(Krupa)
  • 58 57:05
    Gullivers

TJ Slovan Havířov - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:2
branky: 25. Vojtěch Vavrečka, 36. Kryštof Malina, 57. Michal Kozelský, 58. Radim Ivan - 18. Michal Házy, 32. Martin Ulman; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 22 - Daniel Chrást 30; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:0
60:00 Komentář trenéra hostů Jiřího Bořeckého: Začátek utkání byl v naší režii, bohužel ze spousty šancí vydolujeme pouze jednu branku. Postupně se začala z našich holí vytrácet jistota a ve druhé části to byla docela holomajzna. V posledním dějství jsme měli opět více ze hry, ale soupeř ty důležité momenty i trochu se štěstím zvládnul lépe a to rozhodlo. Na dva góly se dá vyhrát těžko. Děkuji soupeři za fér utkání a zdravím fanoušky do Brna.
60:00 Komentář trenéra domácích Václava Komačky: V predzápasovej príprave sme si kládli doraz na morálku a prístup k zápasu. Musím chlapcov pochváliť, že si to vzali k srdcu a tímovým výkonom sme zvíťazili.
60:00 Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Brno. 12:10
58:58 Zapletálek neskutečně vyráží helmou.
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:36 Hosté bez brankáře.
57:06 Ivan zpoza těla vypálil pod ruku. Zvyšuje náskok.
57:05 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
57:05 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #90 Radim Ivan, asistoval #42 Martin Krupa (4:2)
56:07 Kozelský vystřelil nad nohu, Chrásta si míček ještě dorazil do víka.
56:06 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #91 Petr Řezáč (3:2)
55:03 Tlak domácích Brno vydrželo a dostává se zpět k míčku.
54:23 Vrtěl trefil horní tyč.
53:30 Hra se přesouvá ze strany na stranu. Už několik minut je to nezáživný florbal.
51:18 Malina z poloviny trefuje nohu Chrásty.
50:17 Ivan si prohodil obránce Brna a zkusil přelstít Chrástu, bohužel neúspěšně.
48:23 Věrný Fanoušek domácích Patrik Navrátil podporuje ze všech svých sil svůj tým.
47:28 Bouška spadl na mantinel.
47:17 Ulman promáhl nad skákajícím míčkem.
45:14 Žůrek raději vystřelil než aby nahrál spoluhráči.
43:25 Davidův sprint za míčkem skončil střelou pouze do Chrásty.
42:23 Kozelský nedokázal dotlačit míček za brankovou čáru.
40:37 Řezáč tvrdou střelou prověřil Chrásta. Ten neuhnul a míček vyrazil.
40:01 Buly pro Brno.
40:00 Střely na branku po 2. třetině. Slovan - Brno. 9:6
39:15 Kyc těsně nad horní roh.
39:05 Kyc sražen k zemi Šmídem. Oba padají, Šmíd se nezvedá.
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:45 V závěru 2. třetiny domácí hodně tlačí. Zatím bez úspěchu.
35:51 Jak jsem psal, tak se taky událo. Malina vystřelil nad vzdálenější nohu.
35:50 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #76 Kryštof Malina, asistoval #25 Vojtěch Vavrečka (2:2)
34:46 První přesilová hra tohoto utkání. Domácí mají šanci srovnat stav.
34:45 Vyloučen hráč #6 Michal Šmíd družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za opakované přestupky
33:56 Ruce rozhodčích nahoře. Pokud nepadne branka, Brno půjde na trestnou.
32:22 Domácí dnes nemají štěstí v koncovce.
31:03 Tlak hostů se vyplatil a Ulman se vzduchu rozděluje stav.
31:02 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Martin Ulman, asistoval #11 Adam Bouška (1:2)
30:00 Mrózek držen v rohu..
24:41 Řezáč využil rozehrávky a okamžitě nahodil na nabíhajícího Vavrečku, který srovnává skóre.
24:40 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #91 Petr Řezáč (1:1)
23:47 Vylegala z nadějné pozice míjí branku.
22:06 Ulmanovi míček utekl kousek od čepele, jinak mohl zakončovat do prázdné branky.
21:06 Dvořák to zkusil nad vzdálenější nohu. Neúspěšně.
20:01 Buly pro Brno.
20:00 Střely na branku po 1. třetině. Slovan - Brno. 13:8
19:42 Ivan sportovně odevzdal míček.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:30 Vavrečka na Malinu, který z první mířil na horní roh, Chrásta připraven.
17:08 Házy si vyjel dlouhý oblou z rohu hřiště a přes několik hráčů vymetl horní roh.
17:07 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #8 Michal Házy, asistoval #68 Tomáš Dvořák (0:1)
16:00 Šance jsou na obou stranách, bohužel zatím bez koncovky.
11:17 Kozelský se z rohu hřiště dostal před Chrástu, který ho v leže vychytal rukou.
08:38 Šmíd z první trefuje pouze nohu Zapletálka.
08:16 Malina tečuje nahozený míček za mantinel.
07:32 Vylegalova nadějná střela. Míček se odrazil od Chrástova ramena a končí za mantinelem.
06:12 Šmíd si projel několik hráčů a pokusil se zakončit. Míček mu bohužel sjel z čepele.
05:20 Zmatek před Chrástovou brankou. Obránci Brna vyhazují míček do rohu, aby se zbavili tlaku.
04:50 Cross na Boušku byl hezký, bohužel jeho zakončení nebylo ideální.
04:02 Kyc pokazil rozehrávku a míček odevzdal útočníkům Brna. Naštěstí svou chybu vzápětí napravil.
02:40 Děček před Chrástovou brankou nedokázal zakončit a jen přehodil branku.
02:18 Vavrečkův pokus od mantinelu. Míček se nedostal ani do brankoviště.
00:55 Nához na Videmana se nepodařil a míček končí v rohu hřiště.
00:01 Buly pro Slovan.
00:00 Vítáme Vás u 24. kola 1. ligy mužů, kde se utká tým domácích TJ Slovan Havířov a tým hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Tyto týmy mezi sebou dělí 3 body v prospěch Brna.