60
  • 60 59:41
    Panthers Praha

Panthers Praha - SK Florbal Benešov 9:5
branky: 9. Jiří Krůšek, 10. David Kolář, 15. Jakub Rybka, 27. David Kolář, 28. Lukáš Pokorný, 33. Jan Waldhauser, 38. David Kolář, 41. Petr Škoda, 51. Jiří Krůšek - 11. Ladislav Vorel, 11. Ladislav Vorel, 16. Ladislav Vorel, 26. Vojtěch Pavlíček, 52. Petr Tůma; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Martin Hruška 17 - Lukáš Brož 24; po třetinách: 3:3, 4:1, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích Ladislava Hrmy: 'Na začátku utkání jsme byli ještě v Litvínově a hráli bez radosti ze hry. V průběhu zápasu jsme se probudili a už to bylo to, co umíme. Jsem rád, že jsme mohli během zápasu protočit všech 18 hráčů. Velmi důležité tři body, které jsme potřebovali. Děkujeme soupeřům za utkání a přejeme hodně štěstí do konce sezóny.'
60:00 Komentář trenéra hostů Tomáše Mareše: 'V oslabené sestavě se nám opět nepovedlo vyhrát, fanouškům děkujeme za náštěvu a soupeři gratulujeme k vítězství.'
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Panthers - 11; Benešov - 7
59:41 Timeout Panthers Praha
59:41 Domácí si berou oddechový čas a zkusí si rozehrávku se šesti hráči v poli.
59:23 Marhefka teď v obrovské šanci trefil nohu skákajícího Brože.
58:08 Benšov teď ze dvou slibných pozic nedokázal Hrušku překonat.
57:41 Panteři se z tlaku vymanili a hraje se vyrovnaný zápas.
55:29 Ptáčník opouští hřiště se zlomenou holí a smutným výrazem ve tváři.
55:19 Tým hostí stupňuje tlak na své útočné polovině.
53:09 Diváci teď mohli vidět spektakulární zákrok Hrušky proti skvěle mířené střele.
51:48 GÓL SK Florbal Benešov! 9:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #14 Ladislav Vorel (9:5)
51:48 Hosté vzápětí z úniku snižují a rozhodně to dneska ještě nezabalili.
50:44 GÓL Panthers Praha! 9:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #5 Jiří Krůšek, asistoval #76 Jan Waldhauser (9:4)
50:44 Waldhauser našel z rohu Krůška, který z těžké pozice překonal Brože, který si na míček sáhl, ale gólu zabránit nedokázal.
49:00 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře
49:00 Z několika ostrých soubojů si rozhodčí vybrali ten nejtvrdší a kapitán hostů si musí odsedět dvě minuty na trestné lavici.
47:21 Jsme svědky napínavého zápasu, ze kterého se těžko předává svědectví.
47:06 Protiútok domácích nedopadl podle jejich představ.
45:15 Hra se vyrovnává a hraje se ve velkém tempu.
42:40 Hosté mají v této třetině o trochu více ze hry a snaží se vytěžit ze svého tlaku co nejvíc.
40:51 GÓL Panthers Praha! 8:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #6 Lukáš Tomeš (8:4)
40:51 Na opačné straně však prázdnou bránou nepohrdl Škoda.
40:08 Hosté vyhráli buly a po rozborce domácí obrany trefují tyč!
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Panthers - 7; Benešov - 6
39:59 Panteři odchází do šatny s třígolovým náskokem. Dokáží ho udržet i v poslední hrací části?
39:53 Závěr periody opět nepřinesl gól.
37:38 GÓL Panthers Praha! 7:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #28 Patrik Míka (7:4)
37:38 Kolář teď nevystřelil z první, ale zkušeně si počkal, až dráhou střely proletí Brož, a pak zavěsil.
37:30 Hra se začíná vyostřovat.
36:50 Domácím se teď daří dostat hosty pod tlak.
35:29 Domácí teď po delší době dokázali podržet balon na svých holích a vytvořit příležitost ke skórování.
