11:8
    Jan PEŠKA
    (Kawulok)

Florbal Ústí - BLACK ANGELS 11:8
branky: 8. Václav Vavruška, 11. Václav Vavruška, 11. Jakub Krupica, 21. Jan Peška, 29. Ondřej Kawulok, 34. Václav Vavruška, 40. Ondřej Kawulok, 43. Vojtěch Esterka, 49. Vojtěch Esterka, 52. Václav Vavruška, 60. Jan Peška - 25. Štěpán Kostrhún, 34. Filip Rulíšek, 36. Filip Rulíšek, 38. Štěpán Čejka, 46. Štěpán Čejka, 52. Filip Rulíšek, 53. Štěpán Čejka, 57. Filip Rulíšek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:5; využití: 1:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 24 - Daniel Pfeifer 28; po třetinách: 3:0, 4:4, 4:4
59:59 První třetina neměla potřebnou kvalitu u nás v obraně. Poté bylo k vidění veliký počet krásných útočných akcí. Utkání jsme dokázali vyhrát díky naší odvaze na míčku. Děkuji soupeři za dobré utkání.
59:59 Střely na branku ve 3.třetině 14:12
59:20 Hráč s číslem 3 si při rozehrávce zlomil florbalku.
59:06 GÓL Florbal Ústí! 11:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Peška, asistoval #11 Ondřej Kawulok (11:8)
58:20 Vybíral ubránil střelu hostů.
56:58 GÓL BLACK ANGELS! 10:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek z trestného střílení (10:8)
54:23 Vyloučen hráč #20 Pavel Vítek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
54:00 Dolejší ve velké šanci, ale bohužel branku netrefuje.
52:36 GÓL BLACK ANGELS! 10:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #2 Jiří Hausmann (10:7)
51:56 GÓL Florbal Ústí! 10:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Václav Vavruška, asistoval #63 Jan Peška (10:6)
51:05 GÓL BLACK ANGELS! 9:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #72 Dominik Janda (9:6)
48:50 GÓL Florbal Ústí! 9:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #10 Václav Vavruška (9:5)
48:03 Vyloučen hráč #34 Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
47:09 Peška se snaží svým aktivním pohybem rozhodit protihráče.
45:26 GÓL BLACK ANGELS! 8:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka z trestného střílení (8:5)
42:58 GÓL Florbal Ústí! 8:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka bez asistence (8:4)
41:58 Burianova střela mimo branku.
40:47 Vavrušky střela opět končí mimo hřiště.
39:59 Střely na branku ve 2.třetině: 16-12
39:16 GÓL Florbal Ústí! 7:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #30 Vojtěch Esterka (7:4)
37:20 GÓL BLACK ANGELS! 6:4
37:20 Čejka jede nájezd a střílí gol.
36:25 Dnešní utkání sleduje 65 diváků.
35:17 GÓL BLACK ANGELS! 6:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #19 Štěpán Čejka (6:3)
34:23 Vyloučen hráč #46 Jakub Vávra družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
33:57 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
33:57 Black angels využívá přesilovku a střílí gol.
33:42 Vyloučen hráč #96 Adam Pucarević družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
33:10 GÓL Florbal Ústí! 6:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Václav Vavruška bez asistence (6:1)
31:03 Vyloučen hráč #12 Michal Derevlanyj družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
28:23 GÓL Florbal Ústí! 5:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #10 Václav Vavruška (5:1)
28:23 Ústí si agresivitu nenechalo líbit a trestá golem.
28:00 Esterka trefuje tyčku.
25:21 Vyloučen hráč #30 Vojtěch Esterka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:47 GÓL BLACK ANGELS! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún bez asistence (4:1)
20:52 Hráči black angels jsou agresivnější, ale zatím jim to ovoce nepřináší.
20:13 GÓL Florbal Ústí! 4:0
19:59 Střely na branku v 1.třetině 9-8
19:25 Kawuloka střela proletěla nad brankou a míček skončil za mantinely.
18:11 Vyloučen hráč #88 Oldřich Jireček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
16:13 Janda se pokusil vystřelit, ale nějak mu to nevyšlo.
14:50 Střela Vavrušky končí za mantinelem.
13:15 Vyloučen hráč #19 Štěpán Čejka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
11:52 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale Ústí je na míčku aktivnější.
10:43 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Krupica, asistoval #20 Pavel Vítek (3:0)
10:11 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Václav Vavruška, asistoval #11 Ondřej Kawulok (2:0)
07:35 GÓL Florbal Ústí! 1:0
06:46 Hra se hraje ve slušném tempu.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.