• 57 56:49
    4:2
    Veronika DĚDKOVÁ

Florbal Vsetín - SK Jihlava 4:2
branky: 6. Nikola Veselá, 18. Eva Urbášková, 50. Nikol Šobáňová, 57. Veronika Dědková - 1. Tereza Slavíková, 42. Markéta Jašková; rozhodčí: Vojtěch Duda - Tomáš Olbert; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková 34 - Martina Miksová 38; po třetinách: 2:1, 0:0, 2:1
59:59 Komentář trenéra domácích: Dnes oproti včerejšku divný zápas. Nehráli jsme dobře a Jihlava si dnes rozhodně zasloužila body. Děkujeme za hru a přejeme šťastnou cestu domů.
59:59 komentář trenéra hosti Komendy: Po včerejším zápasu výrazné zlepšení a jen škoda závěru zápasu, kde jsme si nedokázali pohlídat střed hřiště a to rozhodlo. Děkujeme soupeři
59:59 Střely po třetí třetině:19:16.
58:21 Ištvánková opět parádní zákrok.
57:30 Dědková prostřelila vše co jí stálo v cestě a zvyšuje na 4:2.
56:49 GÓL Florbal Vsetín! 4:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #19 Veronika Dědková, asistoval #22 Sára Seevaldová (4:2)
51:00 Omlouváme se za technické problémy, WIFI.
49:20 GÓL Florbal Vsetín! 3:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Nikol Šobáňová, asistoval #11 Gabriela Mandíková (3:2)
42:30 Hra se přelévá ze strany na stranu.
41:33 GÓL SK Jihlava! 2:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #96 Eliška Kučerová (2:2)
39:59 Dnešní utkání sleduje 12 diváků.
39:59 Střely po druhé třetině:9:7.
37:00 Sedláčková padá za mantinel.
34:25 Vsetín už přes tři minuty kombinuje na pulce hosti, a nedaří se jim navýšit skore.
31:16 Gajdošová z golové pozice přestřeluje.
28:23 Seevaldová trefuje horní tyč.
27:58 Dědková trefuje horní tyč.
26:20 Veselá vybojovala míček na pulce hosti a byla z toho golová šance domácích která dopadla dobře pro Jihlavu.
22:50 Ištvánková si připisuje už třetí perfektní zákrok v druhé třetině.
19:59 Střely po první třetině:14:13.
17:45 GÓL Florbal Vsetín! 2:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #22 Sára Seevaldová (2:1)
16:20 Marečková tvrdě poslala za mantinel Sedlačkovou Terezu.
12:50 Ištvánková zlikvidovala 100% gool.
11:16 Hra se přelévá ze strany na stranu.
09:20 Šobáňová pálí z otočky přímo do Miksové.
08:14 Ištvánková perfektní zákrok.
06:30 Marečkové chyběl kousek od golu.
05:46 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #68 Nikola Veselá, asistoval #55 Eva Gajdošová (1:1)
05:46 A je vyrovnáno.
03:56 Vsetín kombinuje na půlce Jihlavy a ta pečlivě brání.
01:56 Sedláčková poslala k zemi hostující hráčku.
01:00 Seevaldová trefuje horní tyč mohlo být srovnáno.
00:07 GÓL SK Jihlava! 0:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #3 Tereza Slavíková bez asistence (0:1)