6:8
    Miloš TYL
    (Kadoch)

FBC Kladno - x3m team SSK Future 6:8
branky: 14. David Ryneš, 21. Tomáš Janeček, 21. Jan Louvar, 39. Jan Louvar, 41. Radek Šikola, 56. Ondřej Slivka - 13. Jan Natov, 27. Jan Natov, 27. Miloš Tyl, 29. Miroslav Mayer, 33. Miroslav Mayer, 36. Jan Freund, 58. Jan Natov, 60. Miloš Tyl; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 214; zásahy brankářů: Martin Beneš 15, Jan Bobisud 11 - Adam Hudec 36; po třetinách: 1:1, 3:5, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích Janečka: 'Jednoznačně rozhodlo pět gólů, které jsme obdrželi v druhé třetině. Šlo o nepochopitelný výpadek v situaci, kdy jsme vedli 3:1.'
60:00 Komentář trenéra hostí Nováka: 'Rozhodující byla druhá třetina, kdy jsme kromě kvalitního napadání i proměnili vybojované šance. Ve třetí třetině pak šlo o udržení koncentrace.'
60:00 Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášení Jan Natov z Future a Jan Louvar z FBC Kladno.
60:00 Ve třetí třetině zásobovali hráči v poli gólmany střelami v poměru 12:10. Celkový poměr střel za celé utkání byl 42:33.
60:00 Sen domácích o bodech se rozplynul. Přesto se dočkali skandování z publika 'Hoši, děkujem!'
59:59 GÓL x3m team SSK Future! 6:8
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #14 Miloš Tyl, asistoval #4 Ondřej Kadoch (6:8)
59:21 Bobisud zůstává na lavičce, domácí útočí v šesti.
59:20 Timeout FBC Kladno
57:50 Kladenským se potvrzuje úsloví 'nedáš, dostaneš'. Po několika spálených šancích, především po střele osamoceného Martina Ryneše ze tří metrů nad poloprázdnou bránu, se hosté dostali sérií křižných přihrávek do výhodné pozice a Natov završil chutnou střelou svůj hattrick.
57:49 GÓL x3m team SSK Future! 6:7
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #11 Jan Natov, asistoval #29 Ondřej Riebauer (6:7)
55:29 Domácí aktivita kulminuje vyrovnávacím gólem. Domácí jsou v útoku průraznější.
55:28 GÓL FBC Kladno! 6:6
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #4 Ondřej Slivka, asistoval #15 Marek Sluka (6:6)
54:21 Kladenský tým, obzvláště Sluka, Šikola a Louvar, víří v útočném pásmu a zvyšují domácí tlak.
53:30 Volný úder po pravici hostujícího brankáře rozehrávají kladenští s Leipnerem. Jeho úkol je zřejmý - a freestylové provedení očekávání věrného fanouška nepřekvapí. Výsledek je však nulový.
52:21 Trochu o sobě dává vědět kladenské publikum. Pokud chce svůj tým hnát k vyrovnání, mělo by ještě přidati.
48:21 Série nepřesností ve vlastním obranném pásmu stojí kladenské borce mnoho sil, které pak nezbývají na účinnou ofenzívu. Jednobrankové manko tak trvá.
46:21 Ostříhaný Radek Šikola vypadá o pět let mladší. Též tak běhá.
42:15 Leipner se dostává na palubovku společně se speciální přesilovkovou sestavou domácích. Ta odehrála kompletní dvouminutovku, avšak výsledek pražádný.
40:21 V centru druhého útoku domácích se místo matného Leipnera zjevil Marek Sluka.
40:12 Do poslední třetiný nastupují Kladenští s mírně obměněnou sestavou. V první obraně se míso Rosslera objevil Ondra Hněvkovský, v prvním útoku nalevo opět Šikola, který své znovuzařazení do sestavy potvrzuje gólem jako naprosto oprávněné.
40:11 GÓL FBC Kladno! 5:6
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #23 Radek Šikola, asistoval #27 Martin Ryneš (5:6)
40:00 Poměr střel ve druhé třetině byl 12:16. Jak prosté, milý Watsone.
40:00 Publikum se baví přestávkovým programem, kterým je párminutový zápas kladenského florbalového potěru. Mládežníci dávají do hry minimálně stejné úsilí, jako jejich extraligoví kolegové.
40:00 Utkání přihlíží 214 diváků.
