Darina AXMANNOVÁ
    hra rukou
3

Panthers Praha - FBS Olomouc 7:2
branky: 7. Kristýna Kolářová, 11. Martina Kleinová, 12. Dominika Tůmová, 24. Anežka Hněvkovská, 28. Nikola Staňková, 33. Dominika Tůmová, 40. Martina Kleinová - 25. Kateřina Peterková, 29. Barbora Suchánková; rozhodčí: Lenka Jansová - Martin Trnka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Eliška Egertová 28 - Lenka Dvořáková 13; po třetinách: 3:0, 4:2, 0:0
60:00 Vyjádření trenéra hostí (Alice Pavlíková): “Dnes to nebyl dobrý zápas. Hlavami jsme byli někde ve vlaku. Domácím stačilo málo a patřilo jim hřiště. My se z toho poučíme a příští týden budeme lepší. Děkujeme soupeři.”
60:00 Vyjádření trenéra domácích (Pavel Skazko): “Dneska pochvala pro celý tým. Zápas od začátku do konce pod kontrolou s dobrým pohybem i kombinacemi. Musíme na dnešní výkon navázat do dalších zápasů. Děkujeme soupeřkám a všem, kteří nás dnes přišli podpořit.”
58:51 Olomouc nepřestává dravě hrát, i když se vítězství zdá beznadějné. Předvádějí velmi sympatický florbal.
55:38 Tým Panthers si otvírá šance po přehrání obrany Olomouce, bohužel akce skončila u finalní nahrávky.
53:52 Olomouc ohrožuje branku z velkého brankoviště
52:36 Brankářka domácích předvádí ULTRA SAVE.
50:25 Kapitánka týmu Panthers je zřejmě dobře naladěná, díky vedení jejího týmu a zpívá si sama pro sebe bangery DJ MASETEHO.
49:48 Tým Panthers drží balonek na své polovině a pomalu za to jistě si připravuje další krok ofenzívy.
46:20 Tůmová střílí další branku, bohužel pro ni a její tým po zaznění foukacího zařízení sudích.
45:26 Kapitánka týmu Panthers zapnula motory a dohnala přečíslení 3 na 2.
43:23 Hra se posouvá nahoru a dolů a jsme svědky divácky atraktivního ženského florbalu.
42:10 Olomouc ukazuje, že není bezzubým týmem a ohrožuje tým domácích.
41:21 Pantherky se rozmýšlí s rozehrávkou, která nakonec končí dlouhým balonkem a neúspěšným zakončením.
40:26 Tým Panthers začíná třetí třetinu velkým tlakem a Olomouc se jen tak tak stíhá bránit.
40:00 Střely po druhé třetině: Panthers - 13 Olomouc - 7
39:39 GÓL Panthers Praha! 7:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #66 Martina Kleinová, asistoval #13 Anežka Hněvkovská (7:2)
39:11 Vyloučen hráč #48 Darina Axmannová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra rukou
35:39 Hráčka z Olomouce s číslem 12 posílá do branky domácích žabku s kterou si brankářka bez problémů poradila.
34:35 Olomouc se dostává na půlku domácích a cpe se do zakončení.
33:14 Hráčky týmu Panthers se dravě tlačí do útoku, ale ze slibné akce se nic nevyklubalo.
32:53 GÓL Panthers Praha! 6:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #18 Dominika Tůmová, asistoval #96 Veronika Zittová (6:2)
32:21 Tým domácích vybojoval balonek a s klidem střídá.
31:39 Hráčka Olomouce s číslem 99 se skácela na zem, z důvodu nepříjemného zranění.
30:56 Po ztrátě balonku na středu se Olomouc dostává k další střele, která míjí branku.
30:10 Tůmová z týmů Panthers se dostává ke střele po velmi sympatické stahovačce.
28:28 GÓL FBS Olomouc! 5:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Barbora Suchánková, asistoval #21 Kateřina Peterková (5:2)
28:28 Hráčka s číslem 21 obhazuje dvě obránkyně domácích, její individuální akci skončila u brankářky, nicméně hráčka s číslem 5 na nic nečekala a otevřenou příležitost proměnila.
27:45 GÓL Panthers Praha! 5:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #10 Nikola Staňková, asistoval #86 Barbara Jelínková (5:1)
27:45 Po krátké kombinaci střílí tým domácích další branku.
24:53 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Kateřina Peterková bez asistence (4:1)
24:53 Olomouc vybojoval balonek blízko brány domácích a nekompromisně trestá.
23:17 GÓL Panthers Praha! 4:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #13 Anežka Hněvkovská, asistoval #42 Nela Havlíková (4:0)
23:17 Kapitánka týmu Panthers doráží a získává tak pro svůj tým první branku v druhé třetině.
22:41 Olomouc se opět ocitá v nepříjemném zámku.
21:51 Žbánková jde sama na dva a je odstíněna do rohu, kde přehrává nahoru.
21:12 Panthers ohrožují branku hostí nebezpečnou střelou.
20:31 Druhá třetina začíná s velkým zápalem a hladem po balonku. Je vidět, že oba týmy chtějí získat nějaký ten bodík.
20:00 Střely po první třetině: Panthers - 7 Olomouc - 3
19:12 Brankářka hostů předvádí tzv. MONSTR SAVE
17:22 Olomouc se dostává ke střele, kterou brankářka domácích chytá a drží si tak dále čisté konto.
15:21 Tým bílých se zase dostává na balonek a ohrožuje branku domácích.
14:07 Standartka Olomouce končí laserem, který netrefuje zařízení.
13:15 Brankářka domácích chytá bez problémů střelu z půlky.
11:56 GÓL Panthers Praha! 3:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #18 Dominika Tůmová bez asistence (3:0)
11:56 Tůmová vymetá šibenici po výběhu u rohu.
10:49 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #66 Martina Kleinová, asistoval #19 Markéta Žbánková (2:0)
10:49 Tým červených proměňuje po střele z výběhu.
08:50 Hráčka s číslem 4 za tým Panthers se dostává do situace jeden na nikoho, ale branku neproměnila.
07:48 U Olomoucké branky se strhla mela o malou kulatou věc, která ohrožovala branku Olomouce.
06:01 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 Kristýna Kolářová, asistoval #99 Petra Šusterová (1:0)
06:01 Střela Panthers od mantinelu končí gólem.
05:13 Olomouc se vrací do pěti, ale tlak nepřestává, a tak se stále hraje na jejich polovině.
03:53 Tým Panthers drží Olomouc pod tlakem, díky vyhodě přesilovky.
03:09 Vyloučen hráč #77 Jitka Zacpalová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
03:05 Tým červených jde do přečíslení 2 na 1.
02:36 Pantherky střílí, ale Olomouc stíhá blokovat.
01:41 Pantherky rozvážně rozehrávají a dostávají se do ofenzívy.