Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC Štíři Č. Budějovice - HEROS Florbal Chomutov 9:8p
branky: 7. Michal Matějček, 8. Tomáš Hanák, 29. Václav Hejplík, 37. Jan Králík, 40. Matyáš Müller, 44. Jan Králík, 56. Tomáš Hanák, 57. Jan Králík, 64. Tomáš Hanák - 18. Daniel Kučera, 27. Ondřej Halej, 34. Tadeáš Melíšek, 39. Tadeáš Melíšek, 42. Tadeáš Melíšek, 50. Daniel Kučera, 54. Tomáš Novotný, 59. Erich Kellermann; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:1 + Ondřej Šarša (CHM) 5; využití: 2:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Josef Macek 30 - Jan Vlček 25; po třetinách: 2:1, 3:3, 3:4, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích: K vítězství nás dovedl výborný týmový výkon. V 1. třetině jsme byli lepší, poté se hra vyrovnala. Pro nás důležité 2 body ale 1 bod jsme tady kvůli taktickým chybám nechali.
65:00 Komentář trenéra hostů: Trestuhodně nedisciplinovaný výkon, kterým jsme posadili soupeře na koně. Dnes absolutně zasloužená porážka. Díky soupeři, pořadatelům a divákům.
65:00 Ukončení prodloužení
63:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #75 Tomáš Brožek (9:8)
63:47 Tomáš Hanák rozhoduje dnešní utkání!
63:16 Hejplík vyslal jedovatou střelu, na poslední chvíli ji ale hostujíí golman vyrazil
62:36 Vyloučen hráč #28 Petr Linc družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání
58:50 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 8:8
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #10 Erich Kellermann, asistoval #19 Jakub Štěrba (8:8)
58:40 Velmi vyhrocená třetina v podání obou týmů
57:35 Chomutov zkouší hru v šesti
56:59 Timeout HEROS Florbal Chomutov
56:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #77 Tomáš Hanák (8:7)
56:59 Krásnou kombinační akci zakončenou gólem předvádí domácí
56:33 Štíři dokázali ubránit přesilovku Chomutova
55:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #7 Michael Kudláček (7:7)
55:40 Hanák doráží Kudláčkovu střelu a vyrovnává tak dnešní utkání!
54:19 Vyloučen hráč #6 Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
53:29 Fanoušci obou týmu se teď přeřvávají navzájem
53:27 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 6:7
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný bez asistence (6:7)
51:19 Melíšek teď táhlou střelou trefuje jen Macka. který si připisuje další skvělý zákrok v tomto utkání
49:26 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 6:6
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #15 Daniel Kučera, asistoval #33 Vojtěch Bernas (6:6)
49:26 A máme tu znovu vyrovnáno! Do odkryté brány se trefil Kučera
48:14 Výborný zákrok hostujícího brankáře
47:38 Drobiš vytvořil tutovku pro Hanáka, ten ale bránu minul
47:11 Linc si obešel krásně hráče, pak ale zakončil vysoko nad
46:40 Štíři teď předvádějí krásný kombinační florbal
43:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:5
43:57 Hanák nahrál na Králíka, který kličkou trefil prázdnou bránu a zvýšil tak stav utkání na 6:5
42:15 Štíři v plném počtu
41:49 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 5:5
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #19 Jakub Štěrba (5:5)
40:08 Vyloučen hráč #24 Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
40:08 Vyloučen hráč #84 Ondřej Šarša družstva HEROS Florbal Chomutov na 5 minuty za hrubost
39:59 Střely ve 2. třetině: domácí- 11. hosté-13
39:38 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:4
Vlastní branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #8 Matyáš Müller (5:4)
38:38 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #84 Ondřej Šarša (4:4)
38:38 Šarša našel volného Melíška, který zakončil do prázdné brány
36:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #24 Ondřej Havelka (4:3)
36:47 Havelka vybojoval míček na půlce hřiště, poslal nahrávku na Králíka a ten si krásně obešel hostujícího golmana. A zvyšuje tak stav ukání na 4:3
28:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #12 Václav Hejplík, asistoval #77 Tomáš Hanák (3:2)
26:36 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #33 Vojtěch Bernas (2:2)
07:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #97 Vít Strouhal (2:0)
07:41 Strouhal krásně našel Hanáka před bránou, který nekompromisně zakončil pod víko backhandem
06:36 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Michal Matějček bez asistence (1:0)
05:51 Strouhal teď překazil akci Chomutova a zachránil tak domácí Štíry
04:31 Ze standartní situace Králík trefuje jen tyčku
03:12 Hanák si neporadil s Vlčkem
01:06 Králík ze samostatného úniku trefuje pouze hostujícího brankáře
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu pro domácí