38:01 GÓL FBC Kladno! 4:6
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #7 Tomáš Janeček (4:6)
36:00 Po šestém obdrženém gólu oustil domácí branku Beneš a do zápasu se zapojil Bobisud. Během pár chvil si připsal první složitější úspěšný zákrok.
35:59 GÓL x3m team SSK Future! 3:6
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #79 Jan Freund, asistoval #14 Miloš Tyl (3:6)
35:59 Střídání brankáře. Nový brankář #80 Jan Bobisud družstva FBC Kladno
35:41 Zapletalův pokus o blafák do backhandu na levém křídle jen těsně minul klec Future.
32:06 Obdržený gól si gólman Beneš za rámeček nedá. Dle všeho mu nikdo nebránil ve výhledu, nicméně svou levou šibenici i přes nekomplikované uspořádání před sebou neuhlídal.
32:05 GÓL x3m team SSK Future! 3:5
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #13 Miroslav Mayer, asistoval #81 Jan Jastřembský (3:5)
28:21 Domácí druhá lajna kupí další nepřesnosti. Honza Hněvkovský v obranném pásmu ztratil míč a jeho chybu obratem hosté ztrestali.
28:20 GÓL x3m team SSK Future! 3:4
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #13 Miroslav Mayer, asistoval #11 Jan Natov (3:4)
28:02 Domácí pozvedli hlavu. Po přihrávce hrajícího trenéra Janečka zblízka snížil - ač v objetí hostujícího obránce - domácí útočník Jan Louvar.
26:38 Hosté se po gólovém budíčku probrali a vyrovnali dvěma góly vstřelenými za 21 sekund. Nutno konstatovati, že Kladenští to hostům velmi usnadnili svou nedobrou koordinací v obranné činnosti.
26:37 GÓL x3m team SSK Future! 3:3
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #14 Miloš Tyl, asistoval #90 Vojtěch Zezulka (3:3)
26:16 GÓL x3m team SSK Future! 3:2
20:58 Domácí Louvar využil pasivity hostujícího týmu po obdržené rozdílové brance. Nádhernou samostatnou akcí a přesně mířenou střelou posouvá domácí do dvoubrankového vedení.
20:57 GÓL FBC Kladno! 3:1
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #85 Jan Louvar bez asistence (3:1)
20:34 GÓL FBC Kladno! 2:1
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #7 Tomáš Janeček z trestného střílení (2:1)
20:33 Po přihrávce od Leipnera se do samostatného úniku dostal David Ryneš, jenž byl zezadu faulován. Následovat bude trestné střílení.
19:25 Největší šanci měli v kladenské přesilovce hosté. Dvouminutovka v nestejném počtu přinesla spíše komorní podívanou beze změny skóre.
15:49 A Šikola je vidět i ve svém dalším střídání. Jeho střelu pokryl hostující gólman leopradím veleskokem.
13:57 Změna v sestavě domácích přinesla odměnu. Šikola odstartoval akci, kterou po přistrčení svého bro zakončil David Ryneš.
13:56 GÓL FBC Kladno! 1:1
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #72 David Ryneš, asistoval #27 Martin Ryneš (1:1)
13:21 Do hry se na levém křídle první kladenské formace dostává Radek Šikola.
12:24 Juniorka Future dovedla svou aktivitu ke kýženému výsledku a hosté vedou.
12:00 GÓL x3m team SSK Future! 0:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #11 Jan Natov, asistoval #13 Miroslav Mayer (0:1)
09:56 Domácí útočník Jan Hněvkovský přihrál zpoza brány nekrytému Jakubu Proškovi. Jeho střelu z první umístěnou do pravé šibenice zblokoval mimo bránu ramenem jeden z bránících Pražanů.
06:21 Dlouhá, oboustranně bezzubá pasáž. Juniorka Future sice víří útočným pásmem, ale naprosto bez nebezpečného účinku. Též kladenské pokusy o protiútoky nedosahují vyvrcholení...
00:37 První střelu zápasu vyslal daleko mimo branku hostujícího Hudce domácí útočník Martin Ryneš.
00:00 Poměr střel v první třetině hovoří pro domácí team - 18:7.
00:00 Úvodní sestava domácích: Beneš - Rossler, Slivka - Zapletal, Ryneš M., Ryneš D. Úvodní sestava hostí: Hudec - Jastřembský, Chaloupka - Natov, Mayer, Riebauer
00:00 Vážení fanoušci a přátelé florbalu, vítáme Vás na dalším on-line přenosu florbalové extraligy mezi kladenským FBC a hosty z SSK Future.