• 35 34:52
    2:7
    (Ulbrych)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FbC Panthers 2:7
branky: 5. Matěj Špaček, 35. Matěj Špaček - 5. Benjamin Papeš, 15. Radim Matějovič, 19. Libor Slavata, 19. Pavel Daněk, 26. Marek Kadlec, 31. Marek Kadlec, 34. Marek Kadlec; rozhodčí: Filip Bollardt - Tomáš Joska; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Záhora 40 - Filip Štraus 16; po třetinách: 1:2, 0:3, 1:2
45:00 střely ve třetí části SKV 7 Panthers 11
39:05 Daněk s Polcarem i v oslabení v průniku 2 na 1 ale druhý jmenovaný opět netrefuje odkrytou branku!
36:37 Polcar, Daněk a Papeš si dělají okolo brankoviště SKV co chtějí, výsledkem je 'pouze' tyčka
35:45 SKV se po vstřelené brance osmělilo k větší aktivitě
34:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #63 Tomáš Ulbrych (2:7)
34:40 Polcar ve stejně situaci jako před 2 minutami, nyní netrefil prázdnou svatyni soupeře
33:46 góly začínají padat v takovém sledu že je nestačíme ani sledovat
33:46 zdálo se že domácí přešli do útoku za pomoci ruky, vzápětí faul na Daňka v gólové situaci!
33:08 GÓL FbC Panthers! 1:7
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #24 Marek Kadlec, asistoval #20 Libor Slavata (1:7)
32:42 Daněk přenesl hru na Polcara na druhé straně, tomu ale balon odskočil
30:50 GÓL FbC Panthers! 1:6
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #24 Marek Kadlec, asistoval #5 Radim Matějovič (1:6)
30:50 přesilovka Panthers neměla dlouhého trvání! Ze standartní situace se prosadil Kadlec!
18:27 GÓL FbC Panthers! 1:4
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #52 David Polcar (1:4)
18:00 GÓL FbC Panthers! 1:3
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #20 Libor Slavata, asistoval #5 Radim Matějovič (1:3)
18:00 Slavata se prokličkoval přes 3 obránce a zavěsil!
17:20 většinu času se hraje na polovině domácích
16:30 Slavata shodil na Daňka a ten ve velké šanci netrefil
15:00 střely v první části SKV 7 Panthers 17
14:05 GÓL FbC Panthers! 1:2
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #5 Radim Matějovič, asistoval #20 Libor Slavata (1:2)
09:32 Kováčik v přesilovce našel krásnou křižmou Papeše a Daňka ale anni společně nedotlačili balon za Záhorova záda
04:48 GÓL FbC Panthers! 1:1
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #86 Benjamin Papeš bez asistence (1:1)
04:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
04:18 Slavata prorval balon přes 3 hráče, shodil na Šádu ten neprocedil, na druhé straně se trefuje Špaček
03:30 chyba v domácí obraně, a samostatný únik hasil Štraus
00:10 ve slušné šanci se ocitl Daněk ale netrefil
00:00 Vítejte u online přenosu z posledního turnaje 2. ligy juniorů divize II