Dominik EMLAR
  • 60 59:50

osobní trest

HEROS Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř 7:4
branky: 18. Petr Pastor, 28. Tomáš Novotný, 38. Jakub Štěrba, 43. Tadeáš Melíšek, 50. Tadeáš Melíšek, 57. Tadeáš Melíšek, 58. Tadeáš Melíšek - 15. Pavel Kotrč, 17. Tomáš Hejzlar, 25. Milan Koubek, 42. Vojtěch Výborný; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:7 + Dominik Emlar (JAR) OS; využití: 0:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 14 - Jiří Veinfurter 33; po třetinách: 1:2, 2:1, 4:1
60:00 Komentář trenéra hostů p. Martin Klapka: Dnes jsme našimi hloupými chybami věnovali soupeři zápas, který jsme měli jinak dobře rozehraný. Děkuji soupeři za zápas a divákům za atmosféru.
59:59 Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Náročné utkání proti houzevnatemu soupeři. Chválím našeho brankáře, který předvedl výborný výkon. Jsem rád za tři body. Díky soupeři a divákům.
59:59 Střely po poslední třetině byli Chomutov: 15 a Jaroměř: 5.
59:50 Vyloučen hráč #29 Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř - osobní trest
59:50 Vyloučen hráč #29 Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
59:12 Vyloučen hráč #25 Milan Koubek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
58:25 Jaroměř hraje již delší dobu v šesti hráčích, ale nedaří se jim přes mnohé šance střelit gól.
57:12 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 7:4
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek bez asistence (7:4)
57:12 Jaroměř již hraje přes 30sekund bez brankáře a zatím se jim hluboce nedaří.
56:59 Dnešní utkání sleduje 180 úžasných a také fandících diváků!
56:42 Timeout TJ Sokol Jaroměř
56:42 Time skončil a tým hostů se tváří napjatě ke hře.
56:06 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 6:4
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #24 Jakub Holovej (6:4)
56:06 Melíšek dnes již po třetí skóruje. Tentokrát mu musíme věnovat úžasného potlesku.
54:13 Hráči létají z jedné strany na druhou.
53:27 Na prostředku rozehrál tým Jaroměře, ale domácí to ohlídali.
51:57 Souboj v levém rohu u hostů se stal nadějí na gól pro team Jaroměř, ale při střele minul.
50:59 Koubek obehrál dva hráče z domácího týmu, ale ke střele se už nedostal.
49:54 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 5:4
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #13 Tomáš Novotný (5:4)
49:54 Melíšek dnes již po druhé snižuje.
49:04 Chomutov své přesilovky bohužel nevyužil a tak si vede na straně domácích tým hostů.
48:38 Chomutov musel odhodit míček, protože potřebovali nutně vystřídat.
47:35 Hosté své přesilovky promarnili tak uvidíme jak svou přesilovku povede domácí tým.
47:01 Vyloučen hráč #89 Pavel Kotrč družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
46:46 Hosté začali presovat hráče domácího týmu, ale své přesilovky promarnily.
45:53 Vyloučen hráč #10 Erich Kellermann družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
44:53 Domácí mají spoustu šancí a však je nedokážou využít k dobrému.
43:50 Grener se svojí zářivou střelou těsně minul branku.
43:19 Šarša s každou šancí střílí na bránu, ale netrefuje.
42:59 Hra napínavě probíhá na hracím pásmu hostů.
42:41 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 4:4
42:41 Domácí se dlouho nenechali a Holovej se svojí přihrávkou na Melíška co se svojí jedovatou střelou vyrovnal skóre.
41:35 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Vojtěch Výborný, asistoval #11 Tomáš Černý (3:4)
41:35 Nejdřív tyčka a pak jasný gól pod brankářem Štěpánkem prohodil pan Vojtěch.
40:35 Hráči běhají z jedné strany na stranu.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál poprvé tým Jaroměř.