32:19 GÓL Panthers Praha! 6:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #60 Marco Lombino (6:4)
32:19 Krásná akce Waldhausera a Lombina. Druhý jmenovaný vrátil Waldhauserovi přihrávku z rohu a ten zakončil nekompromisně pod nohu.
27:14 GÓL Panthers Praha! 5:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #9 Martin Kalous (5:4)
27:14 Skvěle rozehraná standardní situace a Pokorný vrací vedení zpět na stranu domácích.
26:04 GÓL Panthers Praha! 4:4
26:04 Přesilovky domácím dnes jdou a je opět vyrovnáno. V předbrankovém prostoru dostal příliš mnoho prostoru Kolář.
25:53 Vyloučen hráč #43 Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře
25:53 Kolbl si nedal pozor na tvrdou hru Vojtíška a skončil na zemi. Rozhodčí situaci oceňují menším trestem.
25:13 GÓL SK Florbal Benešov! 3:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Vojtěch Pavlíček, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:4)
25:13 Tak jsme to zakřikli. Individuální chyba a hosté jsou dnes poprvé ve vedení.
24:12 Lombino nazul upadlý sandál a pokračuje ve hře. Nic zajímavějšího zatím tato třetina nepřinesla.
21:51 Rybka rozehrál do sálovek, svoji chybu ale vzápětí napravil fantastickým návratem.
20:05 Na míčku tentokrát začínají domácí.
20:00 Střely na branku v první třetině: Panthers - 15; Benešov - 9
17:37 Vzápětí se řítil Pokorný na Brože a ten se také pochlubil svým uměním.
17:12 Míka nerozehrál přesně a nechal vyniknout Hrušku.
15:48 GÓL SK Florbal Benešov! 3:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #31 Marek Vachoušek (3:3)
15:48 A máme tu hattrick! Benešov využil signalizovaného vyloučení domácích a je opět vyrovnáno.
14:20 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Jakub Rybka, asistoval #60 Marco Lombino (3:2)
14:20 Rybka vymetá pavučiny v Brožově bráně a vrací Panterům vedení.
14:05 Hosté teď zahrozili z brejku, zakončení však nemířilo mezi tři tyče.
12:27 Souhra Kolář-Pokorný, teď byl nalezen Pokorný, který minul.
11:47 Domácí odpovídají tlakem, který jim vynesl nebezpečný volný úder.
10:29 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel bez asistence (2:2)
10:29 Sledujeme splašené kanóny. Vorel během dvaceti vteřin podruhé vyzrál na Hrušku a je vyrovnáno.
10:09 GÓL SK Florbal Benešov! 2:1
10:09 Vorel se nemýlil trefil se přesně do šibenice
10:08 Malá domů a nebezpečná standardka pro Benešov.
09:18 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #39 Lukáš Pokorný (2:0)
09:18 Pokorný fantastickou křížnou přihrávkou mezi nohama bránícího hráče našel Koláře, který nedal Brožovi šanci. 2:0.
08:05 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #5 Jiří Krůšek, asistoval #19 Jakub Rybka (1:0)
08:05 Krůšek se dostal ke střele a dokázal rozvlnit síť za Brožem. Využívá tak přesilovku a dává domácím vedení.
06:26 Lombino sice nebyl zastaven, jen mírně zbržděn, rozhodčí ale i tak ocenili zákrok na polovině dvěmi minutami.
04:24 První tutovka zápasu! Před Brožem se zjevil Waldhauser, trefil se však jen do masky. Bezbrankový stav tak stále trvá.
02:19 Benevšovští obléhají domácí polovinu a houfnicemi z půlky ostřelují Hruškovu svatyni. Žádný pokus se zatím neujal.
01:38 První a zároveň velmi jistý zákrok Hrušky.
01:14 První střelu dne vyslal Krůšek, jeho raketa však zamířila mimo cíl určení.
00:26 Hosté zatím domácím míček nepůjčili, žádnou šanci si však nevytvořili.
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté a zápas začíná!
00:00 Zdravíme Vás u dnešního zápasu a přejeme Vám příjemný sobotní podvečer z arény v Rudné.