5:3
    Ivo CAPIL
    (Ptáček)

Florbal Vsetín - FBK MeTermo Valašské Meziříčí 6:3
branky: 24. Filip Vichtora, 30. Michal Klícha, 35. Lukáš Malý, 40. Filip Vichtora, 41. Dominik Markytán, 45. Dominik Markytán - 7. Jan Jiránek, 21. Pavel Hons, 45. Ivo Capil; rozhodčí: David Tenora - Milan Zouhar; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Tománek ? - David Laporčák ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 4:1
44:29 Valmezu se hra v šesti nevyplácí a obdrželi branku na 6:3
44:26 GÓL Florbal Vsetín! 6:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #72 Dominik Markytán, asistoval #4 Filip Vichtora (6:3)
44:19 Valmez hraje v šesti
44:09 GÓL FBK MeTermo Valašské Meziříčí! 5:3
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil #21 Ivo Capil, asistoval #28 Ondřej Ptáček (5:3)
43:17 pěkný save Laporčáka
41:52 Novák oběhl celou bránu a chtěl zavěsit backhandem ale míček netrefil a Vsetín má standartku kvůli vysoké holi
40:30 Timeout FBK MeTermo Valašské Meziříčí
40:30 GÓL Florbal Vsetín! 5:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #72 Dominik Markytán, asistoval #27 Jiří Horský (5:2)
40:30 a je asi rozhodnuto Vsetín střílí již pátou branku
39:58 Vsetín střílí branku asistoval na ní brankář Mára Tomanec mu vzkazuje Ceca je frajér
39:51 GÓL Florbal Vsetín! 4:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora, asistoval #1 Jakub Tománek (4:2)
39:02 Laporčák má štěstí míček ho trefil do špičky boty a letí do rohu
38:21 zápas se vyhrocuje protože valmez určitě nechce odjet s prázdnou
37:06 je necelých 8 minut do konce zápasu a zatím na hřišti vládne Vsetín který má rozhodně více střel
34:51 GÓL Florbal Vsetín! 3:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #14 Lukáš Malý, asistoval #27 Jiří Horský (3:2)
32:33 Suchý se dostal do velmi slibné šance a trefuje tyč
32:04 Vyloučen hráč #95 Jan Jiránek družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za špatné střídání
31:08 Opět stejná situace před bránou ale Lapy chytá ale jestě si tam neco vyříkávají Schon a takzvaný racochejl
29:55 GÓL Florbal Vsetín! 2:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #7 Michal Klícha, asistoval #36 Jakub Vrzal (2:2)
29:55 Hodně sporná situace před brankou Valmezu která končí gólem.David Laporčák musí mít dosekané prsty ale rozhodčí tento zákrok nevyhodnotili jako za hranicí pravidel
29:50 Napětí v hale stoupá
29:30 Ptáček trestuhodně míjí odkrytou bránu
28:41 Bohm netrefuje bránu
27:13 trenér Vsetína má pořád narážky na rozhodčí ale ti jsou zatím vpohodě
25:55 Lapy neskutečně chytá.Napětí je velké ale lapy je vklidu a vše chytá !!!!!!!!!!!
25:38 pěkný blob Schona
24:47 pěkný skok brankáře Vsetína ale míček stejně letěl mimo jeho svatyni
23:07 Vojtěch Saxa zahrál vysokou holí a Vsetín využil standartní situaci a střílí branku na 2:1
23:05 GÓL Florbal Vsetín! 1:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora, asistoval #36 Jakub Vrzal (1:2)
22:32 Vsetín zahodil standartku
21:15 Laporčák drží Valmez a nenechává nic náhodě a všechno chytá
20:00 GÓL FBK MeTermo Valašské Meziříčí! 0:2
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil #4 Pavel Hons, asistoval #28 Ondřej Ptáček (0:2)
20:00 Valmez skóruje Pavel Hons se nemýlil a valmez se ujímá vedení 2:0
18:15 Vsetín má zatím více ze hry ale skóre je ve prospěch Valmezu .Vsetín zakládá útoky zatímco Valmez hraje na breaky
16:58 výborný zákrok Lapyho který chytá i dorážku z malého brankoviště
15:58 Ptáček přeletěl přes Vsetínského brankáře
14:41 opět skvěly zákrok Lapyho který opravnu drží Valmez
13:42 Laporčák opět skvěle chytá
13:07 Jakub Suchý právě schytal jednu přesnou ránu florbalkou do přirození
10:56 Laporčák neskutečně chytá a jeho zákroky jsou neskutečné, Valmez může být pyšný na svého brankáře
08:38 zmatek před bránou Valmezu ale Laporčák opět chytá takzvaný lapy má svůj den
06:48 Valmez se ujímá vedení.Trenér Vsetína se vzteká ale není to nic platné
06:46 GÓL FBK MeTermo Valašské Meziříčí! 0:1
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil #95 Jan Jiránek bez asistence (0:1)
06:05 Laporčák drží naděje Valmezu na body
04:38 brankář Vsetína taky předvedl skvělý zákrok
04:11 skvělý zákrok Davida Laporčáka
00:40 Valmez trestuhodně míjí