60
  • 60 59:51
    Vsetín

FTC Vysoké Mýto - Florbal Vsetín 2:6
branky: 55. Andrea Šedová, 57. Tereza Češková - 4. Marika Marečková, 11. Barbora Husková, 26. Tereza Goláňová, 48. Barbora Husková, 50. Sára Seevaldová, 52. Sára Seevaldová; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Adamová; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Tereza Ondrová 34 - Martina Franková 25; po třetinách: 0:2, 0:1, 2:3
59:59 Komentář trenéra domácích : Odehráli jsme zápas z pohledu skóre nad očekávání. Škoda neproměněných šancí a přesilových her.
59:59 Komentář trenéra hostí Patrika Seevalda: V tom lepším případě to mělo být 25:2. Miliony spálených šancí a katastrofální zápas. Doufám, že už se se v této sezóně nepotkáme a nebudeme to muset trpět. Děkuji trenérovi Třince, že mě na tu katastrofu připraval a všem za utkání.
59:56 Důležitý timeout hostů.
59:51 Timeout Florbal Vsetín
58:55 Domácím přesilové hry nesvědčí.
57:58 Hra bude pokračovat přesilovou hrou pro domácí.
57:46 Timeout FTC Vysoké Mýto
57:46 Vyloučen hráč #18 Renata Jašková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
57:46 Počet střel: 13/15 pro hostí.
56:44 Domácí teď mají navrch.
56:39 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #4 Tereza Češková, asistoval #13 Nikola Krejsová (2:6)
55:24 Teď další šance Áji Šedový, která mijí bránu.
54:18 Kuriozně zvládlý nájezd Andrei Šedový, která vykoupala gólmanku hostů.
54:17 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #12 Andrea Šedová z trestného střílení (1:6)
54:17 Bude další nájezd domácích.
53:44 Mýto se snaží napadat.
52:40 Teď však chyběl důraz před bránou domácích, kde hráčka dopinkala míček na počtvrtý do brány.
51:57 GÓL Florbal Vsetín! 0:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #14 Monika Mikšíková (0:6)
49:45 GÓL Florbal Vsetín! 0:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #26 Kateřina Sedláčková (0:5)
49:39 Ke konci přesilové hry, však střílí soupeř gól.
49:35 Prozatím, pěkně odbráněná přesilová hra.
47:54 Vyloučen hráč #68 Eva Juříková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
47:49 GÓL Florbal Vsetín! 0:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Barbora Husková, asistoval #7 Marika Marečková (0:4)
47:45 Neproměněný nájezd od hráčky s číslem 4, která míjí bránu.
47:36 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #4 Tereza Češková.
47:36 Klára Minářová běžela sama na bránu, avšak byla faulovaná, bude nájezd
46:25 Domácí se zase dostávají do stádia, kdy jen brání soupeřky.
44:14 Přesilová hra se zatím domácím nedaří, hráčky nejsou schopný vystřelit.
42:47 Vyloučen hráč #12 Sára Jakubkovičová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
42:45 Vyloučení hostů, domácí si zahrají přesilovku.
42:25 Ája Šedová mohla střílet, avšak nezpracovala míček.
40:05 První střela domácích příchází hned na začátku třetiny, tu však vyráží gólmanka hostů.
39:59 Před koncem třetiny největší akce domácích, nahrávka na hráčku, která byla sama před bránou, střelu však pokryla gólmanka . Počet střel 3/17 pro hosty
39:00 Hráčky domácích se dostávají do ůtočného pásma, ale o míček přichází nepřesnou nahrávkou.
35:40 Domácí hráčky neobsazují soupeřky a chybí jim důraz.
34:20 Rychlá akce Kláry Minářové, která však netrefuje bránu.
33:39 Domácí hráčky začínají být aktivnější, začínají více presovat soupeře.
31:55 První střela domácích v této třetině. Počet střel 11/1 pro hosty.
30:35 Gól hostů, který však není uznaný, před tím byl faul na domácí hráčku.
30:00 Faul na Kristýnu Spurnou.
29:02 Střela domácích, která však míjí bránu.
27:46 Domácí hráčky nebrání vůbec špatně, ale dělá jim problém dostat se do ůtočného pásma.
26:50 Dosavadní počet střel : 0/7 pro tým hostů.
25:45 Nahrávka na hráčku hostů, která stála před bránou sama, z první trefuje míček a dává gól.
25:22 GÓL Florbal Vsetín! 0:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #5 Tereza Goláňová, asistoval #10 Barbora Husková (0:3)
24:25 Špatná nahrávka domácích za bránou, při které dostala hráčka hostů šanci navýšít skóre však neůspěšně.
22:00 Soupeřka hostů trestuhodně zahodila šanci.
21:20 Domácím se přesilová hra zatím nedaří, ztrácejí míčky
20:10 Domácí začínají třetinu přesilovou hrou
19:52 Domácí hráčky hrají přesilovou hru.
19:40 Vyloučen hráč #5 Tereza Goláňová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:20 Domácí brání střelu za střelou, domácí gólmanka nemusela zasahovat.
17:10 Přesilovka hostů, domácím se zatím s přehledem daří bránit oslabení.
16:15 Vyloučen hráč #2 Michaela Chvátalová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za zvedání florbalky
16:10 Počet střel: domácí 8/6 hosté.
14:02 Nához před bránů hostů, míček však získávají soupeřky domácích.
12:30 Hráčky domácích brání skvěle nahrávky hostů.
11:50 Týmy v plném počtu.
10:55 Hra pokračuje v počtu 4na4.
10:43 GÓL Florbal Vsetín! 0:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Barbora Husková, asistoval #5 Tereza Goláňová (0:2)
09:47 Vyloučen hráč #18 Klára Minářová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za zvedání florbalky
09:34 Vyloučen hráč #3 Gabriela Mandíková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
08:46 Tyč domácích zazněla halou.
06:00 Teď naopak hosté aktivnější v útočným pásmu.
04:41 Neštastný odraz pro domácí gólmanku, která si míček srazila po střele hostů do brány.
03:27 GÓL Florbal Vsetín! 0:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #7 Marika Marečková, asistoval #12 Sára Jakubkovičová (0:1)
00:40 Domácí hráčky ze začátku aktivnější, na půlce soupeřek se dostávají do šancí.