• 60 59:06
    2
    Daniel KELLERMANN

FbC Plzeň - Florbal Chomutov 10:7
branky: 8. Ondřej Horažďovský, 29. Martin Beneš, 30. Jiří Lauber, 30. Martin Beneš, 35. Filip Nový, 36. Ondřej Horažďovský, 42. Ondřej Horažďovský, 45. Matěj Šebek, 57. Martin Beneš, 58. Ondřej Horažďovský - 13. Ondřej Soukup, 32. Ondřej Jančík, 35. Vojtěch Bernas, 45. Petr Švehla, 58. Vojtěch Bernas, 59. Jakub Holovej, 59. Ondřej Halej; rozhodčí: Lukáš Starý - Václav John; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Martin Bezděk 35 - Jan Štěpánek 26; po třetinách: 1:1, 5:2, 4:4
60:00 Komentář trenéra domácích pana Václava Michálka: První třetinu jsme se se soupeřem oťukávali a svojí hru třetinu od třetiny zlepšovali. Dost mě mrzí zavěrečný výpadek, který nás stál lepší skóre. Děkuji všem divákům, že dorazili v dopolední čas a Chomutovu přeji dobrou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostí pana Martina Haleje: Dneska vyrovnaná první třetina, bojovná druhá třetina, zápas rozhodla druhá třetina a neproměňování našich šancí. Děkuji soupeři a divákům za zápas.
60:00 Střely v třetí části 17:18, celkem 36:44
59:45 Domácí již vyhrají
59:06 Vyloučen hráč #10 Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:52 Bezděk znovu zasahuje a domácí pod tlakem
58:50 Timeout FbC Plzeň
58:50 GÓL Florbal Chomutov! 10:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Ondřej Halej bez asistence (10:7)
58:35 GÓL Florbal Chomutov! 10:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #24 Jakub Holovej bez asistence (10:6)
57:54 GÓL Florbal Chomutov! 10:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #33 Vojtěch Bernas, asistoval #93 Ondřej Jančík (10:5)
57:47 Horažďovský krásně udělal kličku brankáři a už je to doslova deka.
57:43 GÓL FbC Plzeň! 10:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #21 Filip Nový (10:4)
56:41 Šebek útočil na hattrick střelou po zemi do odkryté brány ale Štěpánek se stihl skokem vznést k nebesům a pak se zase snést a chytá,
56:24 GÓL FbC Plzeň! 9:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Martin Beneš, asistoval #30 Michael Brabec (9:4)
55:23 Stelzer su zpracoval míček ze vzduchu nohou jako Maradona a šel sám, ale trefil zase jen konstrukci.
53:40 Štěpánek krotil skákavý balonek i s pomocí spoluhráčů
53:26 Pozorný Bezděk drží Plzeň v poklidném vedení.
53:02 Teplota v hale stoupá z toho jak teď domácí spalují jednu šanci za druhou.
52:05 Lauber si na zbytek střídajícího týmu před standartkou počkal vsedě na zemi.
51:12 Po Horažďovském zlomil hůl i hráč hostí. Ještě že hrál domácí hráč se svou starou stickou a ne se zbrusu novou na kterou čekal asi uherský rok.
50:51 S Malého pumelicí si Štěpánek dobře poradil.
50:14 Šebek se dobře vrátil proti brejku hostí a blokuje pokus soupeře.
50:00 Na novou halu nalezlo cestu skrz chodby hned 49 diváků! Gratulujeme a děkujeme za návštěvu,
49:45 Beneš v samostatném úniku přestřeluje branku.
49:24 Halej poslal Bezděkovi pozdrav. Ten ho zlikvidoval
48:54 Po delší odmlce na sebe upozornil i brankář hostí pěkným zákrokem.
47:29 Stigler udělal několik krásných kliček ale Winter branku přestřelil.
46:55 Bezděk kryje i dalekonosný pokus Haleje.
46:22 Brabec se nyní blýskl udatným blokem
46:02 Bezděk opakovaně zasahuje
45:09 Vyloučen hráč #91 Martin Beneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
44:50 Chomutov se rychle vrací do zápasu pěknou šibenicí ex-trestance Švehly
44:49 GÓL Florbal Chomutov! 8:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #89 Petr Švehla, asistoval #50 Martin Peksa (8:4)
44:38 GÓL FbC Plzeň! 8:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #37 Matěj Šebek, asistoval #81 Vít Malý (8:3)
44:10 Vyloučen hráč #89 Petr Švehla družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
43:56 Bezděk pěkně vyrazil nebezpečnou střelu Chomutova.
41:30 Krásná souhra na jeden dotek po ose Nový-Beneš-Horažďovský až do prázdné branky,
41:21 GÓL FbC Plzeň! 7:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #91 Martin Beneš (7:3)
40:33 Bezděk vyrazil nebezpečně vypadající střelu nohou.
40:00 Střely ve druhé části: 10:12
37:15 Plzeň zatím tráví oslabení na balónku vepředu.
