• 59 58:11
    7:8
    (Salava)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 7:8
branky: 10. Tomáš Kucharič, 22. David Dvořák, 24. Petr Číhal, 27. Tomáš Kucharič, 34. Jiří Salava, 51. David Dvořák, 59. Tomáš Kucharič - 3. Kryštof Valenta, 3. Daniel Eremiáš, 4. Mikuláš Plášek, 16. Filip Řehulka, 19. Patrik Chládek, 29. Jan Diviš, 37. Daniel Eremiáš, 41. Daniel Eremiáš; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 1 + Petr Číhal (ZNO) OS:3; využití: 1:0; diváků: 118; zásahy brankářů: Jan Hándl 20 - Martin Petr 29; po třetinách: 1:5, 4:2, 2:1
60:01 Komentář trenéra domácích Libora Šťasty: Dnešní zápas bohužel opět rozhodla 1. třetina, kde jsme inkasovali laciné branky. Od 2. třetiny jsme vyrovnali hru, ale neustále jsme museli dotahovat. Ve 3. třetině jsme se tlačili za vyrovnáním, ale čas ubíhal rychle. Děkujeme soupeři za utkání.
60:01 Komentář trenéra hostů Adama Havránka: Zápas, který odpovídal nastavenému metru od rozhodčích. Extrémně tvrdý a od začátku ve velkém tempu. Jsem rád, že se nám povedla první třetina, která ve finále ukazuje že byla rozhodující. Díky soupeři za hezký zápas.
59:59 Střely za třetí třetinu: Znojmo-12, Kunratice-10
59:45 Znojmo hraje bez brankáře.
58:11 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #53 Jiří Salava (7:8)
57:40 Znojmo hraje tvrdě.
56:15 Ve znojemské hale panuje skvělá atmosféra.
55:48 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
55:35 Střela Kuchariče končí v boční síti brány.
54:10 Znojmo opět kombinuje v přesilové hře.
53:39 Vyloučen hráč #30 Kryštof Valenta družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za blokování florbalky
53:00 Střela Dabergera končí blokem.
51:20 Znojmo tlačí na hostující tým.
50:22 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 David Dvořák, asistoval #53 Jiří Salava (6:8)
50:22 Salava našel Dvořáka a je to 6:8!
49:32 Start má nyní rozehrávku v rohu Znojma. Seběh Eremiáše ale ke gólu nevedl.
48:35 Palát minul o centimetry, Znojmo to ještě zkouší.
47:50 Domácí vytahují napadání, zatím bez úspěchu.
46:20 Teď šel Plaček sám zleva, ale mýjí branku!
45:56 Hándl nyní podržel domácí tým.
44:59 Start v útočném pásmu Znojma, to jim bude vyhovovat.
43:25 Kunraticím dva rychlé vstřelené góly pomohly a utkání mají nyni pod kontrolou.
40:30 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 5:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #70 Daniel Eremiáš, asistoval #99 Michal Strnad (5:8)
40:15 Kucharičova střela snižuje na rozdíl jedné branky.
39:55 Vyloučen hráč #14 Petr Číhal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nesportovní chování
39:55 Vyloučen hráč #14 Petr Číhal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ - osobní trest
38:40 Tento zápas je velice vyrovnaný.
36:30 Faulovaný Palát končí na zemi.
36:15 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 5:7
34:59 Střely ve druhé třetině: Znojmo-15, Kunratice-8
34:55 Znojemský zdravotník musí opět zakročit tentokrát na straně Znojma.
34:20 Řehulka nahání Matouška za bránou.
33:45 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Jiří Salava, asistoval #8 Pavel Palát (5:6)
32:20 Tvrdá hra Znojma končí zraněním hráče Kunratic
31:30 Číhal dnes jako fotbalista odkopává vše, co se mu zaplete pod nohy.
29:45 Ďuriškova šance končí mimo bránu.
28:41 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #46 Jan Diviš, asistoval #42 Patrik Chládek (4:6)
27:10 Jan Hándl dnes ve skvělé formě.
26:40 Znojmo využívá rychlých brejků.
26:20 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #96 Lukáš Matoušek (4:5)
25:10 Kunratice blokují každou střelu Kuchariče.
24:20 Znojmo kombinuje před bránou.
23:01 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #92 Tomáš Kucharič (3:5)
23:01 Znojmo využívá přesilovky a snižuje na 3:5.
22:06 Vyloučen hráč #47 Mikuláš Plášek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
21:19 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 David Dvořák bez asistence (2:5)
21:19 Znojmo snižuje skóre na 2:5.
21:05 Kunratice střídají na míčku.
20:10 Rychlý brejk Kuchariče.
19:59 Střely v první třetině: Znojmo-9, Kunratice-10
19:50 Oba týmy předvádí klidnou hru.
18:40 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #42 Patrik Chládek, asistoval #64 Otakar Prášek (1:5)
18:40 Kunratice nechtějí pustit Znojmo k míčku.
17:20 Znojmo má problém udržet miček.
15:40 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #92 Filip Řehulka bez asistence (1:4)
14:50 Matoušek trefuje blok.
13:30 Kucharičova střela opět končí v rukou brankáře hostů.
12:50 Znojmo se tlačí do brány.
11:20 Šance Kuchariče.
09:57 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #14 Petr Číhal (1:3)
09:02 Znojmo se drží na míčku.
08:31 Vyloučen hráč #68 Jakub Brejcha družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání
07:48 Znojmo kombinuje před bránou.
06:50 Krásná střela Salavy končí v rukou brankáře hostí.
05:40 Kucharičova střela bohužel mimo.
04:40 Skvělý zákrok Hándla.
04:05 Znojmo tlačí na hostující tým.
03:18 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 0:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #47 Mikuláš Plášek, asistoval #84 Ivan Pergler (0:3)
02:40 Hra se přelévá ze strany na stranu.
02:27 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 0:2
02:07 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #30 Kryštof Valenta, asistoval #47 Mikuláš Plášek (0:1)
00:45 Salava trefuje pouze horní tyčku.
00:01 Úvodní buly pro Znojmo.