• 60 59:30
    1:8
    (Konvičná)

TJ Jablonné nad Orlicí - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:8
branky: 23. Kristýna Mikysková - 13. Natalie Hurníková, 38. Vendula Podsedníková, 42. Vendula Maroszová, 45. Kristýna Mikysková, 49. Vendula Maroszová, 54. Vendula Maroszová, 58. Nikola Liberdová, 60. Vendula Maroszová; rozhodčí: Štěpán Appl - David Richter; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 99; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 28 - Viktorie Karasová 13; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:6
60:00 Komentář trenéra domácích: Děkujem hostům za zápas. Rozhodla větší zápasová zkušenost a trpělivost. Opět klobouček před našimi diváky.
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu: V první řadě bych chtěl říct, že to byl fajn zápas ve výborné atmosféře a proti velmi odhodlanému soupeři. Dlouho byl hodně nebezpečný a dělal nám problémy. No a v druhé řadě bych to zhodnotil tak, že náš výkon byl vesměs špatný, plný chyb, neuhraných situací a zbytečně zbrklý. Jsme rádi, že ve třetí třetině jsme se jakž takž srovnali a zápas rozhodli. Díky soupeřkám a divákům za zápas.
60:00 Střely na branku: Jablonné - 4/Vítkovice - 16
59:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Vendula Maroszová, asistoval #16 Anna Konvičná (1:8)
57:59 Vyloučen hráč #10 Karolína Sovadinová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová bez asistence (1:7)
56:47 Další výpad Maroszové. Dlouhá si ale věděla rady
55:07 Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
53:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Vendula Maroszová, asistoval #12 Natalie Hurníková (1:6)
53:57 Maroszová potvrzuje své kvality a již potřetí se gólově prosazuje
48:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Vendula Maroszová, asistoval #86 Terezie Gálová (1:5)
48:32 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
48:32 Vyloučen hráč #5 Jitka Dostálková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za špatné střídání
47:05 Vyloučen hráč #23 Marie Gabrisová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
47:05 Dočká se Jablonné jízdy na dvouminutovém kolotoči z Ostravy?
46:25 Jablonné se teď dostalo do zajímavé příležitosti ale ani nadvakrát se nepodařilo dostat míček do brány
44:30 Začíná kolotoč v obranném pásmu Jablonného
44:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Vlastní branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #6 Kristýna Mikysková (1:4)
41:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
41:00 Rychlý break Marozsové znamená vedení Vítkovic 1:3
40:00 Dle playlistu přestávek lze snadno poznat, že místní DJ má velkou zálibu v klasische Deutsche Disco Musik.
40:00 Střely na branku: Jablonné - 6/Vítkovice - 14
39:39 Gabrisová se dostala k odraženému balonu, ale opět Karasová byla rychlejší
38:53 Vyloučen hráč #32 Nikola Liberdová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
37:55 Velká šance Jablonného na rychlou odpověď. Bohužel neúspěšná
37:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Vendula Podsedníková, asistoval #5 Jana Horečková (1:2)
36:08 Vítkovická střela po standardní situaci ohrozila branku domácích
32:50 Zblokovaná střela Kyškové se dostala ke Gabrisové. Karasová však byla rychlejší a střela lapila
31:35 Dvě velké šance Marozsové
30:46 Trestné střílení družstva TJ Jablonné nad Orlicí neproměnil #3 Eliška Pešavová.
30:46 Šance na obou stranách. Jablonné vytěžilo nájezd. Provedení však bylo neúspěšné
29:03 Gálová nabrala rychlost a z obrany se náhle ocitla před brankou Jablonného
26:28 Je vidět vyspělost Vítkovického celku, ale Jablonné se nevzdává a dál vede úporný boj a spoléhá na rychlé breaky
25:10 Další střela. Tentokrát od Vágnerové
24:20 Rozehrávka a signál Jablonného. Pešavová spálila šanci z předbrankového prostoru
23:05 Zápas teď začíná dostávat poněkud větší obrátky. Jablonné se lehce probudilo, ale Vítkovice nevypadají, že by chtěly nechat Jablonné vstřelit druhý gól
22:32 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:1
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #6 Kristýna Mikysková, asistoval #10 Adéla Kosková (1:1)
22:25 Jablonné se po delší odmlce alespoň na chvíli v útočném pásmu
20:30 Podobný scénář jako v úvodní třetině. Dlouhá si již připisuje tři skvělé zákroky
20:00 Střely na branku: Jablonné - 4/ Vítkovice - 6
17:48 Pešavová nebezpečně střílela z poloviny útočného pásma
15:14 Vyloučen hráč #16 Anna Konvičná družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
15:14 Dvě velké šance Jablonného. První neúspěšná, druhá přinesla alespoň přesilovku
13:38 Hráčky Vítkovic se usadily na polovině Jablonného
12:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Natalie Hurníková, asistoval #87 Vendula Maroszová (0:1)
12:20 Nekompromisní střela Hurníkové končí v šibenici Jablonného. 0:1
11:02 Vítkovice se snaží nahrávkami a trpělivou hrou dostat do zakončení. Jablonné však zatím odolává
09:58 Střela Štěpánové z půlky hřiště způsobila povyražení fanoušků Jablonného
09:34 Vágnerová se dostala do breaku, ale nevyužila jej
07:12 Tady se začíná tvrdit muzika. Vítkovické hráčky jasně ukazují, že mají větší sílu v osobních soubojích
04:50 Domácí děvčata se dostala do zajímavé šance v podobě rychlého breaku
03:24 Nebezpečná střela Vítkovic ze střední vzdálenosti končí na rukách Dlouhé
01:49 Teď však rozehrává po faulu z rohu
01:25 Jablonné se marně snaží dostat alespoň na chvíli do útočného pásma
00:31 Začíná se pěkně zostra a od podlahy. Vítkovice zatlačují domácí do obranného pásma