11:3
    Jan MÜLLER
    (Čejka)

BLACK ANGELS - Florbal Ústí 11:3
branky: 7. Adam Bouček, 17. Matouš Burian, 22. Martin Surový, 27. Filip Rulíšek, 28. Tomáš Čáslava, 28. Dominik Janda, 35. Štěpán Čejka, 39. Dominik Janda, 46. Martin Surový, 58. Štěpán Čejka, 58. Jan Müller - 6. Martin Fuchsig, 18. Martin Schneider, 32. Dan Semerád; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 4:6; využití: 3:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer 32 - Tadeáš Dittrich 29, Dominik Hrabě 13; po třetinách: 2:2, 6:1, 3:0
60:00 Komentář trenéra hostí pana Vojty: Zasloužená prohra. Alibismus v útočné hře bez míčku a nedůslednost v obraně ještě více zviditelnila přednosti soupeře. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Zalubila: První třetina kvalitní od obou družstev, ve druhé jsme dominovali a ve třetí se zápas již dohrával. Vyzkoušeli jsme si hru v přesilové hře a ke konci i v oslabení. Kluci předvedli dobrý výkon a zaslouženě bereme tři body. Děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. třetině BA 16 Ústí 17
57:58 GÓL BLACK ANGELS! 11:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #3 Jan Müller, asistoval #19 Štěpán Čejka (11:3)
57:58 Muller byl pár vteřin na hřišti a hned se uvedl gólem. Parádní debut
57:10 GÓL BLACK ANGELS! 10:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #14 Martin Obuškevič (10:3)
54:32 Obuškevič ze středu hřiště jen do prostřed brány
51:49 Obušek to motá jak za starých časů ve vosách a nedává Ústí šanci dostat se pořádně do přesilovkového postavení
50:19 Ústí si vytváří dobré šance, ale asi nevylezli z postele pravou nohou, a proto se skóre nemění
50:05 Vyloučen hráč #34 Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:41 Rána Ústí končí na břevně
48:24 Vyloučen hráč #61 Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:58 GÓL BLACK ANGELS! 9:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #70 Martin Surový, asistoval #14 Martin Obuškevič (9:3)
45:58 Přečíslení domácích končí krásným gólem Surového
45:47 Pirát ve hře
43:47 Vyloučen hráč #51 Jaroslav Verner družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
43:47 Pirátský zákrok Vernera znamená výhodu přesilovky pro Ústí
42:54 Surový vytasil 'strom' proti Ústeckému hráči
42:15 Hra zatím vyrovnaná z obou stran
40:01 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Dominik Hrabě družstva Florbal Ústí
40:00 Střely po 2. třetině BA 18 Ústí 9
39:17 Vyloučen hráč #67 Pavel Vlček družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:17 Vyloučen hráč #34 Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
38:02 GÓL BLACK ANGELS! 8:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #73 Filip Rulíšek (8:3)
38:02 Ťukačky mezi Jandou a Rulíškem končí krásným gólem
35:33 Pik si teď z Ústeckých hráčů udělal 'dobrej den', ale následná střela mu bohužel nesedla
34:03 GÓL BLACK ANGELS! 7:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #86 Adam Bouček (7:3)
34:03 BA teď předvedli klasický one timer
32:44 Vyloučen hráč #20 Pavel Vítek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
31:12 GÓL Florbal Ústí! 6:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Dan Semerád, asistoval #10 Václav Vavruška (6:3)
30:15 Vyloučen hráč #13 Šimon Secký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
29:42 Signalizovaná výhoda pro BA
28:40 Krásná kombinace končí u Pika ten, ale ze vzduchu skóre nemění
27:58 Timeout Florbal Ústí
27:58 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #19 Štěpán Čejka (6:2)
27:58 Janda z dorážky zvyšuje
27:12 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #51 Jaroslav Verner (5:2)
27:12 Verner pirátsky utekl po mantinelu a následně to parádně naservíroval Čáslavovi přímo do prázdné branky a ten se nemýlí
26:20 GÓL BLACK ANGELS! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #14 Martin Obuškevič (4:2)
26:20 Rulíšek z první propálil Dittricha
25:21 Vyloučen hráč #13 Šimon Secký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:50 Vavruška od mantinelu míří těsně vedle pravého horního rohu Pfeiferovi brány
23:58 Čejka sám před golmanem ten ho, ale parádně vyčapal
22:22 Hausmannův fatálek končí pouze standartní situací
21:00 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #70 Martin Surový, asistoval #34 Tomáš Čáslava (3:2)
17:58 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #64 Martin Schneider bez asistence (2:2)
17:03 Veselý vystřelil pouze do Dittricha a ten vyrazil střelu přímo na hůl Jirečka ten, ale mířil těsně nad
16:10 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #19 Štěpán Čejka (2:1)
16:10 Kombinace z první BA končí u Buriana a ten parádně vymetl levý horní roh Dittrichovy branky
14:27 Vyloučen hráč #52 Martin Fuchsig družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
14:27 Surový nejprve výtečným zákrokem překazil gólovku Ústí a poté Fuchsig zahodil Pika, který se proletěl až na tribunu
09:18 Dittrich předvedl krásný zákrok proti Čejkovi
07:49 Vyloučen hráč #67 Pavel Vlček družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
06:46 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #86 Adam Bouček, asistoval #19 Štěpán Čejka (1:1)
06:46 Bouček krásnou ranou srovnává
05:48 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #52 Martin Fuchsig, asistoval #67 Pavel Vlček (0:1)
05:48 Fuchsig nekopromisně zakončuje a posílá svůj tým do vedení
05:38 Verner si v rohu jednou rukou dělá z Ústeckého hráče srandu
04:39 Staňek udělal dva hráče a poté přihrál Hausmannovi ten, ale míří pouze do golmana
02:11 Matyáš Pik ku překvapení diváků dnes ve hře
01:47 Domácí začali hodně aktivně
00:30 Burian se řítil sám na golmana a strašnou ránou narval břevno
00:01 Úvodní bully pro Ústí