4:3
    Filip BAHNÍK
    (Ďopan)

FbŠ JUREX Bohemians - Sokol Pardubice 4:3
branky: 6. Michal Jedlička, 29. Martin Šimek, 40. Martin Šimek, 45. Michal Jedlička - 12. Marek Ďopan, 48. Luboš Volkov, 60. Filip Bahník; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Lukáš Mück 18 - Roman Vítek 21; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:2
60:00 Střely ve třetí části Bohemka:14, Pardubice 4
60:00 Nejlepší hráči: Bohemka 7 Šimek, Pardubice 84 Ďopan
60:00 Komentář trenéra hostů Miroslava Janovského:'Selhali jsme především v útoku. Tři branky na počet střel je málo. Bohemka byla produktivnější a možná se letos ještě potkáme v play-down.' Komentář trenéra domácích Jana Jirovského:'Soupeře jsme přehráli a jen díky vlastním chybám jsme ze zápasu udělali drama. Po dlouhé době mám pocit, že jsme byli lepší tým.
59:16 GÓL Sokol Pardubice! 4:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #11 Filip Bahník, asistoval #84 Marek Ďopan (4:3)
47:17 GÓL Sokol Pardubice! 4:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #91 Luboš Volkov, asistoval #84 Marek Ďopan (4:2)
47:17 Pardubice se po nepozornosti obrany domácích přiblížili golově Zelenobílým
46:00 Šimáček měl obrovskou příležitost zkompletovat hattrick, ale jeho zakončení bylo dost naivní
44:22 GÓL FbŠ JUREX Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil #14 Michal Jedlička z trestného střílení (4:1)
44:22 Vichr v následném obraném zákroku sekal v malém brankovišti a tak si Michal Jedlička může vyzkoušet nájezd
44:07 Po Vichrově střele zazvonila tyč
43:47 Kubertova střela mířila na Henrika Quista
43:00 Třetí třetina začala hodně aktivně ze strany domácích, kteří se snaží navázat na gólový příspěvek z druhé třetiny.
40:00 Utkání sleduje 86 diváků, děkujeme!
40:00 Střely ve druhé třetině: 4 - 7
39:02 GÓL FbŠ JUREX Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #21 Michal Kubert (3:1)
39:02 Trenér domácích by měl čím dál tím více sázet na juniory. Šimeček si připisuje už druhý gol v dnešním utkáním, když dorazil střelu Kuberta
38:05 Právě probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny
36:58 Růžek krásnou přihrávkou našel Bagina, ten byl bohužel nepřipraven
35:59 Kapitán hostů prověřil Mucka tvrdou střelou do masky
34:37 Tvrdá střela Chlumského skončila vysoko nad bránou hostů
33:00 Hra se opět přelévá ze strany na stranu bez větších šancích
28:27 GÓL FbŠ JUREX Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #88 Adam Růžek (2:1)
28:27 Martin Šimek se dočkal svého premiérového golu v extralize, když z otočky nekompromisně zavěsil
27:25 U míčku jsou v posledních minutách hosté, ale z tohoto tlaku se jím zatím nepodařilo vsítit
24:00 Na hřišti se neděje nic co by stálo za zmínku, celky spolu bojují na středu hřiště
21:50 Po výměně stran se pardubičští ještě nevymanili ze sevření Bohemians
20:00 Střely na bránu v první třetině: 10 - 10
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny
15:50 Na tribuně hale v Tatranu můžeme sledovat Pavla Čiháka juniorského reprezentanta a hvězdu zadních řad posledního zápasu Zelenobílých
15:20 Bahník vyslal krásnou střelu na Mucka, po které jeho hokejka bohužel skončila na dva kusy.
14:41 Kindl po krásném zahrání signálu z rohu pouze do boční síťky
11:31 GÓL Sokol Pardubice! 1:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #84 Marek Ďopan, asistoval #73 Petr Jelínek (1:1)
11:31 Pravidlo nedáš dostaneš se opět ukázalo za pravdivé, když Jedlička krásnou střelou našel Bagina, ten ale příležitost promrhal a z protiútoku se okamžitě prosadili pardubičští
09:36 Domácí se teď usadili na půlce soupeře a vypadá to, že se dobytého území vzdát
08:05 Bagin přes dva obránce protlačil svou střelu a golman Pardubic měl spoustu práce s jejím likvidováním
07:13 Pardubice po obdrženém golu svého protivníka tlačí, ale nejsou schopni trefit bránu
05:22 GÓL FbŠ JUREX Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil #14 Michal Jedlička, asistoval #10 Vojtěch Bagin (1:0)
05:22 Bohemians využili standartky od levého mantinelu.
03:45 Hra na obou stranách je hodně opatrná, oba celky vědí o co dnes hrají.
01:40 První střelu utkání vyslal Pardubický Ivo Teichman, ale skončila vysoko nad.
00:01 První buly dnešního utkání vyhráli Pardubice.
00:00 Line up domácích: 1 Lukáš Muck - 17 Lukáš Janů, 21 Michal Kubert - 88 Adam Růžek, 10 Vojtěch Bagin, 14 Michal Jedlička
00:00 Line up hostů: 71 Roman Vítek - 59 Petr Kosejk, 84 Marek Ďopan - 11 Filip Bahník, 14 Karel Brychta, 99 Ondřej Veselý
00:00 Dobrý den vážení diváci. Dovolte mi přivítat Vás na 21. kole fortuna extraligy, kde proti sobě nastoupí celky FBŠ JUREX Bohemians a Sokol Pardubice.