10:5
    Adam LEŠUK
    (Vlček)

ASK Orka Čelákovice - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 10:5
branky: 3. Jaroslav Verner, 15. Václav Kramel, 18. Daniel Bárta, 27. David Novotný, 27. Jakub Doutnáč, 41. Jakub Čáp, 43. Jan Kolář, 52. Vojtěch Strnad, 56. Václav Kramel, 57. Jakub Čáp - 6. Tomáš Vlček, 24. Daniel Škoula, 24. Matěj Kodl, 58. Tomáš Vlček, 60. Adam Lešuk; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 24 - Martin Kohout 21; po třetinách: 3:1, 2:2, 5:2
59:59 Z naší strany nevyrovnané utkání.Opět jsme se nebyli schopni dostat do tempa. Nakonec nám pomohli slepené góly, náš dobře chytající gólman. Mám radost ze zlepšené přesilovky a důrazu před oběma bránami. Soupeři děkuji za zápas. Díky naším příznivcům, že dorazili i v tuto noční hodinu
59:59 Vyjádření trenéra hostů Michala Kuberta: Do poloviny utkání jsme se drželi s domácími, bohužel soupeř byl kvalitnější v zakončení a po zásluze bere tři body. My se musíme připravit na další kolo a doma porazit Plzeň. Na play off budeme silnější. Díky všem v hale a u onlinu. Pěkný večer.
59:59 Střely ve třetí třetině: Orka 15, Králův Dvůr 13
59:14 Zbývá pár chvil do konce
59:06 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 10:5
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #56 Adam Lešuk, asistoval #11 Tomáš Vlček (10:5)
57:32 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 10:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #19 Jakub Votava (10:4)
57:32 Hra už se v podstatě dohrává
56:56 GÓL ASK Orka Čelákovice! 10:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #72 Vojtěch Strnad (10:3)
55:06 GÓL ASK Orka Čelákovice! 9:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #2 Vojtěch Nockin (9:3)
54:42 Hosté opět zkouší bez golmana
54:15 Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
53:41 Hra přerušena, budeme vytírat
51:29 GÓL ASK Orka Čelákovice! 8:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Vojtěch Strnad bez asistence (8:3)
51:29 Strnad z půlky trefuje prázdnou branku
50:19 Hosté zkouší bez brankáře
49:42 David Novotný se nás optal, zda-li to bylo sekání. Nevíme, nesledoval jsem hru
49:39 Vyloučen hráč #66 David Novotný družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
48:45 Strnad tváří v tvář brankáři, nedokázal se prosadit. Jeden místní fanoušek již nad ním zlomil hůl
47:42 Občas mi ve ORKY chybí Marek Budil
45:27 hru přerušují drobné přestupky
43:23 Na hosty zívala prázdná kasa, ovšem nepodařilo se jim do ní nasměrovat míček
42:26 Dobrý nástup Orky do třetiny
42:25 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #16 Jan Kolář, asistoval #8 Jakub Doutnáč (7:3)
41:22 Zmrtvýchvstání v podání Vojtěcha Strnada
40:34 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp bez asistence (6:3)
40:34 Čáp prostřelil špatně postavenou zeď
40:33 Na zemi se ocitl |Doutnáč a mohl zjistit kolik hvězd má nad sebou
40:12 Doutnáčův pokus o lob, neskončil zdárně
39:59 Střelba po druhé třetině: ORKA- 6 Kraluv dvur- 8
39:00 Poslední minutka
37:47 Hra je jak páternoster, je nahoru.dolů
35:11 Za Orku by dnes mohl hrát Martin Svátek, jelikož posledních 7 přihrávek bylo na slepo
33:53 Čáp se řídil heslem: Když nevíš kudy, tak prostě utečeš, zmizneš, čau a pelášil dopředu. Jeho cestu zastavil obránce
32:55 Oko mé bystré si všimlo, že do hry nastoupil Zadák
32:08 Špalek vzal čáru dopředu, že by se za ní nemusel stydět ani Víťa Starý. Škoda, že z toho nebyla branka
30:52 Verner přitvrdil u mantinelu
30:01 Vypadá to, že nad poutí Vojtěcha Strnada v dnešním zápasem se zatáhly oblačna. Každý den neni posvícení
28:39 Jakob nyní narýsoval krásnou kolmici.
