59
  • 59 58:57
    Herbadent SJM Praha 11

Herbadent SJM Praha 11 - FbŠ ROPRO Bohemians 6:3
branky: 4. Magdalena Kotíková, 9. Martina Skořepová, 45. Dominika Podhráská, 52. Lucia Jelínková, 57. Kristýna Matoušová, 57. Lucia Jelínková - 12. Adéla Bočanová, 31. Adéla Bočanová, 55. Iveta Jedličková; rozhodčí: Petr Manda - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 138; zásahy brankářů: Lenka Richterová 26 - Kristýna Míková 27; po třetinách: 2:1, 0:1, 4:1
60:00 Trenér hostí Doubrava: Prvních padesát minut hodnotím kladně, mohli jsme vyhrát byli jsme rovnocenným soupeřem. Nesmyslné chyby ke konci utkání nás však stály body.
60:00 Trenérka domácích: Hezký zápas od začátku až do konce se šťastnějším koncem pro nás
60:00 Střely ve třetí třetině 15-13
60:00 Nejlepší hráčky: Bohemians - Adéla Bočanová, Herbadent - Skořepová
59:24 Herbadent zkušeně drží balonek na půlce soupeře a zkouší hru v šesti
58:57 Timeout Herbadent SJM Praha 11
58:45 Bohemka se dostává do tlaku, Suková má plné ruce práce
56:57 GÓL Herbadent SJM Praha 11! 6:3
Branku družstva Herbadent SJM Praha 11 vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #14 Denisa Billá (6:3)
56:57 Herbadent dvěma slepenými brankami odskočil soupeři - Jílková skórovala ze střely, Košturiaková se prosadila s míčkem těsně před brankou
56:27 GÓL Herbadent SJM Praha 11! 5:3
Branku družstva Herbadent SJM Praha 11 vstřelil #9 Kristýna Matoušová, asistoval #15 Magdalena Kotíková (5:3)
55:46 Oba týmy přidávají na maximální možný výkon, Herbadent má zdá se méně sil, hraje taky celý zápas jen na dvě pětice
54:10 GÓL FbŠ ROPRO Bohemians! 4:3
Branku družstva FbŠ ROPRO Bohemians vstřelil #10 Iveta Jedličková, asistoval #94 Adéla Bočanová (4:3)
54:10 Hyršlová se ujala míčku mezi kruhy, stáhla si ho na backhand a zakončila
53:18 Bohemians se vrhli do útoku, ale trvalý tlak si vytvořit nedokáží
52:01 Jílková ze standardky natáhla k pěkné střele, ale mířila těsně mimo
51:19 GÓL Herbadent SJM Praha 11! 4:2
Branku družstva Herbadent SJM Praha 11 vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #6 Anet Jarolímová (4:2)
51:19 Jarolímová vybojovala branku svou zarputilostí a bojovností
49:41 Jelínková opět smutnou hrdinkou, branka na ní doslova zívala
48:08 Po hrubce Čapkové zachránila Herbadent tyčka
45:28 Střela Vojáčkové se zastavila o nohy bránící Krupnové
44:53 GÓL Herbadent SJM Praha 11! 3:2
Branku družstva Herbadent SJM Praha 11 vstřelil #27 Dominika Podhráská, asistoval #6 Anet Jarolímová (3:2)
44:53 Horňáková zastavila míček před brankou a Šteglová měla poměrně snadnou pozici
44:31 Krupnová to zkoušela lišácky zpoza branky, ale obrana Bohemians byla pozorná
30:40 GÓL FbŠ ROPRO Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ ROPRO Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #10 Iveta Jedličková (2:2)
30:40 Hyršlová se ujala iniciativy a vyvezla míček do útočné třetiny, Suková si pak neporadila se střelou Bočanové
30:11 Bohemians neudrží míček ani dvacet vteřin, bylo by potřeba hru uklidnit
28:53 Černá mířila do oblak
28:31 Delší tlak ukončila Billá střelou nad, u míčku na chvilku Bohemka
28:01 krupnová a po ní Urbánková ve výborných pozicích, Horňáková odolává
26:55 Jarolímová vyslala nebezpečnou střelu, ale na dorážku nikdo nedosáhl
