• 63 62:44
    6:7
    (Emlar)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Jaroměř 6:7p
branky: 5. Martin Ďuriška, 13. Martin Polehňa, 41. Martin Ďuriška, 42. Lukáš Matoušek, 53. Lukáš Matoušek, 58. Petr Číhal - 21. Dominik Emlar, 44. Milan Koubek, 45. Dominik Emlar, 49. Milan Koubek, 53. Patrik Rozkovec, 60. Dominik Emlar, 63. Patrik Rozkovec; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 222; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 20 - Šimon Špaček 17, Dušan Völgyi 12; po třetinách: 2:0, 0:1, 4:5, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
62:44 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Patrik Rozkovec, asistoval #29 Dominik Emlar (6:7)
62:44 Komentář trenéra domácích Libora Šťasty: V dnešním zápase jsme oproti předchozím třem zápasům zlepšili hru do útoku. Bohužel za stavu 4:1 jsme přestali bránit a soupeř toho využil. Na konci jsme sahali po třech bodech a nakonec si soupeř odváží body dva. Je to škoda. Gratuluji soupeřům k vítězství.
62:44 Komentář trenéra hostů Martina Klapky: V dnešním zápase jsme hlavně ve třetí třetině ukázali velkou herní morálku a z nepříznivého stavu jsme dovedli zápas do remízového a nakonec vítězného konce. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům a přejeme všem krásné Vánoce.
62:00 Jaroměř zatím stále na míčku.
60:01 Jaroměř vyhrává úvodní buly prodloužení a hned jde bez gólmana do čtyř.
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Střely Znojma: 15 Střely Jaroměře: 11
59:39 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar, asistoval #9 Vojtěch Výborný (6:6)
59:00 Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
58:14 Jaroměř hraje bez gólmana v šesti.
57:32 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal bez asistence (6:5)
57:15 Kucharičova střela tečována ven z hřiště.
55:27 Bauer výborně zachytává Hejzlarovu střelu.
53:35 Daberger trefuje po Palátově nahrávce pouze boční síť.
52:24 Znojmo dává Jaroměři velice rychlou odpověď na jejich vedení a Lukáš Matoušek srovnává na 5:5
52:22 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #96 Lukáš Matoušek, asistoval #14 Petr Číhal (5:5)
52:02 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:5
51:40 Jaroměř drží míček na své polovině a postupně se dostává do útoku.
50:03 Oba týmy se teď usilovně snaží získat vedení
48:34 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Milan Koubek, asistoval #15 Tomáš Hejzlar (4:4)
47:44 Jaroměř se snaží kombinovat, znojemská obrana tomu ale zatím úspěšně zabraňuje.
45:52 Po Číhalově prudké střele se vydává Jaroměř do rychlého protiútoku.
45:00 Jaroměř dostává Znojmo lehce pod tlak a snaží se vyrovnat.
44:22 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:3
43:38 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Milan Koubek, asistoval #8 Jan Hrobský (4:2)
42:00 Dnešnímu utkání přihlíží 222 diváků.
41:22 Timeout TJ Sokol Jaroměř
41:22 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:1
41:22 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Dušan Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř
40:28 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #33 Martin Ďuriška, asistoval #4 Michal Částek (3:1)
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Jaroměř.
39:59 Střely Znojma : 7 Střely Jaroměře : 5
39:54 Po pěkné kombinaci Krejčířova střela trefuje boční síť.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:56 Oba týmy hrají v plném počtu.
37:23 Matouškova střela trefuje pouze gólmana.
36:17 Tři hráči vyloučeni, Znojmo má přesilovku 4 na 3
35:54 Vyloučen hráč #14 Petr Číhal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
35:54 Vyloučen hráč #72 Jakub Kárník družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
35:54 Vyloučen hráč #29 Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
35:40 Jaroměř se snaží udržet na znojemské polovině
34:20 Ďuriškova střela také zblokována.
33:39 Dvořák se sám dostává na útočnou polovinu, ale soupeř sráží střelu do rohu.
32:15 Hejzlarova střela letí mimo znojemskou branku.
31:00 Krejčíř se v útočné polovině snaží dostat k zakončení, nakonec trefuje Špačka přímo do hrudi.
29:09 Bauer výborně zachytává protiútok soupeřů.
27:45 Veselí pálí nebezpečnou střelu přímo do hrudi Špačka.
25:58 Jaroměř teď nebezpečně zasypává znojemskou bránu střelami, Znojmo ale zvládá útoky hasit.
24:49 Částek se probojoval od své brány až na soupeřovu polovinu, bohužel ale trefuje jen horní tyč.
23:25 Vlčkova střela proletěla těsně okolo levé tyčky.
22:00 Kucharič a Matoušek vytlačují obranu Jaroměře a nepouští je na svou polovinu.
20:15 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
20:15 Přesilovka končí úspěšně pro Jaroměř, dává první gól v tomhle zápase.
20:01 Úvodní buly druhe třetiny vyhrává Jaroměř
19:05 Vyloučen hráč #96 Lukáš Matoušek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:22 Jaroměř se drží v útočné polovině.
16:40 Jaroměř se postupně prokousává znojemskou obranou, zatím ale bez gólu.
14:58 Jaroměř se i ve čtyřech lidech dokázala dostat do veliké šance.
13:28 Vyloučen hráč #10 Milan Koubek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
13:15 Blizňákova střela sražena.
12:26 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #3 Martin Polehňa, asistoval #8 Pavel Palát (2:0)
12:04 Rozkovcova střela jen těsně míjí bránu Znojma.
10:53 Jaroměř v nebezpečné šanci, ale obránci Znojma spolu s Bauerem si s ní dokázali poradit.
09:56 Polehňovu dorážku Špaček opět zachytává.
09:00 Znojmo se drží na míčku.
07:10 Polehňa míří sám na bránu, ale golman Jaroměře si s tím s klidem poradil.
06:20 Jaroměř se težce dostává přes obranu Znojma
04:46 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #33 Martin Ďuriška bez asistence (1:0)
04:46 Ďuriška na půlce získává míček a svým nájezdem na bránu posouvá Znojmo do vedení.
03:33 Dabergrova střela zastavena už na půlce.
02:29 Oba týmy se snaží neudělat první chybu.
01:20 Šance Znojma zblokována před bránou.
00:01 Úvodní buly vyhrává Znojmo