60
  • 60 59:47
    2

FAT PIPE Traverza Mukařov - Florbal Primátor Náchod 10:2
branky: 2. Petr Heřmanský, 14. Marek Deutsch, 24. Jan Řeřicha, 38. Tomáš Fait, 52. Jan Pudich, 53. Tomáš Fait, 54. Tomáš Fait, 54. Petr Heřmanský, 58. Jan Pudich, 59. Tomáš Sláma - 37. Miloš Macháček, 39. David Cejnar; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Josef Bína 20 - Vlastimil Skalický 29; po třetinách: 2:0, 2:2, 6:0
60:02 Komentář trenéra družstva hostí Tomáše Třešňáka: Soupeř potrestal všechny naše chyby a zaslouženě vyhrál. Dáme se během týdne dohromady a připravíme se na play-down. Díky soupeři za lekci.
60:01 Komentář trenéra družstva domácích Marka Chlumského:Děkujeme soupeřům za bojovné utkání, které díky efektivní střelbě v poslední třetině jednoznačně ovládla Traverza. Držíme jim palce do play down a těšíme se na diváky v play off.
59:59 Střely v třetí třetině: Traverza - 12; Náchod - 7
59:47 Vyloučen hráč #7 Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání
58:07 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 10:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #11 Tomáš Sláma, asistoval #8 Šimon Otto (10:2)
57:58 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 9:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #27 Radim Fořt (9:2)
55:34 Pudich nyní ubránil míček. Se soupeřem v zádech prošel od jednoho konce šířky hřiště do toho druhého a udržel tak Traverzu na míčku.
54:31 Traverza nyní zažívá zlatou horečku a rychle sází góly.
53:24 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 8:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #7 Petr Heřmanský, asistoval #5 Tadeáš Drahorád (8:2)
53:11 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 7:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #10 Tomáš Fait, asistoval #59 Jakub Noha (7:2)
52:52 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 6:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #10 Tomáš Fait, asistoval #87 Ondřej Kalát (6:2)
51:30 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 5:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #61 Robert Štipka (5:2)
51:30 Pudich se ujal míčku a zvažoval přihrávku, zvolil si ale střelu a míček umístil do levého rohu soupeřovi brány.
49:15 Fajt předvedl nádhernou střelu z první backhandem, ke gólu chyběli pouze milimetry.
46:52 Traverza si nyní pojišťuje možné vítěství dalším gólem.
45:45 Rozehrávající hráč Náchoda se nyní zasloužil o kuriózní situaci, poblíž stojícího soupeře Ottu 3x po sobě trefil a rozesmál tím diváky.
44:34 Skalický se nyní rychle přemístil a sebral tak Traverze gól.
43:17 Traverza si ale pořád více zdržují na polovině soupeře.
42:03 Je vidět, že Náchod není s dosavadním výsledkem spokojen, mnohem více se angažují v útoku a chodí do nebezpečných brejků.
39:59 Střely v druhé třetině: Traverza - 10; Náchod - 10
38:55 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #19 Jan Čečetka (4:2)
38:55 Náchod si řekl, že právě oni chtějí mít poslední slovo ve druhé třetině. Cejnar tuto myšlenku zrealizoval a utkání se začíná mírně dramatizovat.
37:32 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 4:1
37:32 Traverza na sebe ale dlouho čekat nenechala a odpovídá krásným gólem.
36:47 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Miloš Macháček, asistoval #17 Jiří Vlček (3:1)
36:47 Odražený míček se ocitl před brankou Bíny a ke gólu už stačila jenom dorážka Macháčka.
34:20 Nepovedená přihrávka Fořta dala soupeřovi šanci, jeho střela však byla nepřesná.
31:12 Obrana Náchoda ovšem drží a nedává Traverze nic zadarmo.
30:29 První lajna Traverzy opět masíruje obranu Náchoda.
29:51 Pudichovi nyní sjela střela, míček ale soupeři moc dlouho nenechal.
28:03 Oba brankáři nyní prokazují své kvality.
26:13 Náchod ale rozhodně nepolevuje a pere se o vítěství dál.
25:01 Syrovátko si rychlou stahovačkou udržel míček a přesně nahrával na střelu, ta ale neprošla přes blok soupeře.
23:22 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 3:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #17 Jan Řeřicha, asistoval #61 Robert Štipka (3:0)
23:22 Traverza zúročila rychlý brejk a 1. lajna si připisuje další zářez.
22:49 Nohovi nesedl míček a skóre tedy zůstává pořád stejné.
21:45 Traverza hledá, kudy se dostat do střelecké pozice.
20:15 Rozhodčí mají zatím zápas pevně ve svých rukou, týmy si proto nedovolují nějak moc faoulovat a hra je poměrně plynulá.
19:59 Střely v první třetině: Traverza - 16; Náchod - 5
19:18 Fiala nyní krásně prošel obranou soupeře a vystřelil na bránu Náchoda.
18:05 Skalický nyní předvedl nádherný zákrok a podržel tak svůj tým.
17:02 Traverza střílí standardku, míček ale přes zeď Náchodu neprošel.
16:24 Svoboda využil prostoru ve středu hřiště a vytvořil tak dobrou situaci ke střele.
15:11 Nadějná šance Traverzy končí míčkem za mantinelem. Náchod jde do útoku.
14:17 Traverza ani po vstřeleném gólu v přesilovce nepolevuje a drží soupeře na jejich polovině.
13:30 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 2:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #70 Marek Deutsch, asistoval #17 Jan Řeřicha (2:0)
12:57 Traverza drží míček na polovině Náchodu a ostřeluje branku.
11:51 Vyloučen hráč #58 Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
11:51 Náchod poměrně nešťastným zákrokem zapříčinil přesilovou hru Traverzy.
10:43 Blok Téry zabránil střele Traverzy a Náchod jde do útoku.
09:23 Skalický nyní podržel svůj tým dvěma pohotovými zákroky, Traverza se ale nevzdává a střílí dál.
07:35 Teď se Traverza již poměrně dlouho drží na polovině soupeře.
06:21 Hra je nyní poměrně vyrovnaná, oba týmy dobře kombinují a snaží se dostávat do střeleckých pozic.
05:23 Náchod tlačí na Traverzu, ta ovšem dobře využívá chyb soupeře a tím ohrožuje soupeřovu branku.
04:35 Náchod nyní kombinuje na vlastní polovině a snaží si najít cestu přes střed hřiště.
01:48 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #7 Petr Heřmanský, asistoval #8 Šimon Otto (1:0)
01:48 Traverza se rychle zorientovala v úvodu zápasu a z první střely na bránu se vklubal gól.
00:00 Vítáme všechny diváky u dnešního 22. kola národní ligy florbalu. Přejeme všem mnoho zábavy u dnešního zápasu.