2

3.

série

IBK Hradec Králové - FBC Ossiko Třinec 5:6pn
branky: 20. Markéta Dohnalová, 23. Kristýna Gocová, 30. Eliška Buchalová, 31. Eliška Buchalová, 60. Kristýna Gocová - 14. Petra Bieleszová, 32. Tereza Mikulová, 49. Pavla Kajfoszová, 53. Klára Hrobařová, 54. Zuzana Mieszek, N Jana Nogawczyková; rozhodčí: David Kytler - Daniel Ondráček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Adéla Špačková 17 - Dagmar Šteglíková 15; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:3, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Ossiko Třinec hráč #27 Jana Nogawczyková a vstřelil rozhodující gól (5:6).
3 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Hradec Králové hráč #75 Natálie Žídková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Ossiko Třinec hráč #14 Petra Bieleszová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Hradec Králové hráč #60 Jitka Romančáková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Ossiko Třinec hráč #40 Adéla Šibrová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Hradec Králové hráč #98 Eliška Buchalová , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Ukončení prodloužení
65:00 Hráčkami utkání byly po zásluze zvoleny obě brankářky: Za tým hostí 38 Dagmar Šteglíková. Za domácí tým 32 Adéla Špačková.
65:00 Komentář domácího trenéra Josefa Janečka: Dnes od holek perfektní výkon. Bohužel v náš neprospěch hovoří důraz před oběma brankami, to nás ve výsledku stálo dva body. Ale pojďme pozitivně, velká pochvala pro holky za nasazení a hru až do konce, z toho mám radost. Díky soupeři za zápas, rád bych ho hrál co týden.
65:00 Komentář hostujícího trenéra Jiřího Kajfosze: 'Prokoučovaný začátek druhé třetiny nás dnes stál 3 body. Beru to na sebe, naše nesmyslné napadání jsem měl zarazit dříve. Holky ale předvedly obrovský morál a zvládly zápas otočit. Bohužel jsme Hradci nadělili předčasný dárek k vánocům minutu před koncem, ale aspoň to bude na konci sezóny zajímavější :). Děkuji za zápas.'
64:59 Vzhledem k tomu, že v prodloužení branka nepadla, uvidíme penaltový rozstřel.
63:07 Trestné střílení družstva FBC Ossiko Třinec neproměnil #70 Lenka Šnajdrová.
60:00 Zahájení prodloužení
59:01 Timeout IBK Hradec Králové
59:01 GÓL IBK Hradec Králové! 5:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #2 Kristýna Gocová bez asistence (5:5)
59:01 Gocová neuvěřitelně dává gól po zemi v poslední minutě utkání.
56:15 Romančáková s Buchalovou šly samy na branku, Romančáková nahrávala před branku Buchalové, která nakonec balónek netrefila.
53:10 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:5
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #7 Zuzana Mieszek, asistoval #18 Natálie Kawuloková (4:5)
53:10 Hostují hned střílí další gól.
52:52 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:4
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #66 Klára Hrobařová, asistoval #40 Adéla Šibrová (4:4)
52:52 Hrobařová nahrává z rohu Zetkové, která střílí gól.
52:02 Némethová prudce střílí, ale balónek se vyhýbá brance.
48:06 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #77 Pavla Kajfoszová, asistoval #32 Vladimíra Skalíková (4:3)
44:17 Vyloučen hráč #8 Karolína Franková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání
43:11 Kozlová zkouší dorážet míček do branky, ale minula.
39:23 Domácí zatím brání velmi dobře přesilovku hostujících.
38:01 Vyloučen hráč #70 Simona Némethová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
37:40 Nához Romančákové přes celé hřiště končí v rukou Šteglíkové.
36:19 Komická situace před brankou, kdy se Buchalová neměla kam uhnout před střelou Miholové.
32:40 Gocová opět zahazuje protihráče za mantinel. Ukazuje sportovní chování a pomáhá jí vstát.
31:16 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #72 Tereza Mikulová bez asistence (4:2)
31:16 Střela Mikulové unikla Špačkové mezi prsty a je z toho gól.
30:43 Timeout FBC Ossiko Třinec
30:43 GÓL IBK Hradec Králové! 4:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #98 Eliška Buchalová, asistoval #35 Anna Miholová (4:1)
30:43 Buchalová tentokrát šla sama na bránu a zakončila to opět krásným gólem.
29:19 GÓL IBK Hradec Králové! 3:1
29:19 MIholová a Buchalovou šly ve dvou samy na branku a krásnou střelou akci zakončila Buchalová.
29:05 Řezníčkova se pere u mantinelu o balónek.
26:18 Gocová zahodila za mantinel Nogawczykovou.
24:10 Miholová zblokovala střelu Šibrové.
22:40 GÓL IBK Hradec Králové! 2:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #2 Kristýna Gocová, asistoval #18 Adéla Kozlová (2:1)
22:40 Hvězdná dvojice Gocová a Kozlová předvedly krásnou akci zakončenou gólem po zemi mezi nohy golmanky.
21:08 Romančáková si málem dala vlastní branku, nakonec přeběhla celé hřiště, golmanka Šteglíková ale chytá.
19:21 GÓL IBK Hradec Králové! 1:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #98 Eliška Buchalová (1:1)
19:21 Dohnalová z dorážky dává gól.
18:10 Opět střela domácích končí v rukou Šteglíkové.
17:40 Domácí střílí co to jde, ale míček se jim nepodařilo dostat do branky.
15:45 Buchalová opět v akci, kdy šla sama na branku, avšak míček v síti neskončil.
15:10 Šteglíková chytá nebezpečnou střelu Buchalové.
13:26 GÓL FBC Ossiko Třinec! 0:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová bez asistence (0:1)
13:26 Střela Bieleszové tentokrát našla branku.
12:13 Domácí byli lehce rozhozeni z výroku rozhodčích, takže pořádně nestihli postavit zeď, Špačková se štěstím chytá.
10:49 Prudká střela Bieleszové minula bránu.
10:01 Šibrová teď šla sama na bránu, ale Špačková si počkala a střelu chytá.
09:10 Špačková výborně zasáhla proti střele Frankové.
08:01 Řezníčková se nyní srazila s Martynkovou a obě skončily na zemi.
06:41 Hra je zatím velice vyrovnaná.
05:35 Zetková opět rozjíždí svou sprintérskou kariéru.
04:40 Střela Žídkové končí za mantinelem.
03:19 Hra začíná být velice agresivní, ostatně jako každý zápas s tímto soupeřem.
01:38 Třinec se teď dostal do střelecké šance, domácí hráčka Dohnalová však sbírá balónek.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým domácích.
00:00 Dobré odpoledne, vítáme vás u dnešního zápasu 12. kola první florbalové ligy že.