6:7
    Ivo VESELÝ
    (Slaný)

TJ JM Chodov - BILLY BOY Mladá Boleslav 6:7
branky: 8. Matěj Jendrišák, 16. Martin Zozuĺák, 18. Tomáš Sýkora, 18. Petr Pražák, 25. Petr Pražák, 31. Tomáš Sýkora - 19. Jaromír Ekl, 22. Ondřej Fojta, 27. Pavel Bouška, 39. Ivo Veselý, 47. Petr Novotný, 54. Jaromír Ekl, 60. Ivo Veselý; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 371; zásahy brankářů: Jan Binder 27 - Jakub Koráb 31; po třetinách: 4:1, 2:3, 0:3
60:00 Počet střel ve 3. třetině: TJ JM Chodov - 10, BILLY BOY Ml. Boleslav - 11
60:00 Komentář k utkání trenéra hostí: 'Po špatném vstupu do utkání, kdy se nám zranilo i pár hráčů, jsme začali hrát hodně na riziko a doufali jsme, že Chodov bude dělat pod nátlakem chyby. To se nám vyplatilo a i s trochou štěstí jsme nakonec vyhráli.'
60:00 Komentář k utkání trenéra domácích Jakuba Mudry: 'Kvalitní utkání, bohužel jsme díky pasivitě v druhé třetině vrátili soupeře do utkání. Nepomohly nám ani přesilové hry ve třetí třetině. Gratulace soupeři k vítězství.'
60:00 Nejlepší hráči utkání. Chodov: Sýkora; Boleslav: Fojta.
59:27 Timeout TJ JM Chodov
59:27 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 6:7
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #91 Ivo Veselý, asistoval #50 Štěpán Slaný (6:7)
54:09 Zápas spěje ke svému konci, o čemž svědčí i vzrůstající náboj a projevované emoce v utkání.
53:50 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 6:6
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #10 Jaromír Ekl, asistoval #9 Petr Novotný (6:6)
51:10 Štegl nedokázal od mantinelu zamířit mezi tři tyče soupeřovy branky.
46:48 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 6:5
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #9 Petr Novotný, asistoval #10 Jaromír Ekl (6:5)
46:48 Chybu v rozehrávce domácích potrestal Novotný, který dokázal vysoký pas za Chodovskou obranu zpracovat a přesně zamířit za Binderova záda.
44:45 Chodovští se snaží od začátku třetí třetiny spíše kontrolovat balonek na místo okázalých akcí jako například v první třetině.
40:00 Počet střel ve 3.třetině: TJ JM Chodov - 10, BILLY BOY Ml. Boleslav - 11
40:00 Střely na branku ve druhé třetině. Chodov: 13; Boleslav: 16.
38:08 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 6:4
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #91 Ivo Veselý, asistoval #23 Tomáš Kadlec (6:4)
36:48 Dnešní utkání sleduje 371 diváků. Děkujeme.
35:30 Binder se blýskl dalším jistým zákrokem prosti Slanému.
31:48 Slaný atakoval Bindera, který již měl míček ve své moci, což se vůbec nelíbí domácím, kteří svou nevoli dali jasně najevo.
30:08 GÓL TJ JM Chodov! 6:3
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #26 Tomáš Sýkora, asistoval #15 Martin Zozuĺák (6:3)
30:08 Ve skrumáži před Korábem se nejlépe zorientoval Sýkora, který sklepl balonek ze vzduchu přesně za záda hostujícího brankáře.
29:41 Mikeš zastupuje Bindera na hranici malého brankoviště.
27:30 Samostatný únik Rožnovjáka zastavil až jistý Binder.
26:09 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 5:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #8 Pavel Bouška, asistoval #42 Lukáš Brychca (5:3)
24:21 GÓL TJ JM Chodov! 5:2
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #8 Matěj Jendrišák (5:2)
24:21 Pražák se dokázal utrhnout obrané řadě hostí a přesnou střelou nad rameno překvapil brankáře Korába.
23:00 Chodovskou obranou opomenutý Ekl nedokázal trefit střílenou přihrávku Brychci.
21:16 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 4:2
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #92 Ondřej Fojta, asistoval #50 Štěpán Slaný (4:2)
20:00 Střely na branku v první třetině. Chodov: 14; Boleslav: 7.
18:57 Křenek zvýšil důraz při osobním souboji se Šteglem, což sudí oceňují dvěma minutami na trestné lavici.
18:20 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 4:1
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #10 Jaromír Ekl, asistoval #8 Pavel Bouška (4:1)
17:53 GÓL TJ JM Chodov! 4:0
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #10 Michal Hanic (4:0)
17:18 GÓL TJ JM Chodov! 3:0
17:18 Role z poslední gólové situace si vyměnili Sýkora se Zozulákem, kdy druhý jmenovaný našel přesnou přihrávkou Sýkoru, který rutinně uklidil balonek za brankovou čáru.
15:29 GÓL TJ JM Chodov! 2:0
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #26 Tomáš Sýkora (2:0)
15:29 Pohledné akce druhé pětice domácích se konečně dočkaly brankového ohodnocení, a to když po Sýkorově přihrávce uklízel balonek do odkryté branky hostí Zozulák. Stav utkání 2:0.
14:30 Bouška ze střední vzdálenosti zamířil pouze mimo branku domácích.
11:52 Příznivci domácích se již radovali z Cepkova projektilu, který však k jejich nelibosti rozvlnil pouze boční síť Korábovy svatyně.
10:06 Slaného tvrdá střela od půlící čáry mířila vysoko nad.
07:01 GÓL TJ JM Chodov! 1:0
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #8 Matěj Jendrišák, asistoval #10 Michal Hanic (1:0)
07:01 Jendrišák otevírá skóre dnešního utkání přesnou střelou zpoza obránce na vzdálenější tyč.
04:50 Šochmanův pokus bez přípravy nadělal hostujícímu brankáři velké starosti.
03:59 Svou vlastní osobní chybu dokázal Mikeš na poslední chvíli zachránit.
01:50 A opět jsme byli svědky další akce po ose Zozulák-Cepek, avšak jejich spolupráce opět končí na nepřesně střílejícím Zozulákovi.
01:28 Slaného pokus od půlící čáry skončil v rohu za brankou domácích.
01:09 Zozulák po spolupráci s Cepkem míří vysoko nad.
00:00 Line-up domácí: Binder; Hanic, Mikeš; Pražák, Jendrišák, Šochman.
00:00 Line-up hosté: Koráb; Slaný, Rožnovják; Fojta, Křenek, Veselý.
00:00 Dobrý podvečer dámy a pánové. Dovolte mi přivítat Vás u sledování on-line textového přenosu z devatenáctého kola florbalové Fortuna extraligy. Dnes večer změří své síly pod střechou haly na Jižním Městě celky TJ JM Chodov a Billy Boy Mladá Boleslav.