35:56 Vyloučen hráč #80 Jiří Winter družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
35:45 Plzeň se oklepala a dvěma brankami dostala zápas znovu pod kontrolu.
35:39 GÓL FbC Plzeň! 6:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #23 Jan Šůs (6:3)
34:54 GÓL FbC Plzeň! 5:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (5:3)
34:12 Chomutov dobře vyřešil brejk po ztrátě Plzně a Bernas vymetl šibenici.
34:11 GÓL Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #33 Vojtěch Bernas, asistoval #6 Ondřej Halej (4:3)
33:13 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká florbalka
31:15 Jančík vystřelil přesně přes skulinku v bloku do šibenice.
31:14 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #93 Ondřej Jančík, asistoval #21 Patrik Karger (4:2)
30:35 Fbc vměstnalo 3 branky přesně do 60 vteřin, čímž převzalo otěžě zápasu.
29:55 Bezděk krásným výhozem nalezl Beneše který se 1 v 1 s brankářem nemýlil.
29:54 Timeout Florbal Chomutov
29:54 GÓL FbC Plzeň! 4:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Martin Beneš, asistoval #72 Martin Bezděk (4:1)
29:12 Šebek nekompromisní pumelicí prostřelil Štěpánka na bližší.
29:11 GÓL FbC Plzeň! 3:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #26 Jiří Lauber, asistoval #19 Tomáš Holeček (3:1)
28:55 Beneš nepohrdl krásnou přihrávkou do odkryté branky a Plzeň je opět na koni.
28:54 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Martin Beneš, asistoval #21 Filip Nový (2:1)
28:12 Lauber dostal přihrávku bohužel do bekhendu a tak nedokázal balonek dostat za golmana.
25:48 Na obou strnaách se nyní brankáři zaskvěli povedenými zákroky.
24:54 Šikíř netrefil vikýř.
24:23 Stelzer to zkoušel na lišáka zpoza branky ale Štěpánek si včas dal nohu k tyčce.
23:56 Plzeň opět disponuje kvalitními bloky, nejprve Malý a poté i Brabec ulehčili Bezděkovi práci.
23:04 Stelzer dobře před brankou dorážel ale Štěpánek měl prostor pokrytý.
22:15 Winter netrefuje 90% šanci po krásné průnikovce Horažďovského.
21:40 Štěpánek se proti střele nového roztáhl jak pavouk a nohou střelu chytil.
21:22 Zápas má klidnější tempo.
20:00 Střely v první třetině: Plzeň-Chomutov 9:12
19:50 Bezděk na konec třetiny vytáhl kvalitní zákrok.
19:28 Šůs kvalitní blokem zastavil brejk hostí.
19:14 Peksova dalekonosná zaplavala nad brankou
18:40 Balónek u Štěpánka a domácí jsou v pěti
17:15 Malý poslal Benešovi přihrávku 'na loupežníka', ten ale odkrytou bránu míjí.
16:37 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za zvedání florbalky
16:08 Bezděk nadvakrát podržel domácí mužstvo.
15:40 Bekhendový pokus Šebka skončil na Štěpánkovi.
15:10 Po několika plzeňských ztrátách měli Pokorný a Holovej nebezpečné šance které oba znehodnotili.
14:40 Plzeň po obdržené brance stále ne a ne najít zpátky ztracenou jistotu.
14:18 Další brejk 3 na 1 tentokrát Soukup branku přestřelil.
13:52 Uhlík zakončil brejk 3 na 1 trochu netradičně střelou po zemi do Bezděka
12:13 Soukup se dostal k odraženému balónu a z bezprostřední blízkosti dostal balonek bekhendem do branky
12:11 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #52 Ondřej Soukup, asistoval #6 Ondřej Halej (1:1)
11:37 Holovej ze středu opět mimo.
09:50 Horažďovský svůj pokus ze středu tentokrát do branky nenacpal.
08:00 Nový uvolnil Horažďovského do šance a ten krásně vymetl pavučinu.
07:59 GÓL FbC Plzeň! 1:0
07:32 Stelzer se ocitl sám před Štěpánkem, ten ho ale vychytal.
07:22 Dobře postavený Malý zabránil přihrávce do odkryté brány.
06:22 Holovej ve velké šanci míjí branku
05:13 Hráč Chomutova číslo 52 ve velké šanci míjí odkrytou branku
04:26 Po problémech s časomírou v nové hale, hra pokračuje.
04:02 Bezděk byl proti Holovému pozorný.
00:58 Domácí vstoupili do zápasu ve velkém tempu s několika pokusy, zasahovat musel ale i domácí brankář Bezděk.
00:06 Horažďovský hned z bule prověřil Štěpánka, ten má ale v jeslích zavřeno.
00:00 Vítáme vás u online přenosu z MSH Lokmotiva III, kde se dnes sehraje zápas 5. kolo KB ligy juniorů mezi domácím FbC a hostujícím Chomutovem. Utkání začíná za deset minut.