39:59 Střely po druhé třetině jsou pro Chomutov: 15 Jaroměř: 5.
39:31 Napětí stouplo a to ne jen u publika, ale i u domácího a hostujícího týmu.
37:15 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #84 Ondřej Šarša (3:3)
37:15 Přeci jen se podařilo Chomutovu snížit a taky vyrovnat skóre.
36:21 Hosté v této druhé třetině mají jasno a to tak že si zahrají pouze na své straně.
35:21 Chomutov v přesilovce nemá moc šancí, ale míček si stále drží.
34:13 Vyloučen hráč #18 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
33:08 Hosté sebrali míček, ale domácí si ho hnedka vybojovali v souboji u domácí brány.
32:15 Hosté v napětí ztrácí nervy a začínají útočit a však úplně marně.
30:58 Vypadá to, že dnes se již hosté na stranu domácího týmu nedostanou.
29:10 Hostům se podařilo po delší chvíli dostat na stranu domácích, ale dlouho tam nezůstali.
28:48 Hosté už delší chvíli nemají šance dostat se na stranu domácího týmu.
27:58 Chomutov tentokrát využil úžasným způsobem své přesilovky a začal snižovat.
27:41 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #37 Daniel Grener (2:3)
27:41 Tomáš se kličkou dostal přes hráče a snižuje nám na 2:3.
26:37 Velmi silná hra se odehrává na straně hostů.
26:08 Vyloučen hráč #30 Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
26:08 Hostům se začalo na trestné velmi líbit.
25:47 Jaroměř musela z nouze vyhodit míček, aby mohli vystřídat.
24:48 Domácí střílí jednu za druhou, ale Veinfurter je nenechává propadnout.
24:21 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #25 Milan Koubek, asistoval #4 Patrik Horčička (1:3)
24:21 Domácím se přestalo dařit, ale stále to nevzdávají.
22:38 Již od začátku hrajeme na obranném poli hostů.
21:50 Domácím se nepodařilo opět využít své druhé přesilovky a však nepromarnily svých šancí.
21:27 Chomutov obětovně střílí jednu střelu za druhou.
20:59 Chomutov začal hrát hlavou a zatím se jim daří.
20:15 Už od začátku domácí těžce presují na hosty.
20:01 Úvodní buly ve druhé třetině vyhrává Chomutov.
19:59 Střely po první třetině Chomutov: 10 Jaroměř: 8
19:40 Vyloučen hráč #8 Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
19:31 Poslední minuta probíhala na straně hostů.
17:44 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #78 Petr Pastor, asistoval #28 Petr Linc (1:2)
17:44 Linc úžasně přihrál Pastorovi a ten se svojí naočkovanou střelou snižuje na 1:2.
16:54 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Tomáš Hejzlar, asistoval #29 Dominik Emlar (0:2)
16:27 Kučera prošel obranným pásmem hostů a však ho štěstí opustilo.
15:05 Domácí nevyužily své přesilovky.
14:04 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #89 Pavel Kotrč bez asistence (0:1)
14:04 Kotrč v oslabení otevřel brankový účet a skóruje 0:1.
12:58 Chomutov má k dispozici přesilovou hru.
12:57 Vyloučen hráč #11 Tomáš Černý družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
12:47 Štěpánek pořádně vychytal střelu hostů.
12:05 Linc přihrál Šaršovi a ten se svojí jedovatou střelou těsně minul.
10:26 Grener úžasně vychytal střelu od Vojtěcha.
09:39 Emlarovo střela byla těsně vedle.
08:54 Hra se pohybuje ze strany na stranu.
07:44 Hosté poprvé vystřelily, ale Štěpánek ji nepustil.
06:57 Hostům se nedaří projít přes domácí.
05:53 Melíšek proběhl hřištěm, ale střela neprošla.
04:25 Domácím se nedaří dostat do pásma hostů.
03:25 Úžasnou bitvu před bránou hostů předvedl Holovej.