3:9
    Dan SEMERÁD
    (Stummer)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Florbal Ústí 3:9
branky: 5. Petr Mašek, 25. Tomáš Kucharič, 49. Tomáš Kucharič - 3. David Stummer, 6. Ondřej Kawulok, 18. Radim Kühnel, 28. Dan Semerád, 41. Ondřej Kawulok, 42. Lukáš Täuber, 43. Jan Peška, 55. Ondřej Kawulok, 60. Dan Semerád; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 19 - Tadeáš Dittrich 23; po třetinách: 1:3, 1:1, 1:5
60:00 Komentář trenéra domácích Libora Šťasty: ,,První dvě třetiny jsme bohužel neproměnili vyložené šance. V 3.třetině jsme chtěli zápas otočit a začali napadat, bohužel neúspěšně. Soupeř nás ve všem potrestal. Všechno začíná přístí týden a je potřeba se na to připravit. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu.'
60:00 Komentář trenéra hostů Davida Derky: ,,Jsem rád, že jsme dokázali i přes zdravotní problémy v týdnu předvést velice kvalitní výkon podpořen devíti vstřelenými góly. Výhru bych vyměnil za uzdravení Míry atímto bych chtěl pozvat všechny fanoušky na Slunetu na první čtvrtfinálový zápas. Děkuji.'
59:59 střely celkově- Znojmo: 26 Ústí:28
59:59 střely v 3.třetině- Znojmo:12 Ústí:10
59:52 GÓL Florbal Ústí! 3:9
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #13 David Stummer (3:9)
59:52 Ke konci třetiny se hosté ještě prosazují z protiútoku 3 na 0.
57:01 Velká šance hostů neproměněna.
54:48 GÓL Florbal Ústí! 3:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #62 Jan Peška (3:8)
53:52 Daberger střílí nad.
53:28 Bauer podržel tým důležitým zákrokem.
52:35 Matoušek trefuje blok.
51:32 Kucharič míjí.
50:15 Čihal míří nad.
49:51 Procházka trefuje mantinel.
49:30 Vyloučen hráč #15 Tomáš Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
48:46 Rozhodčí opět zvedají ruce k vyloučení a domácí jdou do 6.
48:22 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #14 Petr Číhal (3:7)
47:53 Kucharič pálí od mantinelu.
47:13 Další přesilovka pro domácí.
46:57 Salava minul odkrytou bránu.
45:43 Konec přesilovky, hosté Znojmo skoro k ničemu nepustili.
45:13 Samostatný útok soupeře zastavil sprintující Čihal.
44:39 Ačkoli jsou hosté ve 4, drží míček.
43:43 Vyloučen hráč #33 Vít Pavelka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
43:43 Díky nepozornosti hostů dostávají domácí šanci snížit jejich náskok v přesilovce.
42:57 GÓL Florbal Ústí! 2:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #62 Jan Peška, asistoval #14 Pavel Vítek (2:7)
42:57 Hosté začali lépe třetinu a po 3 minutách vedou už o 5 gólů.
41:46 GÓL Florbal Ústí! 2:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #55 Lukáš Täuber, asistoval #15 Tomáš Sattler (2:6)
40:53 GÓL Florbal Ústí! 2:5
40:29 Dobrý blok Procházky.
39:59 střely v 2.třetině- Znojmo:7 Ústí:10
39:28 Výborná zákrok Dittricha.
38:27 Matoušek z půlky poslal prudkou střelu, místo míčku ale do brány doletěla jeho čepel.
36:16 Další znojemská střela prolétla kolem ústecké brány.
33:45 Standartka hostů na půlce končí střelou do Bauera.
31:43 Ďuriška netrefuje odkrytou bránu.
30:45 Opět Procházka, tentokrát střílí do bloku.
29:31 Procházka těsně míjí.
28:45 Další šance hostů.
28:31 Znojmo dobře napadá.
27:29 GÓL Florbal Ústí! 2:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #14 Pavel Vítek (2:4)
27:13 Täuber trefuje Bauera.
26:32 Hosté si drží míček.
24:02 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #9 Jaroslav Matoušek (2:3)
23:52 Peška si výborně nabíhal před bránu, míček jen nedoskákal úplně k němu.
23:07 Čihal se dobře vrátil a zabránil další šanci.
22:21 Juřiček prvně do brankáře a poté střílí nad.
20:57 Hosté měli hned několik šancí.
20:48 Kawulok úředvedl velmi dobrý samostatný útok zakončený střelou.
19:59 střely v 1.třetině- Znojmo:7 Ústí:8
19:18 Ďuriška míjí před bránou.
18:56 Znojmo si vytváří dobré šance, chybí jen střela.
17:19 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #97 Radim Kühnel, asistoval #62 Jan Peška (1:3)
16:33 Maškova střela se odrazila do mantinelu.
15:09 Matoušek trefuje blok.
14:07 Salava trefuje brankáře.
13:02 Kucharič v běhu promáchl míček ve vzduchu.
12:33 Matoušek hned dvakrát v šanci.
11:45 Míček skákal po brankové čáře brány hostů.
11:11 Dobrá šance domácích.
10:06 Stummer vyslal velmi tvrdou střelu z půlky.
09:22 Fořta po nepříjemném pádu odnáší jeho spoluhráči na střídačku. Snad bude vše v pořádku.
09:20 Procházka míjí.
07:56 Vlček dobře vybojoval míček.
05:33 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok bez asistence (1:2)
05:33 Kawulok střelou k tyčce opět posílá hosty do vedení 2:1.
04:15 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Mašek, asistoval #92 Tomáš Kucharič (1:1)
04:15 Je srovnáno. Petr MAŠEK se prosazuje přízemní střelou a srovnává na 1:1.
02:05 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #13 David Stummer, asistoval #33 Vít Pavelka (0:1)
02:05 První střela = první gól. Ústí se díky střele Stummera dostává do vedení 1:0.
01:55 Hosté si drží míček.
01:14 Dobrý blok Vlčka.
00:05 Po údovním buly se míčku ujímají hosté.
00:01 Krásnou únorovou sobotu přejeme ze znojemské sportovní haly, kde nám právě na hřiště naběhli oba týmy.