4:6
    Vít SAUER
    (Kulhavý)

FbK TJ Svitavy - FBK Spartak Hluk 4:6
branky: 15. Tomáš Zach, 36. Jan Kulhavý, 55. Tomáš Hynek, 60. Vít Sauer - 9. Martin Tuhý, 37. Tomáš Olbert, 41. Pavel Krchňáček, 49. Tomáš Olbert, 54. Tomáš Olbert, 58. Pavel Krchňáček; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 174; zásahy brankářů: Filip Lamař 24 - Richard Podškubka 26; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:4
60:00 Komentář trenéra domácích J. Beneše: Vyrovnané utkání, které rozhodli maličkosti a naše totální neproduktivita v zakončení. Příště budeme silnější a vyhrajeme. Soupeři gratuluji a přeji šťastnou cestu domů. Naši fanoušci opět v topu!
60:00 Komentář hostujícího trenéra M. Tuhého: Kvalitní a bojovné utkání v pěkné hale. My jsme byli celý zápas poctiví a vezeme tři důležité body. Děkujeme domácímu týmu a pořadatelům a pozdravuju domů.
60:00 Počet střel po třetí třetině: 30 - 30 (10 - 13)
59:32 Lamař se vrátil, chytil míček, vyhodil míček a zase si odběhl.
59:06 Domácí opět bez brankáře.
59:05 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:6
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #15 Vít Sauer, asistoval #55 Jan Kulhavý (4:6)
59:05 Sauer dotlačil míček za Podškubku.
59:00 Začala poslední minuta dnešního zápasu.
58:00 Domácí zkouší hru bez brankáře.
57:55 Timeout FbK TJ Svitavy
57:55 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #23 Tomáš Olbert (3:6)
57:00 Domácím se daří držet míček ve své moci i v nižším počtu.
56:17 Vyloučen hráč #9 Jakub Maleček družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hra na zemi
56:17 Hosté si zahrají třetí přesilovou hru.
55:49 Hostům se nedaří rozehrát na polovině domácích, domácí je ihned napadají.
55:06 Domácí nepřestávají bojovat a tlačí soupeře na jeho polovině.
54:45 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:5
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #9 Jakub Maleček (3:5)
54:45 Hynek suše trefuje pravý horní roh branky Podškubky.
53:15 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #14 Jiří Petlan (2:5)
53:15 Olbert zvyšuje náskok hostů skvělou kličkou a trefou.
52:06 Zatloukal otravoval Zacha při běhu až se mu podařilo vypíchnout míček, míček ale skončil na hokejce Kulhavého, takže domácí mohou pokračovat v rozehrávce.
51:07 Sauer ohrozil branku hostů pouhým nástřelem.
50:22 Po přesné přihrávce od Musila, Říha trefuje jen tyč Podškubkovi branky.
48:53 Hra se přelívá ze strany na stranu.
48:48 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #7 Vojtěch Duda (2:4)
47:01 Lamař zastavil prudkou střelu Dudy.
46:30 Olbert překombinoval jasnou gólovou šanci, naštěstí se sám obehrál a Lamař nemusel zasahovat.
45:37 V brankovištích obou brankářů se vedou souboje na život a na smrt.
45:00 Lamař rychlým přesunem zachránil situaci.
43:17 Podškubka ne a ne chytit skákající míček v brankovišti, pomohl až jeden z obránců.
41:31 Obránci domácích přitvrdili v soubojích.
40:34 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:3
40:34 Domácí budou hrát v plném počtu po přesné trefě Krchňáčka P.
40:01 Domácí čeká ještě minuta a 41 vteřin hra ve čtyřech.
40:00 Střely po druhé třetině: 20 - 17 ( 8 - 10)
39:58 V přesilové hře Hostů se dostali ke střele pouze domácí.
39:42 Vyloučen hráč #55 Jan Kulhavý družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:42 Hosté hrají druhou přesilovou hru.
39:00 Začala poslední minuta druhé třetiny.
38:53 Hraje se velmi rychlém tempu.
38:14 Hosté hrají v plném počtu.
37:05 Jílek propásl míček kdy mohli hosté skórovat v oslabení.
36:14 Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
36:14 Třetí přesilová hra domácích.
