57
  • 57 56:45
    Kobylisy

Florbal TJ Kobylisy - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:6
branky: 4. Ondřej Kočí, 16. Michal Starostka, 45. Ondřej Filip, 49. Tomáš Kindl - 19. David Konečný, 24. Daniel Riley, 34. Karel Horký, 36. Karel Horký, 38. Karel Horký, 46. Matěj Kodl; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Marek Paleček 19 - Martin Kohout 24; po třetinách: 2:1, 0:4, 2:1
60:00 Komentář trenéra Domácích: Z naší strany dobře odehraná první a třetí třetina. Ve druhé třetině bohužel přišel herní výpadek, který soupeř potrestal čtyřmi góly, což rozhodlo tento zápas.
60:00 Komentář trenéra Hostů: Díky dobré morálce, obětavosti a bojovnosti jsme tento zápas zvládli a můžeme se připravovat na další. Klukům moc děkuji a v tomto duchu bych chtěl pokračovat i nadále. Děkujeme rozhodčím, soupeřům, divákům a pořadatelům za dnešní zápas a přeji hezký zbytek soboty.
60:00 Střely na bránu: Kobylisy 11, Králův Dvůr 4
59:55 Bohužel pro domácí dnešní zápas opět nepřinesl žádné body.
59:45 Zápas se v naději na vyrovnání hraje ostře až do konce.
59:13 Kočákova střela trefila pouze masku hostujícího golmana.
57:43 Filipovu krásnou střelu maskou vyráží Kohout.
56:45 Timeout Florbal TJ Kobylisy
56:09 Semerádovi při souboji v rohu soupeř přilehl ruku a vypadalo na ošklivé zranění, naštěstí vše vyřešeno zdravotníkem.
54:16 Králův Dvůr se zatím úspěšně brání, ale Kobylisy stále kombinují na půlce soupeře. Hosté hrozí jen z rychlých protiútoků.
53:40 Bohoušek s Kurellem se nemohou dohodnout od koho šel míček do zázemí.
52:33 Hosté blokují všechny pokusy domácích.
50:50 Kudrnáč na střídačce představuje Kobyliskou čepici - ideální vánoční dárek pro Kobyliské fanoušky!
50:02 Borek překombinoval útok a zahazuje šanci ke střele.
49:36 Filip v šanci podražen, je z toho ale pouze volný úder.
48:31 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Tomáš Kindl, asistoval #3 Ondřej Kočí (4:6)
48:31 Kindl o tyčku snižuje.
48:17 Kobyliský obránce daroval míček soupeři přímo před bránu a je z toho nebezpečná střela, kterou musí opět hasit Paleček.
47:07 Kusenda kličkuje mezi dvěma bránícími hráči a dostává se až ke střele, kterou likviduje Paleček.
45:29 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:6
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #88 Matěj Kodl, asistoval #50 Karel Horký (3:6)
45:29 Králův Dvůr rychle odpovídá.
44:34 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #25 Ondřej Filip, asistoval #84 Zbyšek Piták (3:5)
44:34 Pitákovu nahrávku nachází před bránou Filip a už druhý dnešní oslavenec slaví svůj svátek gólem!
44:15 Více šancí si vytváří Kobylisy, bohužel chybí pořádná střela.
43:25 Konečný si před Pitákovou ladností zpracování míčku sednul na zadek.
40:01 Tak ani Hosté neměli v šatně veselou atmosféru. Uvidíme, co přinese třetí třetina.
40:00 Střely na branku: Kobylisy 9, Králův Dvůr 15
39:55 Domácí budou mít po druhé třetině v šatně asi dusno.
37:34 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:5
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #88 Matěj Kodl (2:5)
37:34 Střelou z dálky se opět trefuje Horký.
35:44 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #93 Patrik Svoboda (2:4)
35:44 Střelu od půlky těsně před brankou tečuje Horký a Paleček nemá šanci.
35:01 Kočí před brankou netrefuje míček.
33:41 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:3
33:41 Druhou střelou se však nemýlí.
33:40 Horkého ránu od mantinelu likviduje Paleček.
33:23 Hra je plná nepřesností na obou stranách.
30:00 Dnešní utkání sleduje 26 diváků.
29:22 Před branku se probojoval Horký, střelu Paleček bez větších problémů chytá.
27:50 Kurell vtipkuje o Bohouškově váze, asi se mu nelíbí ostřejší souboje.
26:46 Pitákova střela prochází přes 4 hráče, Kohout však stojí na správném místě.
25:50 Uhřík střílí z půlky, naštěstí pro domácí nad.
24:44 Hra konečně začíná nabírat tempo a Paleček musí zasahovat.
23:01 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #57 Daniel Riley bez asistence (2:2)
23:01 Těsně po skončení přesilovky domácích střílí hosté druhý gól a vyrovnávají skóré!
21:00 Vyloučen hráč #88 Matěj Kodl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
20:47 Bude se vylučovat za faul na Kočího
20:00 Střely na branku: Kobylisy 8, Králův Dvůr 6
18:03 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #91 David Konečný, asistoval #50 Karel Horký (2:1)
18:03 Konečný střílí mezi nohy bránícího Palduse a hosté snižují.
15:12 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #10 Michal Starostka, asistoval #29 Jakub Zíka (2:0)
15:12 Zíkič z půlky střílí na bránu, Starostka tečuje a je z toho druhý gól domácích!
14:20 Volný Kindl si křičí o přihrávku, Semerád se ale rozhodl vyřešit situaci jinak.
12:37 Votava se dostává před brankou k míčku, ale jeho teč jde mimo branku domácích.
12:05 Domácí oslabení ubránili a hned vyráží do útoku.
10:59 Nebezpečný kros před bránu, Kusenda netrefuje.
10:05 Vyloučen hráč #20 Dalibor Michálek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
10:05 Michálek fauluje a je z toho přesilovka pro Hosty.
09:56 Pěkná kombinace domácích bohužel gólem nekončí.
08:33 Drobek se vydává do útoku, avšak není z toho ani střela.
03:56 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #43 Antonín Semerád (1:0)
03:56 Semerád prošel kolem mantinelu, střílí na bránu, Kočí doráží a Kobylisy otevírají skóré!
01:28 Vlček střílí příklepem z dálky, Paleček musí zasahovat.
00:20 Hosté si po vyhraném buly připisují první střelu.
00:01 Vážení diváci, vítejte u 12. kola národní ligy, kde se střetnou domácí Kobylisy s T.B.C. Lucern Králův Dvůr.