25:40 Adéla Bočanová chtěla Sukovou zaskočit zasunutím zpoza branky, ale pomohla obránkyně
24:50 Hra je zatím plná nepřesností
23:23 Šteglová vysílala do brajku Jarolímovou, ta míček nestihla
20:00 Střely v první třetině: 12-8
19:41 Skořepová prokazuje, že skákavé míčky jsou její oblíbené, Horňáková se opět pořádně protáhla
18:30 Billá nastřelila tyč, o půl minuty později ji na druhé straně napodobila Szotkowská
16:48 Hráčky Bohemians by se potřebovaly uklidnit a hrát s míčkem
15:30 Jarolímová se blýskla rychlým zpracováním a střelou, bránící hráčka neměla šanci
13:15 Druhá pětice domácích zamkla soupeře skoro na minutu v obraně
12:02 Herbadent má mnohem více ze hry, Horňáková pozorná proti Košturiaková
11:22 GÓL FbŠ ROPRO Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ ROPRO Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová z trestného střílení (2:1)
11:22 Bočanová se ukázala jako pravá kapitánka, s přehledem proměnila trestné střílení
11:22 Při střele sekla Černé do hokejky Čapkova - nájezd
10:44 Dvakrát v jednom střídání mohla snížit Jelínková, ale chyběla přesnost zakončení a podruhé se navíc vytáhla Suková v brance
08:42 GÓL Herbadent SJM Praha 11! 2:0
Branku družstva Herbadent SJM Praha 11 vstřelil #7 Martina Skořepová, asistoval #16 Tereza Urbánková (2:0)
08:42 Skořepová zavěsila ze vzduchu po rychlé rozehrávce standardky přes šířku
08:21 Diváci se teď zasmáli, když jedna z hráček Bohemians srazila celou podélnou stranu mantinelů - hráčky obou laviček, ale rychle zareagovaly a hraje se dál
08:02 Nejvíce střel Herbadentu zatím pochytala boční síťka branky
07:15 Szotkowská znepříjemňuje Herbadentu rozehrávku, Urbánková podruhé z úhlu střílela nad
07:01 Jílková, Košturiaková i Urbánková střílely mimo
06:17 Střela Jílkové čekala jen na dorážku, ale nikdo ze spoluhráček se k míčku nedostal
05:47 Herbadent hraje v šesti v odloženém vyloučení
05:10 Tvrdou střelu vyslala na Sukovou Kamila Bočanová, ta vyrazila před sebe - následná protiakce přinesla střelu Jílkové
03:51 GÓL Herbadent SJM Praha 11! 1:0
Branku družstva Herbadent SJM Praha 11 vstřelil #15 Magdalena Kotíková, asistoval #5 Eliška Krupnová (1:0)
03:51 Jednalo se o první střelu utkání
03:51 Kotíkova se prosadila z poměrně větší vzdálenosti - míček propadl skrumáží před brankou a zřejmě byl tečován
03:30 Billá zblokovala střelu Vojnarové - výhodu standardky má Bohemka
03:02 Standardka ale nedopadla podle představ, z rychlého protiútoku střílela mimo Černá
02:42 Herbadent má výhodu rozehrávky z rohu
02:00 Pohledná akce Šindelová z vlastní obrany vyzvala ke střele Jílkovou, ta však nemířila přesně
01:03 poprvé se do hry zapojila gólmanka Bohemians Horňáková - v pohodě sebrala míček, který sjel Šteglové
00:00 Originální záběry z dnešního utkání budou použity pro účely projektu Střílejte na vozíčkáře...proto připomínáme, že přispět může opravdu každý - stačí poslat DMS ve tvaru DMS NAKOLECH na číslo 87 777. Přispět můžete florbalistům-vozíčkářům na sportovní vozíky.
00:00 Line up domácí: Suková - Šindelová, Krupnová - Skořepová, Jílková, Urbánková
00:00 Line up hostí: Horňáková - Theodosisová, Zlámalová - Hyršlová, Bočanová A., Bočanová K.
00:00 Vítáme Vás u přenosu ze 17. kola Extraligy žen...