7:3
    Daniel CABEJŠEK
    (Kotouček)

FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa 7:3
branky: 10. Jakub Buršík, 17. Pavel Čihák, 37. Filip Forman, 47. Filip Forman, 59. Jakub Šárka, 60. Jakub Buršík, 60. Daniel Cabejšek - 11. Daniel Štěrba, 27. Milan Tichý, 40. Jakub Karel; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 143; zásahy brankářů: Michal Kotouček 13 - Jan Dvořák 18; po třetinách: 2:1, 1:2, 4:0
60:00 Třetí třetina se domácím povedla a z tohoto zápasu si odnáší tři body. Nutno podotknout, že místy byla Lípa lepší.
60:00 Komentář trenéra domácí Michala Jedličky: Dnešní zápas byl hodně těžký a napínavý až do konce. My jsme dneska nezahráli perfektní zápas. Nedařilo se nám přehrávat soupeře, který byl po celou dobu nebezpečný a objektivně si dnes mohl dojít pro body. Nakonec jsem rád za tři body a i za to, že jsme divákům udělali radost na konci zápasu, kdy jsme vstřelili branky.
60:00 Komentář trenéra hostí Lenky Bartošové: Dnešní zápas rozhodli naše hloupé vyloučení a nepodařená naše přesilovka, ve které jsme inkasovali.
60:00 Střely ve třetí třetině: 12:3
59:58 GÓL FbŠ Bohemians! 7:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Daniel Cabejšek, asistoval #32 Michal Kotouček (7:3)
59:15 Buršík zkušeně přes celé hřiště a je rozhodnuto
59:07 GÓL FbŠ Bohemians! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #81 Filip Forman (6:3)
58:54 Hosté v šesti hráčích
58:30 Zkušená klička Šárky a domácí vedou o dvě branky.
58:28 GÓL FbŠ Bohemians! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #7 Patrik Šebek (5:3)
58:07 Timeout FbŠ Bohemians
57:19 Slaný skvěle zabránil přečíslení
56:50 Domácí si zahrají další přesilovku
56:46 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
56:44 Kotouček zastavil nebezpečnou střelu
54:51 Krebner mimo a zápas je stále otevřený
54:00 Oba týmy hrají jen na dvě lajny a zápas má slušné tempo
52:43 Slibná střela Tichého, ale jen do domácího kapitána
50:41 Lípa se snaží a zvýšila obrátky. Domácí hrozí z brejků jako teď Buršík.
49:36 Pěkný souboj Slaného a Čiháka
48:38 Domácí jsou nyní na míčku a rozjíždí další útočnou akci
47:50 Domácí v plném počtu. Krbec na hřišti
46:32 Skvělý brejk domácích a Forman krásně pod břevno
46:26 GÓL FbŠ Bohemians! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #7 Patrik Šebek (4:3)
45:44 Vyloučen hráč #98 Kryštof Krbec družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
44:45 Po tvrdém souboji zůstává ležet Šebek
44:22 Dobrý přechod Šebka a Dobisíka zakončoval Kopecký, ale míček netrefil ideálně
42:53 Do třetiny lépe vstoupili hosté a těží ze ztrát domácích
41:53 Dobisík v dobrém bloku proti hostující střele
40:58 První šance na hokejce Slaného
40:01 Úvodní buly pro hostujícího Jirsu
40:00 Třetí třetina zde v hale Děkanka nabídne určitě zajímavou podívanou plnou osobních soubojů a emocí. Druhá třetina byla vyrovnaná místy byla lepší spíše hostující Lípa.
40:00 Střely ve druhé třetině: 7:10
39:44 Nenápadná akce hostí a máme vyrovnáno. Střelou od mantinelu se prosazuje Karel
39:42 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #27 Jakub Karel, asistoval #44 Petr Novotný (3:3)
39:09 V přesilové hře Krebner netrefil odkrytou branku
36:53 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
36:23 Nacvičená situace a Forman vrací domácím vedení
36:19 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
35:45 Od nájezdu je Lípa lepší a domácím se nedaří založit
34:35 Utkání přihlíží 143 skvělých diváků.
34:01 Domácí jsou v plném počtu
32:57 Čihák si pomohl nedovoleně a Lípa hraje přesilovou hru.
31:48 Vyloučen hráč #44 Pavel Čihák družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
30:46 Závar před brankou domácích na hřišti je plno emocí
28:58 Lípa zatím hraje koncentrovaně a domácí nemají moc šancí.
27:20 Kopecký z brankoviště jen do hrudi brankáře
26:09 Tichý kličkou nedal Kotoučkovi šanci
26:01 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý z trestného střílení (2:2)
26:01 Bohemka zatím ztrácí každý míček
24:11 Ekl od levého mantinelu, jen do bloku Krbce
23:11 Cabejšek nahazuje na branku a Dobisík opět netrefuje branku.
20:18 Slaný tvrdě sráží Krebnera
20:01 Úvodní buly vyhrává Krebner po přestupku hostí.
20:00 Střely v první třetině: 6:3
20:00 První třetina moc florbalu nenabídla. Hra je plná soubojů a nahazovaných míčků. Uvidíme co přinese druhá dvacetiminutovka.
19:15 Kněžour pouze nad branku Kotoučka
18:31 Z hostující strany je nejvíce vidět hráč číslo 44 Novotný, který ohrožuje domácí obranu svojí aktivitou
16:11 Čihák nekompromisně mezi betony a Bohemka opět vede
16:09 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Pavel Čihák, asistoval #7 Patrik Šebek (2:1)
14:46 Hra je plná soubojů a moc šancí v utkání zatím není. Dobisík opět střílí nad branku.
12:20 Slaný jednoduše obral Cabejška a Lípa útočí
11:36 Šebek ze středu jen do bloku
10:37 Odložené vyloučení po faulu Ďopana a Štěrba prostřeluje Kotoučka
10:35 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #26 Jan Hřebřina (1:1)
09:12 Z dorážky se prosazuje Buršík a otevírá skóre zápasu
09:11 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #9 Matyáš Krebner (1:0)
08:58 Krebner přestřeluje ve velké šanci
08:33 Domácí hrají přesilovou hru, kterou řídí Filip Forman
07:58 Vyloučen hráč #54 Daniel Kněžour družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
06:35 Slaného střela z velké vzdálenosti netrefila branku
05:08 První šance hostů, ale skvělý zásah Kotoučka.
04:07 Dvě střely Krbce - první zblokovaná a druhá nepřesná.
03:08 Hosté vycházejí z obrany a domácí se pokouší o aktivní napadání.
01:44 Hned od začátku jsou domácí aktivní a Forman F. poprvé u míčku.
00:01 Úvodní buly pro tým Lípy, která právě rozjíždí první útočnou akci.
00:00 Vážení diváci vítejte u sledování zápasu FbŠ Bohemians x FBC 4CLEAN Česká Lípa. Věřím, že se bude jednat o ofenzivní a atraktivní utkání.