec střílel přes několik hráčů, takže Horvát nic neviděl. Balonek ale skončil těsně vedle
13:15 Rachunkovu střelu z volného úderu zablokoval Matěj Soukup
10:47 Sivák hledal před brankou nabíhajícího Vrbického, do přihrávky ale na poslední chvíli zasáhl Horčička a poslal balonek mimo dosah sokolovského hráče
09:47 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #96 Matěj Soukup, asistoval #33 Adam Hašek (2:2)
09:47 Až teď domácí začali mířit přesně a po střelách Horčičky a Soukupa máme vyrovnáno
09:39 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #81 Filip Horčička bez asistence (1:2)
08:49 DAlší pokus domácích. Horvát vyráží
08:11 Pokus Kubince sražen nad branku
07:56 Husák to zkoušel skákavou střelou, bohužel ji nikdo z domácích netečoval
07:02 Slavia v plném počtu
06:02 Rachunkovi při střele sjel balonek, domácí se pokusili o rychlý protiútok. Střela Honzíka letěla těsně vedle
05:42 Honzík blokuje střelu Slavíka
05:02 Vyloučen hráč #5 Michal Povolný družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za vysoká florbalka
03:01 PEtrák to zkoušel z poloviny hřiště, Horvát vyráží. Na druhé straně střílí znovu aktivní Rachunek, Jůna tentokrát vyráží
02:01 GÓL Florbal Sokolov B! 0:2
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #70 Ondřej Rachunek, asistoval #23 Filip Jan Vrbický (0:2)
02:01 A Rachunek znovu mířil přesně a je to 0:2
01:02 GÓL Florbal Sokolov B! 0:1
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #70 Ondřej Rachunek, asistoval #30 Dalibor Berka (0:1)
01:02 Ale do vedení jde Sokolov po přesné střele Rachunka
00:40 SLávisté vstoupili do zápasu velmi aktivně, už jsme viděli 3 střely na sokolovskou branku