13:4
    Anna BĚHOUNKOVÁ
    (Sedláčková)

FBC Ossiko Třinec - SK Jihlava 13:4
branky: 10. Vladimíra Skalíková, 11. Adéla Šibrová, 17. Lenka Šnajdrová, 27. Lenka Šnajdrová, 28. Tereza Martynková, 29. Adéla Šibrová, 29. Tereza Martynková, 36. Zuzana Mieszek, 37. Adéla Šibrová, 42. Natálie Kawuloková, 49. Petra Bieleszová, 53. Pavla Kajfoszová, 59. Petra Bieleszová - 3. Tereza Sedláčková, 9. Tereza Sedláčková, 30. Iva Váňová, 60. Anna Běhounková; rozhodčí: Lukáš Toman - David Zotyka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 23 - Martina Miksová 30; po třetinách: 3:2, 6:1, 4:1
60:01 Komentář hostujícího týmů Komendy: Začátek zápasu se nám podařil a hráli to co potřebovali. Dále moc nestačili tempu zápasu a nezvládli si pohlídat některé situace. Děkujeme soupeři
60:01 Komentář domácího trenéra Martina Czeczotky: Dnešní zápas byl jak na houpačce. Do zápasu jsme nastoupili úplně špatně, asi jsme si mysleli, že ten zápas se vyhraje za nás. Po zvednutí hlasu holky začaly fungovat a zápas jsme překlopili na naši stranu. Už se těšíme na Hradec, Díky soupeři za zápas.
59:59 Střely domácích: 14 Střely hostujících: 8
59:13 GÓL SK Jihlava! 13:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #77 Anna Běhounková, asistoval #16 Tereza Sedláčková (13:4)
58:33 GÓL FBC Ossiko Třinec! 13:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #7 Zuzana Mieszek (13:3)
55:34 Hráčka Markéta Konderlová vystřelila ŽILETKU!!!
52:43 GÓL FBC Ossiko Třinec! 12:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #77 Pavla Kajfoszová, asistoval #7 Zuzana Mieszek (12:3)
51:22 Třinec nevyužívá svojí druhou přesilovku.
49:22 Vyloučen hráč #14 Nikola Jandátová družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:22 Třinec začíná druhou přesilovou hru domácího týmu.
48:37 GÓL FBC Ossiko Třinec! 11:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (11:3)
41:08 GÓL FBC Ossiko Třinec! 10:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #18 Natálie Kawuloková, asistoval #40 Adéla Šibrová (10:3)
40:01 Úvodní buly vyhral tým FBC Ossiko Třinec.
39:59 Střely domácích: 20 Střely hostujících: 9
36:15 GÓL FBC Ossiko Třinec! 9:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #15 Sabina Zoubková (9:3)
35:34 GÓL FBC Ossiko Třinec! 8:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #7 Zuzana Mieszek, asistoval #32 Vladimíra Skalíková (8:3)
29:41 GÓL SK Jihlava! 7:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #10 Iva Váňová, asistoval #11 Kristýna Syslová (7:3)
29:41 Jihlava furt bojuje.
28:58 Třinec navyšuje svoje skóre zápasu.
28:57 GÓL FBC Ossiko Třinec! 7:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #10 Markéta Konderlová (7:2)
28:50 GÓL FBC Ossiko Třinec! 6:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #44 Eliška Zetková (6:2)
27:38 GÓL FBC Ossiko Třinec! 5:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #17 Michaela Turoň (5:2)
27:38 Martynková po sólové šanci trefuje levý růžek brány.
26:20 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #70 Lenka Šnajdrová, asistoval #7 Zuzana Mieszek (4:2)
26:08 Bieleszová trefuje druhou tyčku.
24:55 Bieleszová trefuje horní tyč.
23:27 Vyloučen hráč #18 Michaela Boháčková družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
23:27 Začíná první přesilovka domácího družstva.
20:01 Úvodní buly vyhrál tým SK Jihlava.
19:59 Střely domácích: 9 Střely hostujícíh: 7
19:02 Wojnarová netrefuje z první bránu.
16:43 GÓL FBC Ossiko Třinec! 3:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #70 Lenka Šnajdrová, asistoval #32 Vladimíra Skalíková (3:2)
13:39 Skončilo první oslabení domácího družstva.
11:39 Vyloučen hráč #14 Petra Bieleszová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání
11:39 Začalo první oslabení domácího družstva.
10:34 Hra se přelívá na obě strany.
10:01 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:2
10:01 Třinec vyrovnává utkaní.
09:19 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #32 Vladimíra Skalíková, asistoval #70 Lenka Šnajdrová (1:2)
09:19 Třinec snižuje vedení Jihlavy na jedno brankové.
08:30 GÓL SK Jihlava! 0:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #16 Tereza Sedláčková bez asistence (0:2)
08:30 Jihlava odskakuje do dvou brankového vedení.
02:10 GÓL SK Jihlava! 0:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #16 Tereza Sedláčková, asistoval #10 Iva Váňová (0:1)
01:05 Martynková hledala před bránou volnou Nogawczykovou ale netrefuje balón.
00:30 Třinec je aktivnější od začátku třetiny.
00:01 Úvodní buly vyhral tým FBC Ossiko Třinec.