7:5
    David BOUDA
    (Lazárek)

Florbal Primátor Náchod - Wizards DDM Praha 10 7:5
branky: 17. Jan Světlík, 17. Jan Čečetka, 19. Václav Grulich, 22. Vojtěch Bureš, 34. Martin Kováčik, 53. Jiří Juhász, 57. Marek Svoboda - 10. Karel Smutný, 11. Karel Smutný, 44. David Bouda, 60. Jiří Šrámek, 60. David Bouda; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 32 - Lukáš Vávra 27; po třetinách: 3:2, 2:0, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích (Tomáš Třešňák) 2/2: Díky soupeři za utkání a fanouškům za podporu. Všem hráčům, fanouškům a rodičům přeji klidné svátky a do nového roku všechno nejlepší.
60:00 Komentář trenéra domácích (Tomáš Třešňák) 1/2: Prvních a posledních 5 minut trochu kazí dojem z jinak povedeného výkonu. Jsem moc rád, že jsme po dobu zbylých 50 minut dokázali navázat na poslední utkání. Zisk 3 bodů je odměnou za naši práci v posledních týdnech, věřím, že na naše poslední výkony dokážeme navázat i v novém roce.
60:00 Komentář trenéra hostů (Martin Lazárek): Děkuji soupeři za zápas a přeji všem šťastné a veselé Vánoce.
60:00 Střely celkem: Náchod 33, Wizards 37
60:00 Střely ve třetí třetině: Náchod 12, Wizards 17
59:59 Na štěstí pro Náchod ne
59:41 Uvidíme druhé Švýcarsko?
59:40 GÓL Wizards DDM Praha 10! 7:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #22 Martin Lazárek (7:5)
59:21 Hosté ještě upravují skóre
59:20 GÓL Wizards DDM Praha 10! 7:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #25 Karel Smutný (7:4)
58:45 Timeout Florbal Primátor Náchod
58:45 Zápas se začíná lehce přiostřovat
56:54 Svoboda se trefil do prázdné branky a zvyšuje vedení
56:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #12 Jakub Téra (7:3)
56:27 Timeout Wizards DDM Praha 10
55:45 Náchod už hraje opět v pěti, hosté pořád zkouší hru bez brankáře
54:56 Hosté hrají bez brankáře
53:46 Další vyloučení, pro změnu opět za sekání
53:45 Vyloučen hráč #12 Jakub Téra družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
52:49 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #15 Jiří Juhász, asistoval #37 Václav Grulich (6:3)
52:29 Po krátkém ošetřování jednoho z hráčů Wizards můžeme pokračovat
51:29 Skalický zaznamenal další famózní zákrok
49:32 Dalekonosná střela jednoho z obránců Wizards skončila v rukavicích Skalického
47:34 Náchod si zahraje další přesilovku
47:33 Vyloučen hráč #69 Daniel Kronďák družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
46:34 Hosté trefují tyč!
45:44 Skalický vyráží střelu od půlky
43:48 Hosté snižují na rozdíl dvou branek
43:47 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #25 Karel Smutný (5:3)
42:11 Už se hraje opět 5 na 5, Náchod nevyužil ani krátkou přesilovku 5 na 3
40:12 A další vyloučení! Náchod bude hrát přesilovku 5 na 3!
40:11 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve druhé třetině: Náchod 11, Wizards 12
39:40 Také Náchod si zahraje přesilovou hru
37:58 Náchod opět ubránil oslabení a už se hraje 5 na 5
37:23 Čečetka vybojoval nájezd, ale Světlík ho bohužel neproměnil
37:22 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #90 Jan Světlík.
35:59 Další přesilovou hru si zahrají hosté
35:58 Vyloučen hráč #15 Jiří Juhász družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
33:54 Velkou šanci hostů spálil jeden z útočníků Wizardů
33:38 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #95 Martin Kováčik, asistoval #26 Vojtěch Bureš (5:2)
31:58 Samostatný únik jednoho z útočníků Wizards vychytal skvěle Skalický
30:00 Dnešní utkání sleduje 69 diváků! Děkujeme!!
21:29 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #90 Jan Světlík (4:2)
20:01 Úvodní bule opět pro Wizards
20:00 Střely v první třetině: Náchod 10, Wizards 8
18:28 Náchod otáčí po gólu Grulicha stav utkání!
18:27 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Václav Grulich bez asistence (3:2)
16:59 A navíc po náhozu od poloviny hřiště a lehké teči před brankou Náchod vyrovnává utkání
16:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #19 Jan Čečetka, asistoval #27 Tomáš Kopecký (2:2)
16:32 Teď už ale trefuje!
16:31 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #58 Marek Svoboda (1:2)
16:12 Světlík netrefuje od mantinelu
14:20 Z rozehrávky v rohu hosté vykouzlili nebezpečnou střelu, která ale na štěstí neohrozila branku Skalického
12:25 Donajův samostatný únik vychytal hostující gólman
10:27 Stejná dvojce se prosazuje podruhé za sebou a Čarodějové vedou o 2 branky
10:26 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #56 Jiří Šrámek (0:2)
09:09 Po nepřestávajícím tlaku náchodská obrana poprvé polevuje
09:08 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:1
07:45 Velkou šanci minul hostující útočník
05:55 Zatím jsou nebezpečnější hosté
03:54 Také Náchod vyslal první střelu na branku, ale hostující gólman ji v pohodě vychytal
01:58 První střela hostů mířila až za mantinely
00:01 Úvodní bule pro Wizards
00:00 Vítáme Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 15. kola Národní ligy - západ. V náchodské Plechárně se dnes utká domácí Florbal Náchod a hosté Wizards DDM Praha 10.