57
  • 57 56:33
    Bulldogs

Bulldogs Brno - IBK Hradec Králové 10:1
branky: 18. Gabriela Komínková, 19. Pavlína Bačová, 22. Pavlína Bačová, 31. Gabriela Komínková, 32. Anna Bachratá, 45. Simona Némethová, 47. Linda Detková, 49. Tereza Tomanová, 51. Linda Detková, 53. Michaela Žáková - 6. Eliška Buchalová; rozhodčí: Matěj Otáhal - Ladislav Plachý; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Veronika Šplíchalová 10 - Tereza Tománková 23; po třetinách: 2:1, 3:0, 5:0
60:00 Komentář trenéra hostí Josefa Janečka: Jako souboj prvního s druhým to vypadalo jen v první třetině. Soupeř byl na nás skvěle namotivovavý, my jsme se objektivně neměli ve hře o co opřít. Dostali jsme zaslouženou a dostatečně tvrdou facku v dostatečném předstihu před playoff.
60:00 Komentář trenéra domácích Rudolfa Škubala: Zápas začal podle stejných not, jako vždy poslední dobou. Soupeře jednou pustíme za polovinu a z první střely nám dá branku. Holky se s touto situací popasovali velice dobře a ještě přidali. Od druhé třetiny jsme na hřišti měli jasnou převahu, kterou jsme dokázali přetavit i v nějaké branky. Děkujeme soupeři a hlavně skvělým divákům, kteří nám vytvořili skvělé domácí prostředí.
60:00 Střely v 3. třetině: BB: 10, HK: 2
56:33 Timeout Bulldogs Brno
56:00 Domácí tým hraje v plném počtu.
55:48 Vyloučen hráč #71 Denisa Dunajčáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za držení
54:08 Vyloučen hráč #14 Tereza Halaštová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
52:33 GÓL Bulldogs Brno! 10:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková bez asistence (10:1)
52:20 Buldočky si předávají míček okolo brány Hradce.
50:59 Buldočky se snaží držet míček na straně soupeře. Zatím úspěšně.
50:25 GÓL Bulldogs Brno! 9:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #89 Linda Detková, asistoval #8 Michaela Žáková (9:1)
48:04 Timeout IBK Hradec Králové
48:04 GÓL Bulldogs Brno! 8:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #7 Tereza Tomanová, asistoval #21 Martina Babáčková (8:1)
48:03 Domácí tým se snaží o útočnou kombinaci Bačová nahrává na Hložánkovou obrana Hradce ji však zdvojila
47:55 Anička B. posílá dlouhou přihrávku před soupeřovu bránu, která zasáhla obranu Hradce.
46:55 GÓL Bulldogs Brno! 7:1
46:15 Hradec se snaží o rychlý protiútok a posílá dlouhé přihrávky přes celé hřiště.
44:46 Brankařka domácích chytá střelu Hradce a posílá míč na Páju Bačovou.
44:22 GÓL Bulldogs Brno! 6:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #33 Simona Némethová, asistoval #8 Michaela Žáková (6:1)
43:00 Bačová R. posílá přihrávkou míček na soupeřovu polovinu a Buldočky přechází do útoku.
42:05 Hradec prověřil brankařku buldoček ta však míček chytá.
40:00 Střely v 2. třetině: BB: 15, HK: 3.
38:00 Anička střílí do obrany Hradce.
37:52 Koláčková nastupuje na hřiště a Buldočky hrají v plném počtu.
36:10 Domácí hrají ve čtyřech a úspěšně brání střely Hradce.
35:52 Vyloučen hráč #27 Aneta Koláčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:12 Vyloučen hráč #77 Anna Bachratá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
32:10 Koláčková překazila Hradci standartku z rohu. A míčku se ujímá domácí tým.
31:14 GÓL Bulldogs Brno! 5:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #77 Anna Bachratá, asistoval #33 Simona Némethová (5:1)
30:54 GÓL Bulldogs Brno! 4:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Gabriela Komínková, asistoval #21 Martina Babáčková (4:1)
30:48 Hosté hrají v plném počtu.
30:00 Buldočky velmi nebezpečné před soupeřovou bránou.
28:50 Buldočky se snaží využít přesilovou hru a střílí několikrát za sebou nebezpečné střely.
28:30 Vyloučen hráč #98 Eliška Buchalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za držení
27:22 Hradec má standartku před bránou domácího týmu, kterou neproměnil.
26:23 Bačová se snaží dorazit balonek do brány, ale Hradec situaci uklidní a přenese hru do rohu.
25:26 Bachratá zastavuje střelu soupeře a vytahuje míček na stranu soupeře a střílí. Hradec však střelu zblokoval.
23:51 Hradec prověřuje střelou brankařku domácích.
21:28 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #78 Pavlína Bačová bez asistence (3:1)
20:28 Stará se za každou cenu snažila dorazit balonek do branky, ale Hradec dobře odbránil. PáJa Bačová se dostala k míčku a okamžitě střílí gol.
20:01 Buldočky neváhají a ujímají se míčku.
20:00 Střely v 1.třetině: BB: 8, HK: 6.
19:50 Hra se pohybuje z jedné poloviny na druhou. Oba týmy se snaží vstřelit gol v posledních sekundách do konce první hrací části.
18:49 Pája Bačová neomylně proměňuje svůj únik kličkou do beckhendu.
18:48 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #78 Pavlína Bačová bez asistence (2:1)
17:09 Komínková střílí od pravého mantinelu a vyrovnává.
17:08 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Gabriela Komínková, asistoval #7 Tereza Tomanová (1:1)
15:50 Hradec napadá Buldočky až k jejich vlastní bráně a snaží se o protiútok.
13:25 Buldočky mají standartku z rohu a po rozehrání útočí na branku soupeře.
08:20 Hložánková překazila protiútok Hradce a Buldočky se můžou snažit o útočnou kombinaci, která bohužel nevyšla.
07:10 Bachratá vytáhla míček z obrany a přesunuje hru na soupeřovu polovinu.
05:56 Hradec se snaží napadat za každou cenu.
05:26 GÓL IBK Hradec Králové! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #98 Eliška Buchalová, asistoval #90 Ema Bartůšková (0:1)
02:22 Bachratá střílí a jen o kousek minula bránu soupeře.
01:50 Buldočky prověřují brankařku Hradce. Hra se pohybuje na straně hostů.
00:01 Úvodní buly získává Brno a drží se na míčku.
00:00 Dobrý večer vítáme vás u online textového přenosu 1. liga žen 24. kolo, které pořádá domácí tým Bulldogs Brno a utká se proti IBK Hradec Králové.