• 60 59:37
    5:6
    ()

FBC Dobruška - Bulldogs Brno 5:6
branky: 14. Diana Peterová, 36. Nikola Čížková, 38. Magdaléna Bašová, 50. Kateřina Poláčková, 60. Kateřina Poláčková - 8. Jana Boberová, 19. Jana Boberová, 22. Nikola Domonkosová, 28. Linda Detková, 40. Karolína Garguláková, 46. Anna Bachratá; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Lucie Adamová; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Kristýna Andršová 22 - Markéta Hošek Marková 15; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:1
60:00 Střely ve třetí třetině: DKA 6 : BB 6
60:00 Komentář trenéra domácích J. Černého: Díky soupeři za kvalitní zápas. Podařila se nám první třetina, škoda jen neproměněných šancí. Druhá byla v režii hostů. Bohužel jsme dostali lacinm branky. Chválím T. Andršovou za její premiéru v brance žen! A také chci všechny holky pochválit za to, že zápas odmakaly a o body se rvaly až do poslední sekundy.
60:00 Komentář trenéra hostí R. Škubala: Během reprezentační pauzy jsme zapracovali na hře a již se na to dalo dívat. Škoda jen množství obdržených branek. No alespoň víme na čem pracovat dále.
59:37 GÓL FBC Dobruška! 5:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková bez asistence (5:6)
59:27 Timeout FBC Dobruška
57:43 Timeout Bulldogs Brno
52:44 Vyloučen hráč #11 Markéta Hošek Marková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
49:34 GÓL FBC Dobruška! 4:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #49 Michaela Ulbrichová (4:6)
45:45 GÓL Bulldogs Brno! 3:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #77 Anna Bachratá, asistoval #18 Michaela Sekaninová (3:6)
40:00 Střely ve druhé třetině: DKA 5 : BB 16
39:56 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Karolína Garguláková, asistoval #77 Anna Bachratá (3:5)
37:17 GÓL FBC Dobruška! 3:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #49 Michaela Ulbrichová (3:4)
35:27 GÓL FBC Dobruška! 2:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #7 Nikola Čížková, asistoval #49 Michaela Ulbrichová (2:4)
27:47 GÓL Bulldogs Brno! 1:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #89 Linda Detková, asistoval #5 Veronika Pohlodková (1:4)
21:23 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #92 Nikola Domonkosová, asistoval #23 Yvona Dostálová (1:3)
20:00 Střely po první třetině: DKA 9 : BB 6
18:00 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #73 Jana Boberová bez asistence (1:2)
14:56 Vyloučen hráč #15 Karolína Flídrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za držení
13:53 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová bez asistence (1:1)
10:30 Vyloučen hráč #27 Aneta Koláčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
07:57 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #73 Jana Boberová, asistoval #27 Aneta Koláčková (0:1)