• 58 57:39
    7:3
    (Moravec)

AC Sparta Praha Florbal - FbŠ JUREX Bohemians 7:3
branky: 15. Ondřej Vaculík, 17. David Bouša, 48. Tomáš Kiprov, 49. Filip Pacan, 51. Vlastimil Princ, 58. Ondřej Vaculík, 58. Vlastimil Princ - 26. Adam Růžek, 39. Tomáš Kindl, 39. Jiří Jakoubek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Vladan Dřízhal 26 - Lukáš Mück 27; po třetinách: 2:0, 0:3, 5:0
60:00 Komentář trenéra hostí Jana Jirovského: Gratulujeme soupeři k bodům. To je tak jediné, co se k tomuto zápasu dá říct.
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Uhra: Tento zápas jsme chtěli a potřebovali vyhrát. Pouze ve druhé třetině jsme dovolili soupeři otočit výsledek, ale jinak jsme byli jednoznačně florbalově lepším mužstvem a ve třetí třetině to vyjádřili golově.
60:00 Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Lukáš Mück z Bohemky a Michal Soukup ze Sparty.
60:00 Střely celkem: Sparta - 34, Bohemians - 29
60:00 Střely po třetí třetině: Sparta - 13, Bohemians - 10
57:39 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 7:3
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #99 Vlastimil Princ, asistoval #7 Dan Moravec (7:3)
57:31 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 6:3
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #5 Ondřej Vaculík, asistoval #13 Michal Soukup (6:3)
51:36 Trestné střílení družstva FbŠ JUREX Bohemians neproměnil #14 Michal Jedlička.
50:45 Timeout FbŠ JUREX Bohemians
50:45 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 5:3
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #99 Vlastimil Princ, asistoval #23 Petr Duchek (5:3)
48:39 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 4:3
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #19 Filip Pacan, asistoval #13 Michal Soukup (4:3)
47:53 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 3:3
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #43 Tomáš Kiprov, asistoval #91 David Bouša (3:3)
40:00 Střely po druhé třetině: Sparta - 8, Bohemians - 13
38:32 GÓL FbŠ JUREX Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil #16 Jiří Jakoubek, asistoval #14 Michal Jedlička (2:3)
38:15 GÓL FbŠ JUREX Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil #74 Tomáš Kindl, asistoval #69 Marek Hluchý (2:2)
25:55 GÓL FbŠ JUREX Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil #88 Adam Růžek, asistoval #16 Jiří Jakoubek (2:1)
20:00 Střely po první třetině: Sparta - 13, Bohemians - 6
16:35 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 2:0
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #91 David Bouša, asistoval #13 Michal Soukup (2:0)
14:42 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 1:0
00:00 Line up hostí: Mück, Janů, Čihák, Růžek, Dušek, Jedlička Line up domácích: Dřízhal, Berka, Bouša, Vaculík, Soukup, Pacan