1:3
    Klára PORHAJMOVÁ
    (Brucháčková)

FbC Aligators - Bulldogs Brno 1:3
branky: 27. Veronika Machálková - 18. Lucie Němcová, 31. Jana Skořinská, 35. Klára Porhajmová; rozhodčí: Lukáš Ondroušek - Robin Hromeček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Eva Kulíšková 22 - Petra Nejedlíková 26; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:2
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Střely celkem: Pozořice - 27 Brno - 25
35:59 Střely po 3. třetině: Pozořice - 13 Brno - 7
34:26 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Klára Porhajmová, asistoval #36 Anna Brucháčková (1:3)
34:26 A je tu další gól.
33:51 Timeout FbC Aligators
30:12 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Vlastní branku družstva FbC Aligators vstřelil #20 Jana Skořinská (1:2)
26:24 GÓL FbC Aligators! 1:1
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #37 Denisa Wronková (1:1)
25:09 Porhajmovou právě muselo zabolet u srdíčka, když zlomila hokejku.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 A je tu třetí část zápasu. Oba týmy do toho skočily naplno a hra se přelévá z jedné strany na druhou.
24:00 Ukončení 2. části
23:59 Střely na bránu po 2. třetině: Pozořice - 10 Brno - 12
20:36 Brucháčková nádherně prokličkovala hřiště a dostala se až ke střele, ale Kulíšková chytá.
18:31 Skvělý zákrok Nejedlíkové.
17:09 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Lucie Němcová, asistoval #26 Adéla Spoustová (0:1)
13:44 A je tu první přesilovka Pozořic. Míček si drží na útočné polovině, ale zatím žádná střela na bránu.
12:58 Vyloučen hráč #36 Anna Brucháčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:59 Střely po 1. třetině: Pozořice - 4 Brno - 6
08:05 Střela Procházkové pouze do bloku Sigmundové.
06:23 Skvělé zákroky obou golmanek.
05:00 Střela Procházkové z otočky těsně nad.
01:45 Crhonková trefuje tyč.