• 57 56:35
    2
    Vanesa BAŠOVÁ

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Dobruška 4:7
branky: 1. Lucie Krýslová, 13. Lucie Krýslová, 23. Monika Macháčková, 24. Lucie Krýslová - 7. Jitka Fleglová, 16. Kateřina Poláčková, 33. Magdaléna Bašová, 42. Magdaléna Bašová, 51. Jitka Fleglová, 53. Magdaléna Bašová, 57. Nikola Čížková; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Ondřej Vašátko; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Veronika Šmídová 23 - Dominika Flídrová 18; po třetinách: 2:2, 2:1, 0:4
60:00 Komentář trenéra hostů J. Černého 2/2:Zbytečně moc vyloučení a výborný výkon domácí gólmanky měl podíl na tom, že se nám nepodařilo rozhodnout dříve. Díky za zápas, fanouškům za podporu a přeji hezké Vánoce všem.
60:00 Komentář trenéra hostů J. Černého 1/2: Dnes to byl od nás výborný a vyrovnaný výkon skoro po celý zápas. Škoda jen nezachycení začátku první a druhé třetiny, kdy jsme soupeře nechali lacino skórovat. Jinak si myslím, že jsme utkání zvládli a trpělivou hrou jsme ho dotáhli do vítězného konce
59:59 Komentář trenéra domacích M. Krýsla: Od nás konečně zlepšení v koncovce. Osvědčil se nám hned na začátku napadavý styl hry, jen škoda, že jsme ve třetí třetině už fyzicky nestíhali. Děkujeme soupeři za pěkné utkání a domácím fanouškům, kteří nás táhli až do konce.
56:35 Vyloučen hráč #14 Vanesa Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:28 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
56:15 GÓL FBC Dobruška! 4:7
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #7 Nikola Čížková, asistoval #12 Magdaléna Bašová (4:7)
55:48 Čubová další neuvěřitelný zákrok
54:21 Rtyně v této své přesilové hře často ztrácí balonek
53:05 Vyloučen hráč #27 Nikola Andršová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za blokování florbalky
52:41 GÓL FBC Dobruška! 4:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová bez asistence (4:6)
51:08 Dobrušku tento gol probudil a stává se o to útočnější
50:03 GÓL FBC Dobruška! 4:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová, asistoval #12 Magdaléna Bašová (4:5)
49:09 Rtyně v čas své přesilové hry drží míček na svých čepelích
48:29 Vyloučen hráč #24 Kateřina Poláčková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hra rukou
47:42 Rtyni krásně vychází její obranný systém
45:13 Hráčky více využívají svá těla v soubojích
43:31 Rtyně vypustila krásnou střelu, která těsně mine brankovou čáru
42:38 Vyloučen hráč #58 Nell Mičánek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
41:09 GÓL FBC Dobruška! 4:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #20 Jitka Fleglová (4:4)
40:20 Dobruška se drží na balonku a dostává se do šancí
36:40 Dobruška představuje techniku, zatímco domácí běhavost a útočnost
35:50 Hejnová stíhá střelou odpojit i časomíru na stole
34:47 Golmanka hostí zachraňuje svuj tým od golu
34:00 Hráčky si stíhají při hře i 'vyměňovat názory'
32:12 GÓL FBC Dobruška! 4:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová bez asistence (4:3)
32:11 Čubová ukazuje neuvěřitelný zákrok, tleskáme! Bohužel si domácí obrana nezvládá pohlídat druhou stranu brány a akce i tak končí golem pro hostí
31:26 Rtyně se dostává k dalším střelám, které končí mimo bránu
30:33 Hra se přerývá ze strany na stranu
29:23 Rtyně se dostává před bránu hostí, golmanka zastavuje
28:43 Jde vidět, že agrese v obou týmech i kotlích roste
27:38 Vyloučen hráč #20 Markéta Sedláčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
27:37 Zatímco hrozí vyloučení domácím hostí zkouší powerplay v 6
25:57 Utkání bere nečekané obrátky v podobě 2 golu domácích a vyloučení hostí. Ozývají se rozhořčené tony jak hráček hostí, tak i jejich fanoušku
25:01 Vyloučen hráč #7 Nikola Čížková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
23:58 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Lucie Krýslová, asistoval #20 Markéta Sedláčková (4:2)
22:42 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #19 Monika Macháčková, asistoval #18 Lucie Hejnová (3:2)
22:27 Máme tu další hrubší hru při mantinelu ze strany hostí
22:02 Čubová má opravdu co dělat
21:06 Dobruška stále tlačí na bránu domácích
20:14 Už v prvních vteřinách má Dobruška šanci na gol, zastavuje Čubová
17:46 Rtyně drží při své přesilové hře míček na své straně, žádná větší šance se ovšem neobjevuje
15:56 Vyloučen hráč #44 Adéla Vávrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
15:20 GÓL FBC Dobruška! 2:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková bez asistence (2:2)
15:02 Jako první za mantinelem dnes končí Sedláčková z týmu domácích
14:01 Romančáková se dostává do další šance, nakonec se rozhoduje přihrát míček spoluhráčce, která ho nedokáže zpracovat a gol se nekoná
13:21 Rtyně se drží převážně na balonku
12:10 Rtyně představuje nejjednodušší golovou situaci, výhoz od golmanky a následné posunutí do brány
12:09 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
11:50 Ozývají se i fanoušci hostujícího týmu
11:16 Máme tu první narušení mantinelu při souboji
10:23 'Orel Rtyně!'...ozývá se z tribuny
09:38 Míček se přerývá z domácí stranu k hostím a zpět
06:42 Míček se dostává přes domácí obranu a Čubová není schopna přes clonu míček zareagovat. Gol pro hostí
06:41 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová, asistoval #17 Diana Peterová (1:1)
05:56 Rtyně další šance při běhu na bránu, zastavuje golmanka
04:35 Dobruška prozatím vládne míčku a Rtyni k němu moc nepouští
03:59 Dobruška neotálí a hned se snaží Rtyni dostat krásnými šancemi.
00:54 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Lucie Krýslová z trestného střílení (1:0)
00:53 Romančáková zastavena faulem při běhu na bránu Dobrušky. Protivnicím to vrací v podání proměnění trestného střílení
00:09 Jako první se míčku objevuje tým domácích