36:06 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:2
36:06 Olbert dorovnává skóre.
35:53 Obrana domácích hodně ulehčuje Lamařovi práci.
35:25 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #55 Jan Kulhavý, asistoval #9 Jakub Maleček (2:1)
35:25 Kulhavý přivádí domácí do vedení po krásné trefě z poloviny hřiště, Podškubka neměl šanci.
34:23 Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
34:23 Druhá přesilová hra domácích.
33:13 Vašák chtěl překvapit Podškubku svojí dorážkou nahozeného míčku, bohužel Podškubka to očekával.
31:56 Maleček zastavil výhoz Podškubky vysokou holí.
30:41 Říha promáchl gólovou příležitost.
30:32 Domácí hrají v plném počtu.
30:00 Dnešní utkání sleduje 174 diváků, děkujeme!
29:18 Hosté si velmi rychle nahrávají a nebojí se zkoušet Lamařovu pozornost.
28:32 Vyloučen hráč #22 Lukáš Musil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost
28:32 První přesilová hra hostů.
27:19 Nešťastný výhoz Podškubky končí přesně na hokejce Máčky, ale ten nezvládl dostat zkažený výhoz za jeho záda.
26:45 Hráči začínají čím dál víc zbytečně sekat soupeře.
25:55 Motlův sprint nebyl dostatečně rychlé a gólman se ujímá vyhozeného míčku rychleji než Motl.
23:38 Hra se uklidnila, pomalejší rozehrávkou domácích.
22:54 Ošetrření prstu Podškubky, stačila náplast.
22:54 Krchňáček právě přestřelil gólovou šanci.
21:38 První střela druhé třetiny šla na Lamaře, střelu chytá bez větších problémů.
21:19 Hra je velmi zmatená hned od začátku.
20:01 Domácí vyhráli i druhé úvodní buly třetiny.
20:00 Počet střel po první třetině: 12 - 7
19:55 Rozehrávka domácích z rohu hostů končí akorát přeběhnutím Kulhavého přes brankáře.
19:34 Kužela podržel Lamaře a vyhazuje míček na soupeřovu polovinu.
19:00 Začíná poslední minuta první třetiny.
17:49 Zmatené rozehrávky domácích je stály málem vyrovnaný stav, Lamař si se situací poradil.
17:01 Ze hry se stala pěkná plácaná.
16:46 Hosté hrají v plném počtu.
16:14 První střela v přesilové hře končí téměř mezi diváky.
15:24 Domácí to přehánějí s nahrávkami a to se jim může vymstít.
14:46 Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:46 První přesilová domácích a vůbec tohoto zápasu.
14:07 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #10 Tomáš Zach, asistoval #11 Josef Prudil (1:1)
14:07 Zachovi na vyrovnání stačili dvě kličky a přesná střela.
13:01 Domácí konečně střelili gól, bohužel vysokou holí. Gól není tedy uznán.
11:41 Dvě M, Motl a Musil se snažili procpat míček za Podškubku, neuspěli.
11:18 Hráči začínají v soubojích přiostřovat.
10:35 Podšubka zachránil skóre svým skvělým postřehem a pohotovostí, Pakosta se nemusí stydět, tohle byl jasný gól.
10:10 Pokusy domácích dorovnat skóre končí mimo hřiště.
08:16 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #14 Jiří Petlan (0:1)
08:16 Po nástřelu z poloviny hřiště Tuhý elegantně trefuje mezírku mezi Lamařem a tyčkou branky domácích.
07:09 Olbert si prošel přes celé hřiště, jen to zakončení tam chybělo.
06:11 Rozběhlého Hynka zastavil Jílek nepatrným šťouchnutím do míčku a končí tím gólovou šanci domácích.
05:11 První střela domácích končí v posekaných rukách Podkubky.
03:37 První fauly domácích.
03:35 Krchňáčkova nahrávka z otočky končí na hokejce Sauera, ten v klidu rozehrává.
01:50 Po souboji u mantinelů končí Hynek na pořadatelském stole, naštěstí bez zranění.
00:45 První kritická situace u Lamařovy branky, Říha se ujímá míčku a domácí mohou v klidu rozehrát.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.