27:56 Nockin mrštně kopl nožkou a vyrazil balon mířící za jeho záda
27:13 paralelně s tím končí ta část online přenosu, psaná Danielem Landou. Děkujeme
26:58 Krásná otočka
26:38 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #29 Jan Sedlák (5:3)
26:28 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #66 David Novotný, asistoval #85 Petr Němeček (4:3)
26:01 Novotný se jen tak se náhle z mlhy vynořil a vrací nám vedení
26:01 Hra Orky je ve stavu ne podobném usínání
25:24 Horký měl sen, že pošle hosty do vedení, ovšem Častokrát Sen končí jen rozcupován v jámě
24:14 Nepříjemnou střelu schytal Sedlák, ale Co bolí druhé, nás přece nebolí
23:53 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #88 Matěj Kodl, asistoval #34 Pavel Dvořák (3:3)
23:53 Tak zbylo z růží, už jenom trní, je vyrovnáno
23:31 S bezmocí otroků, pouta schovává Občan svobodný klopí zrak k zemi. Popis situace Vojtěcha Strnada
23:21 Vyloučen hráč #72 Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování
23:05 Střelou z první se dostal Královák na dostřel. Je tolik smutných očí, v té naší zemi
23:04 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #58 Daniel Škoula, asistoval #28 Ondrej Kusenda (3:2)
22:55 Návod ke kvalitnímu spánku od Kouzelníka Žita: Pod teplou peřinou dobře se chrní
22:27 Nepovedená střela v podání hostí. Je všechno v pořádku, v tom našem okolí
21:30 Orka nyní brání rozehrávku od mantinelu, tudíž Hledajíc protivníka, stavíme barikády
21:08 Orka se zaparkovala na útočné půlce
20:20 Hráči Orky si nyní moc nerozuměli v kombinaci. Bohužel Hledáme rozdílné, namísto sjednocení
19:59 Střely po první periodě: Orka: 9 Králův Dvůr: 8 Těšíme se na vás v další části zápasu. Možná přijde i kouzelník
19:50 10 vteřin do konce
17:41 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #47 Daniel Bárta, asistoval #7 Tomáš Beran (3:1)
17:41 Bártova přízemní střela znamená, další radost v našich srdcích
17:18 Nockin se nám nyní připomenul skokem ala David Limberský
16:35 Sedlák nyní namazal na střed, že by se za to nemusel stydět nejlepší mazací nůž. Soupeř jen o kousek netrefil branku
15:37 Kramel se sám od sebe srazil s mantinelem. Obdivuhodné
14:29 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #72 Vojtěch Strnad (2:1)
14:29 Starý trestanec Strnad vyprodukoval krásnou přihrávku, po které se z gólu raduje Kramel, který výborně zavěsil
13:45 Špalek se zatím objevuje v šancích ve stejné kadenci jako Jaromír Soukup na televizních obrazovkách
13:00 Vyloučen hráč #50 Karel Horký družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
13:00 Horkému již nezbývalo nic jiného než přeseknout Špalka v ložence
12:45 Královák si vytvořil pěkné šance
11:45 Vyloučen hráč #72 Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování florbalky
11:45 Strnad se po laxní rozehrávce musel uchýlit k faulu
10:24 Půlka třetiny za námi, hra je zatím stále velice opatrná
09:23 Hru Orky by mohl uživit Lukáš Zadák, který dnes pouze zahřívá lavičku
07:30 Hezká kombinace Doutnáče se Špalkem. Srovnat mířidla a příště se radujeme z branky
07:00 Nockin nyní řešil nepříjemný závar před brankou
05:29 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #28 Ondrej Kusenda (1:1)
05:29 Vlček se dostal do výběhu a zkušeně zakončil
05:13 Strnad to zkusil sám do tří, jeho pokus byl však přečten
04:04 Utkání je zatím spíše v komorním duchu
03:09 Faulu se dopustil Strnad, který zapomněl, že florbal má, narozdíl od Vietnamu, nějaká pravidla
02:20 Vernerova nenápadná střela od půlky doplachtila až za záda brankáře
02:18 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #4 Jaroslav Verner, asistoval #9 Ondřej Špalek (1:0)
01:42 Začátek utkání j velmi opatrný
00:01 Dobří holubi se vracejí a tak je nám velkou radostí přivítat zpátky v našem hejnu Jakuba Čápa
00:00 Příjemný nedělní podvečer. Po dlouhé době jsme se sešli k dalšímu mistrovskému utkání. Těšíme se na napínavou bitvu a kvalitní florbal.